Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 684 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1) тармақшаның күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысымен.
2) 2) тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.30. N 553қаулысымен.
3) "Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 149-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Радиожиілiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 684. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) исключен - от 30 июня 2007 года N 549 .
2) исключен - от 30 июня 2007 года N 553 .
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 543 "Об утверждении Положения о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 149):
в Положении о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 слова "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан".
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553 ; от 30 июня 2007 года N 549 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан