Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 30 наурыздағы N 325 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 708 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.31. N 1460 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 30 наурыздағы N 325  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 10, 98-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттігiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"Алматы экономика және статистика институты" жабық акционерлiк қоғамы"
"Қазақстан Республикасы Статистика жөнiндегі агенттiгiнiң Ақпарат-баспа орталығы" - "Қазстатақпарат" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)" деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 325
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 708. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2004 года N 1460 (P041460)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 325 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 98) следующие изменения:
в Перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по статистике, утвержденном указанным постановлением, строки:
"Закрытое акционерное общество "Алматинский институт экономики и статистики"
"Республиканское государственное предприятие "Информационно-издательский центр Агентства Республики Казахстан по статистике" - "Казстатинформ" (на праве хозяйственного ведения)" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан