Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 шілдедегі N 731 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870  қаулысына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1-тармақта:
Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мұсайбеков                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Сәкен Жүнiсбекұлы             коммуникациялар вице-министрi, төраға
Байнақов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Paxмет Ғазизұлы               министрлiгiнiң Мемлекеттік борыш және
кредит беру департаментi директорының
орынбасары;
"Темный                     - Шығыс Қазақстан Төтенше жағдайлар
Георгий Владимирович          жөнiндегi облыстық басқармасының
бастығы, полковник"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Темный                     - Шығыс Қазақстан облыстық Төтенше
Григорий Владимирович         жағдайлар жөніндегі басқармасының
бастығы, полковник"
көрсетiлген құрамнан: Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы, Әрiпханов Айдар Әбдiразақұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 731
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870 "О создании Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске:
Мусайбекова Сакена Жунусбековича  - вице-министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
председателем
Байнакова Рахмета Газизовича      - заместителя директора Департамента
государственного долга и
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан;
строку:
"Темный Георгий Владимирович      - начальник Восточно-Казахстанского
областного управления по
чрезвычайным ситуациям, полковник"
изложить в следующей редакции:
"Темный Григорий Владимирович    - начальник Восточно-Казахстанского
областного управления по
чрезвычайным ситуациям, полковник";
вывести из указанного состава: Нигматулина Нурлана Зайруллаевича, Арифханова Айдара Абдразаковича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан