Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 703 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 748 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Инфекцияға қарсы жаңа препараттарды жасаудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 703  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
7-тармақтағы "үш қабат" деген сөздер "бір қабат" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 703
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 748
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 703 "Некоторые вопросы разработки новых противоинфекционных препаратов" следующее изменение:
в пункте 7 слова "три этажа" заменить словами "один этаж".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан