Н.Ж.Сейдали туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі N 777 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Нұрлан Жарылқасынұлы Сейдали Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Сауда комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Сейдали Н.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года N 777
Правительство Республики казахстан постановляет:
Назначить Сейдали Нурлана Жарилкасиновича председателем Комитета торговли Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан