Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 ақпандағы N 233 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 815 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ауылдық кредит серіктестіктері жүйесі арқылы ауыл шаруашылығы өндірісіне кредит беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 ақпандағы N 233  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 10, 124-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауылдық кредит серіктестіктері жүйесі арқылы ауыл шаруашылығы өндірісіне кредит беру ережесінде:
1-тармақта "1879000000 (бір миллиард сегіз жүз жетпіс тоғыз миллион)" деген сөздер "2120203000 (екі миллиард бір жүз жиырма миллион екі жүз үш мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2004 года N 233
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 815
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2004 года N 233 "Об утверждении Правил кредитования сельскохозяйственного производства через систему сельских кредитных товариществ" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 10, ст. 124) следующее изменение:
в Правилах кредитования сельскохозяйственного производства через систему сельских кредитных товариществ, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "1879000000 (один миллиард восемьсот семьдесят девять миллионов)" заменить словами "2120203000 (два миллиарда сто двадцать миллионов двести три тысячи)";.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан