"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 817 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291  өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 7 ақпандағы
N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат; N 25, 258-құжат; N 40, 406-құжат; 2003 ж., N 27, 251-құжат; 2004 ж., N 15, 185-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентінің көрсетiлген өкiмiмен бекiтiлген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әйтiмова                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бiрғаным Сарықызы                Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Дунаев                         - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы               Қаржы министрi
Орынбаев                       - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы                Президентiнiң Әкiмшілігі
Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат
басқармасының бастығы
мына:
"Марченко                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович           Министрiнің бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары"
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"Есiмов                        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы               Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министpi,
төрағаның орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Есiмов                        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы               Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары"
мына:
"Коржова                       - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна                Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрi"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Марченко                      - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович           Президентінің көмекшiсi";
көрсетілген Комиссия құрамынан: Досаев Ерболат Асқарбекұлы, Жандосов Ораз Әлиұлы, Өтембаев Ержан Әбiлқайырұлы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 817
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнений в распоряжение
Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Внести в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43; N 25, ст. 258; N 40, ст. 406; 2003 г., N 27, ст. 251; 2004 г., N 15, ст. 185) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, утвержденный указанным распоряжением Президента Республики Казахстан:
Айтимову                   - Заместителя Премьер-Министра
Бырганым Сариевну            Республики Казахстан, заместителем
председателя
Дунаева                    - Министра финансов Республики
Армана Галиаскаровича        Казахстан
Орынбаева                  - заместителя Руководителя
Ербола Турмахановича         Администрации Президента Республики
Казахстан - начальника управления
экономической политики
строку:
"Марченко                  - Первый заместитель Премьер-Министра
Григорий Александрович       Республики Казахстан, заместитель
председателя"
исключить;
строку:
"Есимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель председателя"
изложить в следующей редакции:
"Есимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан, заместитель
председателя";
после строки:
"Коржова                   - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна            планирования Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Марченко                  - Помощник Президента Республики
Григорий Александрович       Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Досаева Ерболата Аскарбековича, Жандосова Ораза Алиевича, Утембаева Ержана Абулхаировича.
Президент
Республики Казахстан