"Кентаукеніштарату" РМК-нің теңгеріміндегі Хантағы қалдықтар сақтау қоймасын және "Қаласүтзауыты" 35/6 кВ кіші станциясын республикалық меншіктен Оңтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 тамыздағы N 830 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің "Кентаукеніштарату" РМК-нің теңгеріміндегі Хантағы қалдықтар сақтау қоймасын және "Қаласүтзауыты" 35/6 кВ кіші станциясын (бұдан әрі - объектілер) республикалық меншіктен Оңтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен объектілерді қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О передаче Хантагинского хвостохранилища и подстанции 35/6кВ "Гормолзавод", находящихся на балансе РГП "Кентауликвидрудник", из республиканской собственности в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2004 года N 830
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Южно-Казахстанской области о передаче из республиканской собственности Хантагинского хвостохранилища и подстанции 35/6кВ "Гормолзавод", находящихся на балансе РГП "Кентауликвидрудник" (далее - объекты), в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области.
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Южно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объектов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан