Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 861 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 48, 484-құжат) мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 68-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 861
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 48, ст.484) следующее изменение:
в Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы, утвержденном указанным постановление:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
строку, порядковый номер 68, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан