Қазақстан Реепубликасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 тамыздағы N 869 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Экономикалық саясат жөніндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай өзгерiстер енгізілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экономикалық саясат жөнiндегі кеңестiң құрамына мыналар енгізiлсiн:
Есiмов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы          Министрiнiң орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Сәйденов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң
Әнуар Ғалимоллаұлы          Төрағасы (келiсiм бойынша)
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентiнің
Ербол Тұрмаханұлы           Әкiмшілігі Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрі,
"Марченко Григорий        - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Александрович               Төрағасы (келiсiм бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Марченко Григорий        - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Александрович               көмекшiсi (келiсiм бойынша)";
көрсетілген құрамнан Павлов Александр Сергеевич, Өтембаев Ержан Әбiлхайырұлы, Есенбаев Мәжит Tөлеубекұлы, Досаев Ерболат Асқарбекұлы, Жандосов Ораз Әлиұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшінe енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 869. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 101) следующие изменения:
ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Есимова                   - Заместителя Премьер-Министра
Ахметжана Смагуловича       Республики Казахстан, заместителем
руководителя
Сайденова                 - Председателя Национального Банка
Анвара Галимуллаевича       Республики Казахстан (по согласованию)
Орынбаева                 - Заместителя Руководителя Администрации
Ербола Турмахановича        Президента - начальника Управления
экономической политики (по
согласованию)
Дунаева                   - Министра финансов Республики Казахстан;
Армана Галиаскаровича
строку:
"Марченко                 - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович      Республики Казахстан (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Марченко                 - Помощник Президента Республики Казахстан
Григорий Александрович      (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Павлова Александра Сергеевича, Утембаева Ержана Абулхаировича, Есенбаева Мажита Тулеубековича, Досаева Ерболата Аскарбековича, Жандосова Ораза Алиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан