"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Жалпы бөлiм) толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 871 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Жалпы бөлiм) толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Жоба
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне
(Жалпы бөлiм) толықтыру енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi 1994 жылғы 27 желтоқсанда қабылдаған Қазақстан Республикасының Азаматтық  кодексiне (Жалпы бөлiм) (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 23-24 (қосымша); 1995 ж., N 15-16, 109-құжат; N 20, 121-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2, 187-құжат; N 14, 274-құжат; N 19, 370-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 5, 55-құжат; N 12, 183, 184-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; 1998 ж., N 2-3, 23-құжат; N 5-6, 50-құжат; N 11-12, 178-құжат; N 17-18, 224, 225-құжаттар; N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 20, 727, 731-құжаттар; N 23, 916-құжат; 2000 ж., N 18, 336-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52-құжат; N 17-18, 240-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 2, 17-құжат; N 10, 102-құжат; 2003 ж., N 1-2, 3-құжат; N 11, 56, 57, 66-құжаттар; N 15, 139-құжат; N 19-20, 146-құжат; 2004 ж., N 6, 42-құжат; N 10, 56-құжат; 2004 жылғы 20 шiлдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне инвестициялық қорлардың мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2004 жылғы 7 шiлдедегi Қазақстан Республикасының  Заңы ), мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
192-баптың 6-тармағы мынадай мазмұндағы екiншi бөлiкпен толықтырылсын:
"Мүлiктi жеке меншiктен мемлекеттiк меншiкке өтеусiз беру Қазақстан Республикасының Үкiметi анықтайтын тәртiппен жүзеге асырылады.".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 871
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский  кодекс Республики Казахстан (Общая часть)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнения в Гражданский
кодекс Республики Казахстан (Общая часть)"
Внести в Гражданский  кодекс Республики Казахстан (Общая часть), принятый Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 г. (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 23-24 (приложение); 1995 г., N 15-16, ст. 109; N 20, ст. 121; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст. 187; N 14, ст. 274; N 19, ст. 370; 1997 г., N 1-2, ст. 8; N 5, ст. 55; N 12, ст. 183, 184; N 13-14, ст. 195, 205; 1998 г., N 2-3, ст. 23; N 5-6, ст. 50; N 11-12, ст. 178; N 17-18, ст. 224, 225; N 23, ст. 429; 1999 г., N 20, ст. 727, 731; N 23, ст. 916; 2000 г., N 18, ст. 336; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52; N 17-18, ст. 240; N 24, ст. 338; 2002 г., N 2, ст. 17; N 10, ст. 102; 2003 г., N 1-2, ст. 3; N 11, ст. 56, 57, 66; N 15, ст. 139; N 19-20, ст. 146; 2004 г., N 6, ст. 42; N 10, ст. 56;  Закон Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиционных фондов", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 20 июля 2004 г.), следующее дополнение:
пункт 6 статьи 192 дополнить частью второй следующего содержания:
"Безвозмездная передача имущества из частной собственности в государственную осуществляется в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан