Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 тамыздағы N 896 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 32-33, 399-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы қару мен оның патрондары айналымының ережесiне:
көрсетiлген ережеге 7-1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы мемлекеттiк бақылау жөнiндегi арнайы уәкiлеттi органдардың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 сәуiрдегi N 466 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 19, 241-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 26 тамыздағы
N 896 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
7-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi жүйесiнiң мемлекеттiк инспекторлары мен қызметкерлерiн қаруландыру үшiн белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
___________________________________________________________________
Р/с| Лауазымы |Тапанша | Карабин
N | | немесе |
| |револьвер |
___________________________________________________________________
1 Мемлекеттiк инспектор - Балық шаруашылығы
комитетi орталық аппаратының қызметкерi 1
2 Балық ресурстарын қорғау мемлекеттiк
инспекторы - Балық шаруашылығы комитетi
аумақтық органының қызметкерi 1
3 Мемлекеттiк инспектор - Орман және
аңшылық шаруашылығы комитетi орталық
аппаратының қызметкерi 1
4 Мемлекеттiк инспектор - Орман және
аңшылық шаруашылығы комитетi аумақтық
органының қызметкерi 1 немесе 1
5 Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетiнiң ерекше қорғалатын табиғи
аумақтарды қорғау жөнiндегi мемлекеттiк
инспекторы 1 немесе 1
6 Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетiнiң қарамағындағы мамандандырылған
ұйымдардың лауазымды тұлғалары -
мемлекеттiк орман күзетiнiң қызметкерi,
сондай-ақ жануарлар дүниесiн қорғауды
тiкелей жүзеге асыратын инспектор, қорықшы,
аңшылық маманы. 1 немесе 1
___________________________________________________________________
Оқ-дәрiлердiң нормалары мынадай есеппен белгiленедi:
___________________________________________________________________
P/c| | Патрондардың саны (дана)
N | Қарудың атауы |____________________________________________
| | Ауысымға | Қару | жылдық шығын:
| |жарақталған |бiрлiгiне |_____________________
| |мемлекеттiк |азаймайтын| бiр адамға | қару
| |инспектор, | қор |практикалық |бiрлiгiне
| |лауазымды | | атыстар | атылыс
| | тұлға | | үшiн |тексеруi
| | | | | үшін
___________________________________________________________________
1 Тапанша 16 24 8 4
(2 оқжатарда)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 896. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 960.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст. 399) следующее изменение:
в Правилах оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
приложение 7-1 к указанным правилам изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2004 года N 466 "Некоторые вопросы специально уполномоченных органов по государственному контролю в области охраны, воспроизводства и использования животного мира" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 241).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2004 года N 896
Приложение 7-1
к Правилам оборота оружия и патронов
к нему в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения государственных инспекторов и
работников системы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N | Должность | Пистолет | Карабин
п/п | | или |
| | револьвер |
____________________________________________________________________
1 Государственный инспектор - работник 1
центрального аппарата Комитета рыбного
хозяйства
2 Государственный инспектор охраны рыбных 1
ресурсов - работник территориального
органа Комитета рыбного хозяйства
3 Государственный инспектор - работник 1
центрального аппарата Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
4 Государственный инспектор - работник 1 или 1
территориального органа Комитета лесного
и охотничьего хозяйства
5 Государственный инспектор по охране 1 или 1
особо охраняемых природных территорий
Комитета лесного и охотничьего хозяйства
6 Должностные лица специализированных 1 или 1
организаций, находящихся в ведении
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства - работник государственной
лесной охраны, а также инспектор,
егерь, охотовед, непосредственно
осуществляющие охрану животного мира
____________________________________________________________________
Нормы боеприпасов устанавливаются из расчета:
____________________________________________________________________
N | | Количество патронов (штук)
п/п|Наименование|___________________________________________________
| оружия |Государствен- |Неснижаемый| расход в год для
| |ный инспектор,| запас на |________________________
| | должностное | единицу |практичес- |проверки
| | лицо, | оружия |ких стрельб| боя на
| |снаряженное | | на одного | единицу
| | на смену | | человека | оружия
____________________________________________________________________
1 Пистолет 16 (в 2 24 8 4
магазинах)

2 Револьвер 14 28 8 4
(қорапта)
3 Карабин 15 30 10 5
(оқтiзерде)
4 Жекелей атуға 30 60 10 8
қайта жасалған (оқжатарда)
автомат
___________________________________________________________________
Ескерту:
Қарудың жалпы саны бекiтiлген штат кестесi бойынша қызметкерлердiң жалпы санынан аспауға тиiс, бұл ретте 10 бiрлiкке бiр резервтiк қару ұстауға рұқсат етiледi.
Жедел iс-шаралар жүргiзу кезiнде Ауыл шаруашылығы министрлiгі жүйесiнiң мына мемлекеттiк инспекторлары мен қызметкерлерi кемiнде 3 адамнан тұратын топқа 1 бiрлiк есебiмен жекелей атуға қайта жасалған автоматпен қаруланады:
балық ресурстарын қорғау мемлекеттiк инспекторлары - Балық шаруашылығы комитетi аумақтық органдарының қызметкерлерi;
мемлекеттiк инспекторлар - Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi аумақтық органдарының қызметкерлерi;
Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күзету жөнiндегi мемлекеттiк инспекторлары;
Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң қарамағындағы мамандандырылған ұйымдардың лауазымды тұлғалары - жануарлар дүниесiн қорғауды тiкелей жүзеге асыратын инспектор, қорықшы, аңшылық маманы.

2 Револьвер 14 28 8 4
(в пачках)
3 Карабин 15 30 10 5
(в обоймах)
4 Автомат, 30 60 10 8
переделанный (в магазине)
под одиночное
ведение огня
____________________________________________________________________
Примечание:
Общее количество оружия не должно превышать общей численности работников по утвержденному штатному расписанию, при этом на 10 единиц разрешается иметь одно резервное.
При проведении оперативных мероприятий вооружаются автоматическим оружием, переделанным под одиночное ведения огня, из расчета 1 единица на группу не менее 3 человек государственные инспектора и работники системы Министерства сельского хозяйства:
государственные инспектора охраны рыбных ресурсов - работники территориальных органов Комитета рыбного хозяйства;
государственные инспектора - работники территориальных органов Комитета лесного и охотничьего хозяйства;
государственные инспектора по охране особо охраняемых природных территорий Комитета лесного и охотничьего хозяйства;
должностные лица специализированных организаций, находящихся в ведении Комитета лесного и охотничьего хозяйства - инспектор, егерь, охотовед, непосредственно осуществляющие охрану животного мира.