Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 901 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Лицензиялау жүйесiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
реттiк нөмiрi 10 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Қазақстан                 азаматтық және қызметтiк атыс
Республикасының Iшкi      қаруды және оның патрондарын, суық
iстер министрлiгi         қаруды, азаматтық пиротехникалық
заттар мен олар қолданылатын
бұйымдарды, сондай-ақ химиялық
өзiн өзі қорғау құралдарын әзiрлеу,
өндiру, жөндеу, сату, сатып алу,
коллекциялау, экспонатқа қою;
мемлекеттiк емес субъектiлердiң
iз кесуге (детективтiк) байланысты
заң қызметiн көрсетуi;
жол қозғалысын реттеудiң
техникалық құралдарын орнату,
монтаждау, жөндеу және пайдалану;
заңды және жеке тұлғалардың күзет
қызметiн жүзеге асыруы, күзет
дабылдары құралдарын монтаждау,
реттеу және оларға техникалық
қызмет көрсету";
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
"I. Санитарлық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерiнiң тiзiмi" деген бөлiмдегі:
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 901. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях совершенствования системы лицензирования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"10. Министерство           разработка, производство, ремонт,
внутренних дел         торговля, приобретение,
Республики Казахстан   коллекционирование, экспонирование
огнестрельного гражданского и
служебного оружия и патронов к нему,
холодного оружия, гражданских
пиротехнических веществ и изделий с
их применением, а также химических
средств самообороны;
оказание негосударственными
субъектами юридических услуг,
связанных с сыскной (детективной)
деятельностью;
установка, монтаж, ремонт и
эксплуатация технических средств
регулирования дорожного движения;
осуществление охранной деятельности
юридическими и физическими лицами,
монтаж, наладка и техническое
обслуживание средств охранной
сигнализации";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в разделе "I. Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного надзора":
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан