Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО-ның Үкіметаралық океанографиялық комиссиясына кіруі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 956 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО-ның Үкіметаралық океанографиялық комиссиясына (бұдан әрі - Комиссия) кіруі туралы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Комиссиямен байланыс жасау үшін ұлттық үйлестіруші орган болып тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ЮНЕСКО-ның Бас директорына Қазақстан Республикасының Комиссияға кіруі туралы хабарласын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О вступлении Республики Казахстан в Межправительственную океанографическую комиссию ЮНЕСКО
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 956
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан о вступлении Республики Казахстан в Межправительственную океанографическую комиссию ЮНЕСКО (далее - Комиссия).
2. Назначить Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан национальным координационным органом для связи с Комиссией.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Генерального директора ЮНЕСКО о вступлении Республики Казахстан в Комиссию.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан