Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөніндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 962 Қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  50-1-бабына және "Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөніндегі мемлекеттік комиссияны қалыптастыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 2 шілдедегі N 735  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөнiндегі мемлекеттік комиссия құрылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 14 қыркүйектегі
N 962 қаулысына
қосымша
Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөніндегi мемлекеттiк комиссияның құрамы
Тілеубердин                 - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы               Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы, төраға
Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасының
Асқар Қуанышұлы               Ақпараттандыру және байланыс
жөніндегі агенттігі төрағасының
міндетін атқарушы, төрағаның
орынбасары
Бралиев                     - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлжан Хамидоллаұлы            жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Михалченко                  - Қазақстан Республикасы Индустрия
Василий Николаевич            және сауда министрлігінің
Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөніндегі комитеті
төрағасының міндетін атқарушы
Мәжренов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жомарт Рахымбекұлы            қауіпсіздік комитеті қызметінің
директоры (келiсiм бойынша)
Пистаев                     - Қазақстан Республикасының Ішкі
Марат Құрманалыұлы            істер министрлігі Көші-қон
полициясы департаментінің
директоры
Слободняк                   - Қазақстан Республикасының
Анатолий Ануфриевич           Премьер-Министрі Кеңсесінің
бақылау және құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Кәрiбжанов                  - "Қазақтелеком" ААҚ-ның вице-
Қайрат Сәлiмұлы               президентi (келiсiм бойынша)
Құрманов                    - Қазақстан Республикасы Еңбек
Алмас Мұқаметкәрiмұлы         және халықты әлеуметтік қорғау
министрлiгi "Зейнетақы төлеу
жөніндегi мемлекеттiк орталық"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсіпорнының бас
директоры
Исин                        - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Нұрлан Құрманғалиұлы          жабық акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)

О создании Государственной комиссии по приемке электронной избирательной системы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 962
В соответствии со статьей 50-1 Конституционного закона Республики  Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 735 "Об утверждении Правил формирования Государственной комиссии по приемке электронной избирательной системы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Государственную комиссию Республики Казахстан по приемке электронной избирательной системы в составе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан от
14 сентября 2004 года N 962
Состав Государственной комиссии
по приемке электронной избирательной системы
Тлеубердин              - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Алтай Аблаевич            Республики Казахстан, председатель
Жумагалиев Аскар        - Заместитель Председателя Агентства
Куанышевич                Республики Казахстан по информатизации
и связи, заместитель председателя
Бралиев Альжан          - Заместитель Председателя Агентства
Хамидулаевич              Республики Казахстан по статистике
Михалченко              - исполняющий обязанности Председателя
Василий Николаевич        Комитета по стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Мажренов Жомарт         - директор службы Комитета национальной
Рахимбекович              безопасности Республики Казахстан (по
согласованию)
Пистаев Марат           - начальник Департамента миграционной
Курманалыевич             полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Слободянюк              - заместитель заведующего отделом контроля
Анатолий Ануфриевич       и документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Карибжанов              - вице-президент открытого акционерного
Хайрат Салимович          общества "Казахтелеком" (согласованию)
Курманов                - Генеральный директор Республиканского
Алмаз Мухаметкаримович    государственного казенного предприятия
"Государственный центр по выплате
пенсий" Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Исин                    - Президент закрытого акционерного общества
Нурлан Курмангалиевич     "Национальные информационные технологии"
(по согласованию)