Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 1005 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгiнiң "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық білім беру және сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 мамырдағы N 533  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 146-құжат):
2-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) ғылыми зерттеулер, ғылыми-педагогикалық мамандар мен кадрлар даярлау.";
3) <*>
Ескерту. 3)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111  қаулысымен .
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Бобек" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 1005
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Бобек" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 533 "О реорганизации отдельных организаций Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 146):
пункт 2 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) научные исследования, подготовка специалистов и научно-педагогических кадров.";
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 )
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан