1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қазандағы N 1014 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.21. N 307 қаулысымен.
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының Үкiметi жанынан 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi комиссия (бұдан әрi - Комиссия) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi іс-шаралар жоспарын Комиссияның қарауына ұсынсын және оны бiр ай мерзiмде белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi он күн мерзiмде 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегі тиiстi өңiрлiк комиссияларды құрсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 1 қазандағы
N 1014 қаулысына
қосымша
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.01.31.  N 76 қаулысымен.
Есiмов                    - Қазақстан Республикасы
Ахметжан Смағұлұлы          Премьер-Министрiнiң орынбасары,
төраға
Кравченко                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Иван Михайлович             сауда бiрiншi вице-министрі
Тасмағамбетов             - Алматы қаласының әкiмi
Иманғали Нұрғалиұлы
Тасболатов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Абай Бөлекбайұлы            министрiнiң орынбасары
Райымбеков                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi
Сайлаухан Ғазизұлы          Кеңсесiнiң Өңiрлiк даму бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Айсина                    - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi
Майра Арапқызы              Кеңсесiнiң Әлеуметтiк-мәдени даму
меңгерушiсiнiң орынбасары
Әйтiмова                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Бiрғаным Сарықызы           және ғылым министрi
Храпунов                  - Шығыс Қазақстан облысының әкiмi
Виктор Вячеславович
Алтынбаев                 - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұхтар Қапашұлы             министрi, төрайымның орынбасары
Тимошенков                - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Виктор Аркадьевич           министрлiгi Штабтар бастықтары
комитетiнiң Тәрбие және психологиялық
жұмыстар департаментi бастығының
орынбасары, хатшы
Сағдиев                   - Қазақстан Республикасы Ардагерлер
Мақтай Рамазанұлы           ұйымы орталық кеңесiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Комиссия мүшелерi:
Әкiмбеков                 - Қазақстан Республикасы
Назымбек Қыздарбекұлы       Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Қорғаныс
және құқықтық тәртiп бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Дүтбаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нартай Нұртайұлы            қауiпсiздiк комитетiнің төрағасы
(келiсiм бойынша)
Тоқаев                    - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы        Сыртқы iстер министрi
Тұрысбеков                - Қазақстан Республикасының
Зауытбек Қауысбекұлы        Iшкi iстер министрi
Досаев                    - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы         Денсаулық сақтау министрi
Қосыбаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы            ақпарат және спорт министрi
Қарағұсова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы         халықты әлеуметтiк қорғау министрi
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы          Қаржы министрi
Келiмбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттік жоспарлау министрi
Әбдiрахымов               - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Ғабидолла Рахматоллаұлы     қызмет iстерi агенттiгiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Есенбаев                  - Ақмола облысының әкiмi
Мәжит Төлеубекұлы
Сағындықов                - Ақтөбе облысының әкiмi
Елеусiн Наурызбайұлы
Құлмаханов Шалбай         - Алматы облысының әкiмi
Мусин                     - Атырау облысының әкiмi
Аслан Есполлаұлы
Жексембин                 - Жамбыл облысының әкiмi
Бөрiбай Биқожаұлы
Әшімов                    - Батыс Қазақстан облысының әкiмi
Нұрғали Сәдуақасұлы
Мұхаметжанов              - Қарағанды облысының әкiмi
Камалтин Ескендiрұлы
Кулагин                   - Қостанай облысының әкiмi
Сергей Витальевич
Адырбеков                 - Қызылорда облысының әкiмi
Икрам Адырбекұлы
Палымбетов                - Маңғыстау облысының әкiмi
Болат Әбiлқасымұлы
Нұрпейiсов                - Павлодар облысының әкiмi
Қайрат Айтмұхамбетұлы
Мансұров                  - Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
Тайыр Аймұхаметұлы
Жылқышиев                 - Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
Болат Әбжаппарұлы
Шүкеев                    - Астана қаласының әкiмi
Өмiрзақ Естайұлы

О создании Комиссии по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 1014. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N 307
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 1014 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N  307 .
В целях подготовки и проведения празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Комиссию по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов при Правительстве Республики Казахстан (далее - Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Министерству обороны Республики Казахстан представить на рассмотрение Комиссии План мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов и в месячный срок внести его в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в десятидневный срок создать соответствующие региональные комиссии по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2004 года N 1014
Состав
Комиссии по подготовке и проведению празднования
60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне
1941-1945 годов  <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 января 2005 г.  N 76 .
Есимов Ахметжан Смагулович   - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председатель
Алтынбаев Мухтар Капашевич   - Министр обороны Республики Казахстан,
заместитель председателя
Тимошенков Виктор Аркадьевич - заместитель начальника Департамента
воспитательной и психологической
работы Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан, секретарь
Сагдиев Мактай Рамазанович   - Председатель Центрального совета
организации ветеранов Республики
Казахстан (по согласованию)
Члены комиссии:
Акимбеков                    - Заведующий Отделом обороны и
Назымбек Кыздарбекович         правопорядка Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Дутбаев Нартай Нуртаевич     - Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Токаев Касымжомарт Кемелевич - Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Турисбеков                   - Министр внутренних дел
Заутбек Каусбекович            Республики Казахстан
Досаев Ерболат Аскарбекович  - Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Косубаев Есетжан Муратович   - Министр культуры, информации и
спорта Республики Казахстан
Карагусова                   - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна          населения Республики Казахстан
Дунаев Арман Галиаскарович   - Министр финансов Республики
Казахстан
Келимбетов Кайрат Нематович  - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абдрахимов                   - Председатель Агентства Республики
Габидулла Рахматуллаевич       Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию)
Есенбаев Мажит Тулеубекович  - аким Акмолинской области
Сагиндиков                   - аким Актюбинской области
Елеусин Наурызбаевич
Кулмаханов Шалбай            - аким Алматинской области
Мусин Аслан Еспулаевич       - аким Атырауской области
Жексембин Борибай Бикожаевич - аким Жамбылской области
Ашимов Нургали Садвакасович  - аким Западно-Казахстанской области
Мухаметжанов                 - аким Карагандинской области
Камалтин Ескендирович
Кулагин Сергей Витальевич    - аким Костанайской области
Адырбеков Икрам Адырбекович  - аким Кызылординской области
Палымбетов                   - аким Мангистауской области
Болат Абылкасымович
Нурпеисов                    - аким Павлодарской области
Кайрат Айтмухамбетович
Мансуров Таир Аймухаметович  - аким Северо-Казахстанской области
Жылкышиев Болат Абжапарулы   - аким Южно-Казахстанской области
Шукеев Умирзак Естаевич      - аким города Астаны
Кравченко Иван Михайлович    - первый вице-министр индустрии
и торговли Республики Казахстан
Тасмагамбетов                - аким города Алматы
Имангали Нургалиевич
Тасбулатов Абай Болюкпаевич  - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан
Раимбеков Сайлаухан          - заведующий Отделом регионального
Газизович                      развития Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Айсина Майра Араповна        - заместитель заведующего Отделом
социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Айтимова Бырганым Сариевна   - Министр образования и науки
Республики Казахстан"
Храпунов Виктор Вячеславович - аким Восточно-Казахстанской области