Ж.Н.Әбдиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 1145 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Жазбек Ниетұлы Әбдиев 2004 жылғы 10 қарашадан бастап Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi Көшi-қон комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Абдиеве Ж.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 1145
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Абдиева Жазбека Ниетовича председателем Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан с 10 ноября 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан