Б.М.Сапарбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қарашадағы N 1158 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі - Министрліктің Кедендік бақылау комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Сапарбаеве Б.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2004 года N 1158
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича вице-министром - председателем Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан