Ә.С.Құртаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қарашадағы N 1161 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң қайта ұйымдастырылуына байланысты Әлiмжан Сейiтжанұлы Құртаев осы Агенттiк төрағасының орынбасары қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Куртаеве А.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2004 года N 1161
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Куртаева Алимжана Сейтжановича от должности заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии в связи реорганизацией данного Агентства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан