Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігінiң кадр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қарашадағы N 1168 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Жоламан Рүстем Қабидоллаұлы - бiрiншi вице-министр;
Аманшаев Ермек Әмiрханұлы - вице-министр, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын;
Досжан Ардақ Дүкенбайұлы - вице-министр, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын;
Тұрлыханов Дәулет Болатұлы - Спорт iстерi комитетiнiң төрағасы, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын;
Тәуекел Сламбек Тiлеуғабылұлы - Ақпарат және мұрағат комитетiнiң төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2004 года N 1168
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить в Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан:
Жоламана Рустема Кабидоллаулы - первым вице-министром;
Аманшаева Ермека Амирхановича - вице-министром, освободив от ранее занимаемой должности;
Досжана Ардака Дукенбайулы - вице-министром, освободив от ранее занимаемой должности;
Турлыханова Даулета Болатовича - председателем Комитета по делам спорта, освободив от ранее занимаемой должности;
Тауекела Сламбека Тлеугабылулы - председателем Комитета информации и архивов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан