Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 желтоқсандағы N 1822 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1175 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 759 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 759 қаулысымен.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Электр энергетикасы саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 желтоқсандағы N 1822 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 54, 598-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың екінші және үшінші абзацтары алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Коммуналдық қызмет көрсету ережелерінде:
2-тармақтың жетінші абзацындағы "немесе жеке" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақтағы "Электр энергиясын пайдалану ережелермен және" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года N 1822
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1175. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 759.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 759.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об электроэнергетике" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года N 1822 "Об утверждении нормативных правовых актов в области электроэнергетики" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 54, ст. 598) следующие изменения:
абзацы второй и третий пункта 1 исключить;
в Правилах предоставления коммунальных услуг, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце седьмом пункта 2 слова "или физическое" исключить;
в пункте 3 слова "Правилами пользования электрической энергией и" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан