Қазақстан-өзбек мемлекеттiк шекарасын нығайту бойынша қосымша iс-шараларды өткiзу жөнiндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1184 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 8 қарашадағы N 1060 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 8 қарашадағы  N 1060 Қаулысымен.
Қазақстан-өзбек мемлекеттiк шекарасының режимiн ретке келтiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан-өзбек мемлекеттiк шекарасын нығайту бойынша қосымша iс-шараларды өткiзу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия (бұдан әрi - Комиссия) құрылсын.
2. Комиссия 2004 жылғы 22 қарашаға дейiн Yкiметке белгіленген тәртiппен шекара алабынан көшiрiлуге тиiс Қазақстан Республикасының азаматтарына өтемақы төлеу және тұрғын үйлер мен жер учаскелерiн беру тәртiбiн және республикалық бюджеттен осы iс-шараларға талап етілетiн қаржыландыру көлемiн есептеудi көздейтiн қаулының жобасын енгізсiн.
3. Комиссияға қажет болған кезде Қазақстан Республикасы мүдделi мемлекеттік органдарының мамандарын оның қызметіне қатысу үшiн тарту құқығы берiлсiн.
4. Комиссияның жұмыс органы Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі болып белгіленсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 11 қарашадағы
N 1184 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан-өзбек мемлекеттiк шекарасын нығайту
бойынша қосымша iс-шараларды өткiзу жөніндегi
ведомствоаралық комиссияның
құрамы
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Сауат Мұхаметбайұлы       орынбасары, жетекшi
Атанов                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Мұрат Марданұлы           министрлiгінiң Ерекше тапсырмалар
жөнiндегi елшiсi, жетекшiнiң орынбасары
Көпеев                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Мұхамбет Жұманазарұлы     жағдайлар министрi
Оспанов                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Бақыт Сағындықұлы         басқару агенттiгiнiң төрағасы
Выборов                 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер вице-
Анатолий Николаевич       министрi - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес
және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
төрағасы
Әшiтов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы      халықты әлеуметтік қорғау вице-министрi
Әрiпханов               - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Айдар Әбдiразақұлы        министрi
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Наталья Артемовна         бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Стамқұлов               - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Үбайдолла Мырзағалиұлы    министрi
Зәкиев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Болат Сейітқазынұлы       комитетi Шекара қызметiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Ержанов                 - Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау
Аманияз Қасымұлы          агенттігі төрағасының бiрiншi орынбасары
Омаров                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайсар Оспанұлы           сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi
комитетiнiң төрағасы
Әбдиев                  - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Жазбек Ниетұлы            әлеуметтік қорғау министрлiгi Көшi-қон
комитетiнiң төрағасы
Әбiшев                  - Қазақстан Республикасы Оңтүстiк Қазақстан
Ислам Алмаханұлы          облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары

О создании Межведомственной комиссии по проведению дополнительных мероприятий по укреплению казахстанско-узбекской государственной границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1184. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2007 года N 1060
Сноска. Постановление Правительства РК от 11 ноября 2004 г. N 1184 утратило силу постановлением Правительства РК от 8 ноября 2007 г. N  1060 .
В целях выработки предложений по упорядочению режима казахстанско-узбекской государственной границы Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Межведомственную комиссию по проведению дополнительных мероприятий по укреплению казахстанско-узбекской государственной границы (далее - Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Комиссии до 22 ноября 2004 года в установленном порядке внести в Правительство проект постановления, предусматривающий порядок выплаты компенсаций и предоставления жилья и земельных участков гражданам Республики Казахстан, подлежащим отселению из пограничной полосы, и подсчет требуемых объемов финансирования на эти мероприятия из республиканского бюджета.
3. Предоставить Комиссии право привлекать при необходимости для участия в ее деятельности специалистов заинтересованных государственных органов Республики Казахстан.
4. Определить рабочим органом Комиссии Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
Постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2004 года N 1184
Состав
Межведомственной комиссии по проведению дополнительных
мероприятий по укреплению казахстанско-узбекской
государственной границы
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич        -  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Атанов Мурат Марданович            -  Посол по особым поручениям
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Копеев Мухамбет Жуманазарович      -  Министр чрезвычайных ситуаций
Республики Казахстан
Оспанов Бакыт Сагындыкович         -  Председатель Агентства
Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Выборов Анатолий Николаевич        -  вице-министр - председатель
Комитета по борьбе с наркобизнесом
и контролю за оборотом наркотиков
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ашитов Батыржан Заирканович        -  вице-министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Арифханов Айдар Абдразахович       -  вице-министр финансов
Республики Казахстан
Коржова Наталья Артемовна          -  вице-министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Стамкулов Убайдулла Мирзагалиевич  -  вице-министр юстиции
Республики Казахстан
Закиев Болат Сейтказынович         -  директор Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Ержанов Аманияз Касымович          -  первый заместитель
Председателя Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Омаров Кайсар Оспанович            -  председатель Комитета по делам
строительства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Абдиев Жазбек Ниетович             -  председатель Комитета по миграции
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Абишев Ислам Алмаханович           -  первый заместитель акима Южно-
Казахстанской области Республики
Казахстан