Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 18 наурыздағы N 259 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қарашадағы N 1204 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Агроөнеркәсiп кешенiне кредит берудің және оны субсидиялаудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 259  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 11, 129-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Лизингтік негізде ауыл шаруашылық техникасымен қамтамасыз етуге кредит беру және сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесiнде:
тақырыбы "қамтамасыз етуге" деген сөздерден кейiн "2003 жылға" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Сыйақы ставкасын өтеу 2004 жылдан бастап осы мақсаттарға тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен жүргізiледi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 259
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года N 1204
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 259 "О некоторых вопросах кредитования и субсидирования агропромышленного сектора" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 11, ст.129) следующие дополнение и изменение:
в Правилах кредитования обеспечения сельскохозяйственной техникой на лизинговой основе и возмещения ставки вознаграждения (интереса), утвержденных указанным постановлением:
заголовок, после слова "основе" дополнить словами "на 2003 год";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Возмещение ставки вознаграждения производится, начиная с 2004 года, за счет средств, предусматриваемых на данные цели в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан