Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1219 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қызылорда облысының әкiмiне Қызылорда қаласының жылу желiлерiн орау жұмыстарын жүргiзу үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен 240000000 (екi жүз қырық миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 1219
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Кызылординской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 240000000 (двести сорок миллионов) тенге для проведения работ по теплоизоляции тепловых сетей города Кызылорды.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан