Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қарашадағы N 1242 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" деген функционалдық топта:
06 "Жалпы кадрлық мәселелер" деген iшкi функцияда:
608 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігi" деген әкімші бойынша:
001 "Мемлекеттiк қызмет саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" деген бағдарлама бойынша:
001 "Орталық органның аппараты" деген кіші бағдарламада "44707" деген сандар "44299" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараты " деген кiшi бағдарламада "63124" деген сандар "67251" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" деген кiшi бағдарламада "6934" деген сандар "3215" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  376-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттік нөмiрi 5-жолдың 5-бағанында ", копировалды техника - 16 дана" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2004 года N 1242
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 06 "Общие кадровые вопросы":
по администратору 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере государственной службы":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "44707" заменить цифрами "44299";
в подпрограмме 002 "Аппарат территориальных органов" цифры "63124" заменить цифрами "67251";
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "6934" заменить цифрами "3215";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 376  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 5, слова "копировальных аппаратов - 16 единиц" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан