А.Н.Әбдiқадырова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 желтоқсандағы N 1253 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Айман Нұрқасымқызы Әбдiқадырова Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым вице-министрi қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Абдыкадыровой А.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года N 1253
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Абдыкадырову Айман Нуркасымовну от должности вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан