Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 1293 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлік және байланыс" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
004 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"Алматы - Гүлшат және Ақшатау - Қарағанды учаскелерiндегi Алматы - Қарағанды - Астана - Бурабай автожолын оңалту" деген жолдағы "608072" деген сандар "316175" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды - Астана автожолын оңалту" деген жолдағы "571381" деген сандар "1088947" деген сандармен ауыстырылсын;
"Автожол саласының даму жобасы (Алматы - Бiшкек)" деген жолдағы "3917575" деген сандар "3691905" деген сандармен ауыстырылсын;
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"13142320" деген сандар "13046048" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ресей Федерациясының шекарасы - Орал - Ақтөбе автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "4061885" деген сандар "4062069" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана - Қостанай - Челябi автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "5692981" деген сандар "5633466" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы - Өскемен автожолдарын қайта жаңарту" деген жолдағы "149212" деген сандар "65361" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана - Щучинск автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "Щучинск" деген сөз "Бурабай" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Үшарал - Достық автожолын қайта жаңарту 46910";
016 "Жобаны республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"8575525" деген сандар "8671798" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы - Гүлшат және Ақшатау - Қарағанды учаскелерiндегi Алматы - Қарағанды - Астана - Бурабай автожолын оңалту" деген жолдағы "316039" деген сандар "142170" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды - Астана автожолын оңалту" деген жолдағы "144684" деген сандар "237676" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2004 года N 1293
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 004 "Реализация проекта за счет внешних займов":
в строке "Реабилитация автодороги Алматы - Караганда - Астана - Боровое на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда" цифры "608072" заменить цифрами "316175";
в строке "Реабилитация автодороги Караганда - Астана" цифры "571381" заменить цифрами "1088947";
в строке "Проект развития автодорожной отрасли (Алматы - Бишкек)" цифры "3917575" заменить цифрами "3691905";
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников":
цифры "13142320" заменить цифрами "13046048";
в строке "Реконструкция автодороги граница Российской Федерации - Уральск - Актобе" цифры "4061885" заменить цифрами "4062069";
в строке "Реконструкция автодороги Астана - Костанай - Челябинск" цифры "5692981" заменить цифрами "5633466";
в строке "Реконструкция автодороги Алматы - Усть-Каменогорск" цифры "149212" заменить цифрами "65361";
в строке "Реконструкция автодороги Астана - Щучинск" слово "Щучинск" заменить словом "Боровое";
дополнить строкой следующего содержания:
"Реконструкция автодороги Ушарал - Достык 46910";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета":
цифры "8575525" заменить цифрами "8671798";
в строке "Реабилитация автодороги Алматы - Караганда - Астана - Боровое на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда" цифры "316039" заменить цифрами "142170";
в строке "Реабилитация автодороги Караганда - Астана" цифры "144684" заменить цифрами "237676";

"Автожол саласының даму жобасы (Алматы - Бiшкек)" деген жолдағы "1172662" деген сандар "1349812" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  122-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жолда:
"қызметтiк автокөлiктi" деген сөздерден кейiн "және саны 78 бiрлiк арнаулы автокөлiктi" деген сөздермен толықтырылсын;
"1 көлiктiк бақылаудың 7 бекетiн" деген сөздердiң алдынан "Жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
"30", "17" деген сандар тиiсiнше "31", "18" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 принтер," деген сөздерден кейiн "2 бейнемагнитофон, 1 DVD ойнатқыш" деген сөздермен толықтырылсын;
"1 ноутбук," деген сөздерден кейiн "1 NТ-адаптер, 1 кәсiби цифрлы камера" деген сөздермен толықтырылсын;
"1 жиынтығын" деген сөздер "2 жиынтығын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ғимарат" деген сөзден кейiн "және Қостанай облысы үшiн көлiктiк бақылау бекетінiң ғимаратын" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға  123-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
2-тармақта:
"1179453", "608072", "99142", "254384", "217855" деген сандар тиiсiнше "1405122", "316175", "298588", "475589", "314770" деген сандармен ауыстырылсын;
2.1-тармақшадағы "жабдықтарды сатып алу" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақта:
"3917574", "1948037", "1969537" деген сандар тиiсiнше "3691905", "1211591", "2480314" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
1-тармақта:
"367,24", "12232235", "5562320" деген сандар тиiсiнше "374,24", "12281722", "5564897" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ресей Федерациясының шекарасы - Орал - Ақтөбе - 66 км 4000000 мың теңге сомасына;" деген сөздерден кейiн "жол-құрылыс материалдарын сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қызыләскер - Киров" автожолы бойынша ПК 254+90 көпiр өткелiндегі су тасқынынан бұзылуды қалпына келтiру - 84357 мың теңге (Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 14 бұйрығы)." деген сөздерден кейiн "Үшарал - Достық - 7 км автожолын 46910 мың теңге сомасына қайта жаңарту." деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
"3586", "910085", "68175", "61885", "700", "149212", "225" деген сандар тиiсiнше "3029", "764326", "68569", "62069", "306", "65361", "223" деген сандармен ауыстырылсын;
"Екатеринбург - Алматы - 161 км 62486 мың теңге сомасына" деген сөздер алынып тасталсын;
"Щучинск" деген сөз "Бурабай" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда:

в строке "Проект развития автодорожной отрасли (Алматы - Бишкек)" цифры "1172662" заменить цифрами "1349812";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 122  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3:
после слов "в количестве 32 единиц" дополнить словами "и специального автотранспорта в количестве 78 единиц";
после слов "оснащение 1 поста транспортного контроля" дополнить словами "в соответствии с проектно-сметной документацией";
в строке, порядковый номер 6:
цифры "30", "17" заменить соответственно цифрами "31", "18";
после слова "принтеров," дополнить словами "2 видеомагнитофона, 1 DVD проигрывателя";
после слова "ноутбук," дополнить словами "1 NT-адаптер, 1 профессиональная цифровая камера";
слова "1 комплекта" заменить словами "2 комплектов";
после слов "Мангистауской области" дополнить словами "и здания поста транспортного контроля для Костанайской области";
в приложении 123 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
в пункте 2:
цифры "1179453", "608072", "99142", "254384", "217855" заменить соответственно цифрами "1405122", "316175", "298588", "475589", "314770";
в подпункте 2.1 слова "приобретение оборудования" исключить;
в пункте 3:
цифры "3917574", "1948037", "1969537" заменить соответственно цифрами "3691905", "1211591", "2480314";
в строке, порядковый номер 3:
в пункте 1:
цифры "367,24", "12232235", "5562320" заменить соответственно цифрами "374,24", "12281722", "5564897";
после слов "граница Российской Федерации - Уральск - Актобе - 66 км на сумму
4000000 тыс. тенге (Приказ Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан N 258-ПИР от 30.06.2003 г.);" дополнить словами "закупка дорожно-строительных материалов;";
после слов "восстановление паводкового разрушения на мостовом переходе на ПК 254+90 по автодороге "Кызыласкер - Кировский" - 84 357 тыс. тенге (Приказ Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан N 14 от 30.01.2004 г.)" дополнить словами "Реконструкция автодороги Ушарал - Достык - 7 км на сумму 46910 тыс. тенге.";
в пункте 2:
цифры "3586", "910085", "68175", "61885", "700", "149212", "225" заменить соответственно цифрами "3029", "764326", "68569", "62069", "306", "65361", "223";
слова "Екатеринбург - Алматы - 161 км на сумму 62 486 тыс. тенге" исключить;
слово "Щучинск" заменить словом "Боровое";
в строке, порядковый номер 4:

"8575525" деген сандар "8671798" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"460722", "180518", "135521", "15862", "40701", "88120" деген сандар тиiсiнше "379845", "114203", "27967", "44788", "75280", "117608" деген сандармен ауыстырылсын;
2.1-тармақшадағы "жабдықты сатып алуға байланысты салықтарды төлеу;" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақта:
"1172663", "706639", "466024" деген сандар тиiсiнше "1349812", "427620", "922192" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "367,24" деген сандар "374,24" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға  124-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жолдың 5-бағанында:
I бөлiмде "9", "1936271" деген сандар тиiсiнше "12", "2006515" деген сандармен ауыстырылсын;
1-1-тармақтағы "Самара - Шымкент автожолындағы 594 км Ойылқопа арқылы өтетiн көпiрдi күрделi жөндеу;" деген сөздер "Самара - Шымкент автожолының 612 км-дегi құбырын қалпына келтіру;" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ "Сарыөзек - Хоргос автожолындағы 171 км-дегі көпiрдi қалпына келтiру." деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақ "Қарағанды - Аягөз - Бұғаз автожолының 783 км-дегі құбырын және 788 км-дегi көпiрiн қалпына келтiру; Омбы - Майқапшағай - Қалжыр - Tepeкті автожолының 6+900 км-дегі, 15+900 км-дегі көпiрлерiн қалпына келтiру.";
II бөлiмдегi "4463729" деген сандар "4306136" деген сандармен ауыстырылсын;
III бөлiмдегi "4021429" деген сандар "4108778" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "9" деген сан "12" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

цифры "8575525" заменить цифрами "8671798";
в пункте 2:
цифры "460722", "180518", "135521", "15862", "40701", "88120", заменить соответственно цифрами "379845", "114203", "27967", "44788", "75280", "117608";
в подпункте 2.1 слова "выплата налогов, связанных с приобретением оборудования;" исключить;
в пункте 3:
цифры "1172663", "706639", "466024" заменить соответственно цифрами "1349812", "427620", "922192";
в пункте 7 цифры "367,24" заменить цифрами "374,24";
в приложении 124 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 1:
в разделе I цифры "9", "1936271" заменить соответственно цифрами "12", "2006515";
в пункте 1-1 слова "капитальный ремонт моста через реку Уилкопа км 594 по автодороге Самара - Шымкент;" заменить словами "восстановление трубы на км 612 автодороги Самара - Шымкент;";
пункт 2 дополнить словами "восстановление моста на км 171 автодороги Сарыозек - Хоргос.";
пункт 3 дополнить словами "восстановление трубы на км 783 и моста км 788 автодороги Караганда - Аягоз - Бугаз; восстановление мостов на км 6+900, км 15+900 автодороги Омск - Майкапшагай - Кальжир - Теректы.";
в разделе II цифры "4463729" заменить цифрами "4306136";
в разделе III цифры "4021429" заменить цифрами "4108778";
в пункте 7 цифру "9" заменить цифрами "12".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан