Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2004 жылғы "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 1315 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналарға ғылыми, шығармашылық және қоғамдық жемiстi қызметi үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы берiлсiн:
"Дизайн және бейнелеу өнерi" номинациясы бойынша
Қилыбаев          - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Нұрлан Аталықұлы    ғылым министрлiгi Абай атындағы Қазақ ұлттық
педагогикалық университетiнiң аға оқытушысы
"Театр және кино" номинациясы бойынша
Тұрыс             - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Бекжан Асаубайұлы   ақпарат және спорт министрлiгi М.Әуезов
атындағы Қазақ мемлекеттiк академиялық драма
театрының актерi
"Әдебиет" номинациясы бойынша
Жүнiс-Бек Марат   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң
Мемлекеттiк тiлдi дамыту басқармасы
оқу-әдiстемелiк бөлiмiнiң бастығы
"Журналистика" номинациясы бойынша
Есенбекова        - "Қазақстан" республикалық телерадио
Ұлбосын             корпорациясы" акционерлiк қоғамының тiлшiсi
Мейiрбекқызы
"Эстрада" номинациясы бойынша
Еңсепов           - эстрада орындаушысы
Асылбек
Жасаралұлы
Жорабаева         - "Қазығұрт" өнер орталығының солисi
Алтынай
Құлажанқызы
Қорған            - эстрада әншiсi
Бейбiт Болатұлы
"Ұлытау"
шығармашылық
ұжымына:
Әлiмбетов         - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Ержан Есiркепұлы    ақпарат және спорт министрлігінiң "Гүлдер"
мемлекеттiк ансамблi "Ұлытау" шығармашылық
ұжымына қатысушы
Кичигин           - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Максим Сергеевич    ақпарат және спорт министрлігінiң "Гүлдер"
мемлекеттiк ансамблi "Ұлытау" шығармашылық
ұжымына қатысушы
Сәдуақасова       - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Нұрғайша            ақпарат және спорт министрлігінiң
Ақылбекқызы         "Гүлдер" мемлекеттiк ансамблi "Ұлытау"
шығармашылық ұжымына қатысушы
"Саз отау"
шығармашылық
ұжымына:
Ахмедияров        - Қазақстан Республикасы Республикалық
Ғалым Алғиұлы       ұланы Президенттiк оркестрiнiң "Саз отау"
шығармашылық ұжымына қатысушы
Ахмедиярова       - Қазақстан Республикасы Республикалық
Эльмира             ұланы Президенттік оркестрінiң "Саз
Құдайбергенқызы     отау" шығармашылық ұжымына қатысушы
"Классикалық музыка" номинациясы бойынша
Әбiлханов         - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Бағдат Аябекұлы     ғылым министрлігінiң Қазақ ұлттық музыка
академиясы камералық ансамбль кафедрасының
аға оқытушысы
Мызюк             - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат
Наталья Ивановна    және спорт министрлiгi Күләш Байсейiтова
атындағы Ұлттық опера және балет театрының
солисi
"Халық шығармашылығы" номинациясы бойынша
Әбдуәлиев         - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат
Ақан                және спорт министрлiгi Жамбыл
Жылқышбайұлы        атындағы Қазақ мемлекеттiк филармониясының
солисi
Кап Дәулеткерей   - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгiнiң Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия
ұлттық университетi қазақ тiлi кафедрасының
оқытушысы
Қосымбаев         - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Мэлс Әзиұлына       ғылым министрлiгiнiң М.Өтемiсов атындағы Батыс
Қазақстан мемлекеттiк университетi қазақ тiлi
мен әдебиетi кафедрасының аға оқытушысы
"Спорт" номинациясы бойынша
Артаев            - 2004 жылы Афина қаласында (Греция)
Бахтияр             өткен XXVIII Олимпиада ойындарының
Кәрiполлаұлы        чемпионы, Қазақстан Республикасы Білiм және
ғылым министрлiгi М.Х.Дулати атындағы Тараз
мемлекеттік университетiнiң студентi
"Ғылым" номинациясы бойынша
Оразбаева         - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Алтайы              ғылым министрлiгi Л.Н.Гумилев
Иранбекқызы         атындағы Еуразия ұлттық университетi тарих
кафедрасының доцентi
"Қоғамдық қызмет" номинациясы бойынша
Баймұханов        - Маңғыстау облыстық мәслихатының
Нұрбол Болатұлы     депутаты

О присуждении Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан в 2004 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 1315
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. За плодотворную научную, творческую и общественную деятельность присудить Государственную молодежную премию "Дарын" Правительства Республики Казахстан в 2004 году:
по номинации "Дизайн и изобразительное искусство"
Килыбаеву                 - старшему преподавателю
Нурлану Аталыкулы           Казахского национального
педагогического университета имени
Абая Министерства образования и
науки Республики Казахстан
по номинации "Театр и кино"
Турыс                     - актеру Казахского
Бекжану Асаубайулы          государственного академического
театра драмы имени М.Ауэзова
Министерства культуры, информации и
спорта Республики Казахстан
по номинации "Литература"
Жунис-Бек Марату          - начальнику учебно-методического
отдела управления развития
государственного языка
Министерства обороны
Республики Казахстан
по номинации "Журналистика"
Есенбековой               - корреспонденту акционерного
Улбосын Мейрбеккызы         общества "Республиканская теле-
радио корпорация "Казахстан"
по номинации "Эстрада"
Енсепову                  - эстрадному исполнителю
Асылбеку Жасаралулы
Жорабаевой                - солистке центра искусств
Алтынай Кулажанкызы         "Казыгурт"
Коргану                   - эстрадному певцу
Бейбиту Болатулы
Творческому коллективу
"Улытау":
Алимбетову                - участнику творческого коллектива
Ержану Есиркепулы           "Улытау" Государственного ансамбля
"Гулдер" Министерства культуры,
информации и спорта Республики Казахстан
Кичигину                  - участнику творческого коллектива
Максиму Сергеевичу          "Улытау" Государственного ансамбля
"Гулдер" Министерства культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Садвакасовой              - участнику творческого коллектива
Нургайше Акылбеккызы        "Улытау" Государственного ансамбля
"Гулдер" Министерства культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Творческому коллективу
"Саз отау":
Ахмедьярову               - участнику творческого коллектива
Галыму Алгиевичу            "Саз отау" Президентского оркестра
Республиканской гвардии
Республики Казахстан
Ахмедьяровой              - участнику творческого коллектива Эльмире Кудайбергеновне     "Саз отау" Президентского оркестра
Республиканской гвардии
Республики Казахстан
по номинации "Классическая музыка"
Абильханову               - старшему преподавателю кафедры
Багдату Аябекулы            камерного ансамбля Казахской
национальной академии музыки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Мызюк                     - солисту Национального театра
Наталье Ивановне            оперы и балета имени Куляш Байсеитовой
Министерства культуры, информации и
спорта Республики Казахстан
по номинации "Народное творчество"
Абдуалиеву                - солисту Казахской
Акану Жылкышбайулы          государственной филармонии
имени Жамбыла Министерства культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Кап Даулеткерею           - преподавателю кафедры казахского
языка Евразийского национального
университета имени Л.Н. Гумилева
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Косымбаеву                - старшему преподавателю кафедры
Мэлсу Азиевичу              казахского языка и литературы
западно-казахстанского
государственного университета
им. М.Утемисова Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
по номинации "Спорт"
Артаеву                   - чемпиону XXVIII Олимпийских
Бахтияру Карипуллаулы       игр 2004 года в городе Афины
(Греция), студенту Таразского
государственного университета
имени М.Х. Дулати Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
по номинации "Наука"
Оразбаевой                - доценту кафедры истории
Алтайы Иранбеккызы          Евразийского национального
университета имени Л.Н. Гумилева
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
по номинации "Общественная деятельность"
Баймуханову               - депутату Мангистауского
Нурболу Болатулы            областного маслихата

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан