Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетiнiң "Жамбылсушар" шаруашылық жүргiзу құқығындағы су шаруашылығы жөнiндегі республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 1318 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары комитетiнiң "Жамбылсушар" шаруашылық жүргiзу құқығындағы су шаруашылығы жөнiндегi республикалық мемлекеттік кәсiпорны оның құрамынан "Таразсушар" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнын (бұдан әрi - Кәсіпорын) бөлiп шығару жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Су ресурстары комитетi Кәсiпорынды мемлекеттік басқару органы болып белгіленсін.
3. Сумен жабдықтау саласындағы шаруашылық қызметті жүзеге асыру, сондай-ақ гидротехникалық құрылыстарды және кешендi мақсаттағы су қоймаларын пайдалану мен жөндеу, мемлекетаралық пайдаланылатын су шаруашылығы құрылыстарын Қырғыз Республикасымен бiрлесiп пайдалану және оларға техникалық қызмет көрсету Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi мәнi болып белгіленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне Кәсiпорынның жарғысын бекiтуге ұсынсын;
2) Кәсiпорынның әділет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации Республиканского государственного предприятия по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения "Жамбылводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 1318
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения "Жамбылводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем выделения из его состава Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Таразводхоз" (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление хозяйственной деятельности в области водоснабжения, а также эксплуатацию и ремонт гидротехнических сооружений и водохранилищ комплексного назначения, совместную эксплуатацию и техническое обслуживание водохозяйственных сооружений межгосударственного пользования с Кыргызской Республикой.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) представить на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устав Предприятия;
2) осуществить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан