"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгінiң Республикалық қоршаған ортаны қорғау инспекциялық басқармасы" мемлекеттiк мекемесiн тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1338 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Республикалық қоршаған ортаны қорғау инспекциялық басқармасы" мемлекеттiк мекемесi таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3.  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.12.08.  N 1201  Қаулысымен).
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации государственного учреждения "Республиканское инспекционное управление охраны окружающей среды" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1338
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать государственное учреждение "Республиканское инспекционное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3.  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 8 декабря 2007 года N  1201 ).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан