Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 қыркүйектегi N 1376 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1352 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 904 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 қыркүйектегi N 1376 қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 40, 455-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Заң жобалау қызметi мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жошыбаев Рәпiл Сейiтханұлы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң орынбасары;
Орымбаев Ардақ Сиязбекұлы - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары;
Жоламан Рүстем Қабидоллаұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт бiрiншi вице-министрi;
Ыбырайым Нұрлан Мұхтарбекұлы - Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілiсiнiң Аппараты Басшысының орынбасары (келiсiм бойынша);
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын: Әбусейiтов Қайрат Қуатұлы, Рябченко Олег Григорьевич, Қабденова Мәриям Нұрымқызы, Мыңбаев Алмас Саятұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1376
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1352. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 904.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 40, ст. 455) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности:
Жошыбаева Рапиля Сейтхановича - заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан;
Орумбаева Ардака Сиязбековича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий;
Жоламана Рустема Кабидоллаулы - первого вице-министра культуры, информации и спорта Республики Казахстан;
Ыбырайыма Нурлана Мухтарбековича - заместителя Руководителя Аппарата Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию).
Вывести из указанного состава: Абусеитова Кайрата Хуатовича, Рябченко Олега Григорьевича, Кабденову Мариям Нурумовну, Мынбаева Алмаса Саятовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан