Конкурсқа қойылуға жататын жер қойнауы учаскелерiнiң тізбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1395 Қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының  7-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурсқа қойылуға жататын:
көмiрсутегі шикiзаты;
қатты пайдалы қазбалар;
жер асты сулары мен емдiк балшықтар бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.14.  N 357  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1395 қаулысымен
бекiтiлген
Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға
конкурсқа қойылуға жататын жер қойнауын
учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Тібеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.14.  N 357 , 2005.08.26. N  887  қаулыларымен.
Р/с
N
Пайдалы
қазбалардың
түpi
Кен орны (алаңы, блоктары)
Орналасқан жерi
Жер
қойнауын
пайда-
лану
бойынша
операци-
ялардың
түрлері
Облысы
Координаттары
с.е.    ш.б.
1
2
3
4
5
6
Көмiрсутегі шикізаты
1
Мұнай, газ
Батыс Жарқамыс І блоктары, XXIII-18 (iшінара), 19 (ішiнара); XXIV-18 (iшiнара),
19(iшiнара); XXV-19(iшiнара)
блоктары,
2610 ш. км
Ақтөбе
47 о 51' 55 о 06'
47 о 57' 55 о 06'
48 о 03' 55 о 00'
48 о 10' 55 о 00'
48 о 10' 55 о 45'
47 о 32' 55 о 45'
барлау
2
Мұнай, газ
Батыс Жарқамыс ІІ, ХХIV-19 (iшінара); XXV-19 (ішінара) блоктары,
905,5 ш.км.
Ақтөбе
47 о 32' 55 о 45'
47 о 55' 55 о 45'
47 о 55' 56 о 00'
47 о 25' 56 о 00'
барлау
3
Мұнай, газ
Шығыс Жарқамыс І, XXIII-20 (iшінара); ХХIV-20 (iшінара); 21 (iшінара) блоктары,
1190 ш. км
Ақтөбе
47 о 55' 56 о 12'
48 о 05' 56 о 20'
47 о 45' 56 о 55'
47 о 40' 56 о 50'
Блоктардан алынып тасталады:
1. Келiсiм-
шарт аумағы
47 о 53' 56 о 29'
47 о 55' 56 о 28'
47 о 57' 56 о 32'
47 о 55' 56 о 36'
47 о 53' 56 о 32'
тереңдiгі палеозой табанына дейін және алаңы 37,825 ш. км;
2. Қаратөбе кен орны
(тұз үсті)
47 о 54' 56 о 31
47 о 55' 56 о 33'
47 о 56' 56 о 34'
47 о 56' 56 о 34'
47 о 55' 56 о 33'
47 о 54' 56 о 32'
тереңдiгі палеозой табанына дейін және алаңы 3,777 ш. км;
3. Оңтүстік
Қаратөбе
кен орны
47 о 54' 56 о 28'
47 о 55' 56 о 29'
47 о 54' 56 о 30'
47 о 53' 56 о 30'
47 о 53' 56 о 29'
47 о 53' 56 о 29'
тереңдігі артин шөгін- ділерінің
төбелеріне дейін және алаңы 7,538
ш. км
барлау
4
Мұнай, газ
Шығыс Жарқамыс II, XXIV-20 (ішінара), 21 (iшiнара), XXV-20 (ішінара),
21 (iшiнара)
блоктары,
1370 ш. км
Ақтөбе
47 о 30' 56 о 30'

Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1395
В соответствии со статьей 7  Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс на получение права недропользования по:
углеводородному сырью;
твердым полезным ископаемым;
подземным водам и лечебным грязям.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию. <*>
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 14 апреля 2005 г. N 357  .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1395
Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
на получение права недропользования <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2005 г. N 357  ; от 26 августа 2005 г. N 887  .
__________________________________________________________________________
N !Вид по-  !   Место-       !      Местонахождение            !Вид
п/п!лезного  !   рождение     !---------------------------------!операций
!ископае- !   (площадь,    ! Область !  Координаты,          !по недро-
!мого     !   блоки)       !         !  Площадь              !пользова-
!         !                !         !   с.ш.   в.д.         !нию
--------------------------------------------------------------------------
1 !    2    !       3        !    4    !          5            !     6
--------------------------------------------------------------------------
Углеводородное сырье
1  Нефть,    Блоки Жаркамыс    Актюбин-    47 о 51' 55 о 06'        разведка
газ       Западный I,       ская        47 о 57' 55 о 06'
Блоки XXIII-18                48 о 03' 55 о 00'
(частично), 19                48 о 10' 55 о 00'
(частично);                   48 о 10' 55 о 45'
XXIV-18                       47 о 32' 55 о 45'
(частично),
19 (частично);
XXV-19
(частично)
2610 кв. км
2  Нефть,    Блоки Жаркамыс    Актюбин-    47 о 32' 55 о 45'        разведка
газ       Западный II,      ская        47 о 55' 55 о 45'
XXIV-19                       47 о 55' 56 о 00'
(частично);                   47 о 25' 56 о 00'
XXV-19
(частично)
905 кв. км
3  Нефть,    Блоки Жаркамыс    Актюбин-    47 о 55' 56 о 12'        разведка
газ       Восточный I,      ская        48 о 05' 56 о 20'
XXIII-20                      47 о 45' 56 о 55'
(частично);                   47 о 40' 56 о 50'
XXIV-20                       Из блоков
(частично),                   исключаются:
21 (частично)                 1. Контрактная
1190 кв. км                   площадь
47 о 53' 56 о 29'
47 о 55' 56 о 28'
47 о 57' 56 о 32'
47 о 55' 56 о 36'
47 о 53' 56 о 32'
глубиной -
до подошвы
палеозоя и
площадью.
37,825 кв. км;
2. месторождение
Каратюбе
(надсолевое),
47 о 54' 56 о 31
47 о 55' 56 о 33'
47 о 56' 56 о 34'
47 о 56' 56 о 34'
47 о 55' 56 о 33'
47 о 54' 56 о 32'
глубиной -
до подошвы
палеозоя и
площадью
3,777 кв. км
3. месторождение
Каратюбе Южное
47 о 54' 56 о 28'
47 о 55' 56 о 29'
47 о 54' 56 о 30'
47 о 53' 56 о 30'
47 о 53' 56 о 29'
47 о 53' 56 о 29'
глубиной -
до кровли
артинских
отложений и
площадью
7,538 кв. км
4  Нефть,    Блоки Жаркамыс    Актюбин-    47 о 30' 56 о 30'        разведка

47 о 55' 56 о 00'
47 о 55' 56 о 12'
47 о 40' 56 о 50'
47 о 30' 56 о 50'
барлау
5
Мұнай, газ
Шығыс Жарқамыс III, XXIV-20
(ішінара); XXV-20 (ішінара);
XXVI-20 (iшінара) блоктары, 1845 ш. км
Ақтөбе
47 о 25' 56 о 00'
47 о 55' 56 о 00'
47 о 30' 56 о 30'
47 о 07' 56 о 30'
барлау
6
Мұнай, газ, конденсат
XXVІ-22, 23 (iшiнара), 24 (iшiнара), 25; XXVІІ-22, 23 (iшiнара); ХХVIII-22; ХХIХ-22 блоктары, (Северный учаскесi) 10800 ш. км
Ақтөбе
46 о 00' 57 о 30'
46 о 00' 57 о 00'
47 о 20' 57 о 00'
47 о 20' 59 о 00'
47 о 00' 59 о 00'
47 о 00' 58 о 06'
47 о 02' 58 о 06'
47 о 02' 57 о 50'
46 о 45' 57 о 47'
46 о 45' 58 о 00'
46 о 40' 58 о 00'
46 о 40' 57 о 30'
барлау
және
өндіру
7
Мұнай, газ, конденсат
XXX-23, 24 (ішінара), 25 (iшінара); XXXI-23 (ішінара), 24 (ішiнара), 25 (ішiнара) блоктары, (Южный учаскесi), 3800 ш. км
Ақтөбе
45 о 21' 57 о 30'
46 о 00' 57 о 30'
46 о 00' 58 о 00'
45 о 45' 58 о 00'
45 о 45' 58 о 38'
45 о 34' 58 о 36'
барлау
және
өндіру
8
Мұнай, газ
XXVII-18 (ішінара), 19 (iшiнара); ХХVIII-18
(iшiнара), 19 (ішiнара) блоктары,
3620 ш. км
Ақтөбе
46 о 20' 55 о 00'
46 о 50' 55 о 00'
46 о 50' 55 о 09'
47 о 00' 55 о 10'
46 о 52' 55 о 14'
46 о 38' 55 о 45'
46 о 44' 56 о 00'
46 о 20' 56 о 00'
Блоктардан
алаңы 48 ш.км және тереңдігі па-
леозой фун-
даментіне дейінгі
46 о 21' 55 о 02'
46 о 23' 55 о 01'
46 о 27' 55 о 09'
46 о 26' 55 о 10'
46 о 24' 55 о 08' 46 о 23' 55 о 08'
Тортай кен орны шығарылып
тасталды
барлау
9
Мұнай, газ
Аттас кен орындарын қоса алғанда
XXIII-20-F (iшiнара), 21-А (iшiнара), В
(iшiнара),D (ішінара), E (ішiнара);
XXIV-21-А (iшiнара), В (iшiнара) блоктарының аумағындағы Шығыс Ақжар учаскесi, 602 ш. км
Ақтөбе
47 о 59' 56 о 31'
48 о 01' 56 о 26'
48 о 13' 56 о 31'
48 о 13' 56 о 39'
48 о 19' 56 о 41'
48 о 19' 56 о 46'
48 о 11' 56 о 44'
48 о 07' 56 о 46'
48 о 00' 56 о 42'
47 о 58' 56 о 48'
47 о 57' 56 о 48'
47 о 55' 56 о 37'
Блоктардан: алаңы 71,455 ш. км Ақжар
48 о 10' 56 о 30'
48 о 10' 56 о 34'
48 о 09' 56 о 38'
48 о 06' 56 о 38'
48 о 06' 56 о 33'
48 о 07' 56 о 30'
алаңы 16,629 ш. км Қаратөбе
47 о 57' 56 о 32'
47 о 58' 56 о 37'
47 о 55' 56 о 37'
кен орындары
шығарылып
тасталды
барлау
10
Мұнай
Жақсымай кен орны, XIX-20-E (iшiнара) блогы,
24,6 ш.км
Ақтөбе
49 о 21' 56 о 20'
49 о 24' 56 о 25'
49 о 21' 56 о 25'
49 о 20' 56 о 22'
барлау
және
өндіру
11
Мұнай
Шұбарқұдық кен орны, XX-21-А (ішiнара) блогы,
47,8 ш.км
Ақтөбе
49 о 10' 56 о 33'
49 о 13' 56 о 31'
49 о 13' 56 о 38'
49 о 10' 56 о 38'
49 о 10' 56 о 38'
барлау
және
өндіру
12
Мұнай
Қаракемiр құрылымы, XX-16 (iшiнара) блогы
Ақтөбе
49 о 05' 54 о 19'
49 о 09' 54 о 20'
49 о 07' 54 о 25'
49 о 04' 54 о 22'
барлау
13
Мұнай, газ
XVII-46 (iшiнара), 47 (iшiнара), 48 (iшiнара), 49 (ішінара) блоктары,
2521 ш. км
Ақмола, Қараған-
ды
50 о 11' 69 о 10'
50 о 12' 70 о 49'
50 о 00' 70 о 49'
50 о 00' 69 о 09'
барлау
14
Мұнай
Қарабас учаскесi, XXIV-7, 8; XXV-7, 8 блоктары
5551,3 ш. км
Атырау
47 о 20' 49 о 30'
48 о 00' 49 о 30'
48 о 00' 50 о 30'
47 о 20' 50 о 30'
тереңдігі төменгі карбон
табанына дейін
барлау
15
Газ
Ростошинское кен орны
Батыс Қазақ-
стан
51 о 14' 51 о 04'
51 о 15' 51 о 05'
51 о 16' 51 о 08'
51 о 16' 51 о 10'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 15' 51 о 10'
51 о 13' 51 о 06'
барлау
және
өндіру
16
Мұнай, газ,
конденсат
Солтүстiк Карповский учаскесi, XII-9 (iшiнара), 10 (ішінара); XIII-8
(iшiнара),
9 (iшінара),
10 (iшiнара); XIV-8
(iшiнара), 9 (ішiнара) блоктары,
11100 ш. км
Батыс Қазақ-
стан
51 о 16' 50 о 15'
51 о 31' 51 о 15'
51 о 25' 51 о 00'
51 о 20' 50 о 40'
Ескертпе:
Қазақстан Республика-
сының Ресей-
мен шекарасы
1-нүктеден 2-нүктеге дейін өтеді.
Учаскеден
Приграничное кен орны шығарылып тасталды

газ       Восточный II,     ская        47 о 55' 56 о 00'
XXIV-20                       47 о 55' 56 о 12'
(частично),                   47 о 40' 56 о 50'
21 (частично)                 47 о 30' 56 о 50'
XXV-20
(частично),
21 (частично)
1370 кв. км
5  Нефть,    Блоки Жаркамыс    Актюбин-    47 о 25' 56 о 00'        разведка
газ       Восточный III,    ская        47 о 55' 56 о 00'
XXIV-20                       47 о 30' 56 о 30'
(частично);                   47 о 07' 56 о 30'
XXV-20
(частично);
XXVI-20
(частично),
1845 кв. км
6  Нефть,    Блоки XXVI-22,    Актюбин-    46 о 00' 57 о 30'        разведка и
газ,      23 (частично),24  ская        46 о 00' 57 о 00'        добыча
конден-   (частично), 25;               47 о 20' 57 о 00'
сат       XXVII-22, 23                  47 о 20' 59 о 00'
(частично);                   47 о 00' 59 о 00'
XXVIII-22;                    47 о 00' 58 о 06'
XXIX-22                       47 о 02' 58 о 06'
(участок                      47 о 02' 57 о 50'
Северный)                     46 о 45' 57 о 47'
10800 кв. км                  46 о 45' 58 о 00'
46 о 40' 58 о 00'
46 о 40' 57 о 30'
7  Нефть,    Блоки ХХХ-23, 24  Актюбин-    45 о 21' 57 о 30'       разведка и
газ,      (частично),       ская        46 о 00' 57 о 30'       добыча
кон-      25 (частично);                46 о 00' 58 о 00'
денсат    XXXI-23                       45 о 45' 58 о 00'
(частично),                   45 о 45' 58 о 38'
24 (частично),                45 о 34' 58 о 36'
25 (частично)
(участок Южный)
3800 кв. км
8  Нефть,    Блоки XXVII-18    Актюбин-    46 о 20' 55 о 00'        разведка
газ       (частично),       ская        46 о 50' 55 о 00'
19 (частично);                46 о 50' 55 о 09'
XXVIII-18                     47 о 00' 55 о 10'
(частично),                   46 о 52' 55 о 14'
19 (частично)                 46 о 38' 55 о 45'
3620 кв. км                   46 о 44' 56 о 00'
46 о 20' 56 о 00'
Из блоков
исключается
месторождение
Тортай
46 o 21' 55 o 02'
46 o 23' 55 o 01'
46 o 27' 55 o 09'
46 o 26' 55 o 10'
46 o 24' 55 o 08'
46 o 23' 55 o 08'
площадью 48
кв. км и
глубиной - до
палеозойского
фундамента
9  Нефть,    Участок Акжар     Актюбин-    47 о 59' 56 о 31'        разведка
газ       Восточный на      ская        48 о 01' 56 о 26'
площади блоков                48 о 13' 56 о 31'
XXIII-20-F                    48 о 13' 56 о 39'
(частично),                   48 о 19' 56 о 41'
21-А (частично),              48 о 19' 56 о 46'
В (частично),                 48 о 11' 56 о 44'
D (частично),                 48 о 07' 56 о 46'
E (частично);                 48 о 00' 56 о 42'
XXIV-21-А                     47 о 58' 56 о 48'
(частично),                   47 о 57' 56 о 48'
В (частично)                  47 о 55' 56 о 37'
с включением                  Из блоков
одноименного                  исключаются
месторождения                 месторождения:
602 кв. км                    Акжар
48 о 10' 56 о 30'
48 о 10' 56 о 34'
48 о 09' 56 о 38'
48 о 06' 56 о 38'
48 о 06' 56 о 33'
48 о 07' 56 о 30'
площадью
71,455 кв. км.
Каратюбе
47 о 57' 56 о 32'
47 о 58' 56 о 37'
47 о 55' 56 о 37'
площадью
16,629 кв. км.
10  Нефть     Месторождение     Актюбин-    49 о 21' 56 о 20'        разведка
Жаксымай, Блок    cкая        49 о 24' 56 о 25'        и добыча
XIX-20-Е                      49 о 21' 56 о 25'
(частично)                    49 о 20' 56 о 22'
24,6 кв. км
11  Нефть     Шубаркудук        Актюбин-    49 о 10' 56 о 33'        разведка
Месторож-         ская        49 о 13' 56 о 31'        и добыча
дение, Блок                   49 о 13' 56 о 38'
ХХ-21-А                       49 о 10' 56 о 38'
(частично)
47,8 кв. км.
12  Нефть     Структура         Актюбин-    49 о 05' 54 о 19'        разведка
Каракемир         cкая        49 о 09' 54 о 20'
Блок XX-16                    49 о 07' 54 о 25'
(частично)                    49 о 04' 54 о 22'
13  Нефть,    Блоки XVII-46     Акмолин-    50 о 11' 69 о 10'        разведка
газ       (частично), 47    ская,       50 о 12' 70 о 49'
(частично), 48    Караган-    50 о 00' 70 о 49'
(частично), 49    динская     50 о 00' 69 о 09'
(частично)
2521 кв. км.
14  Нефть     Участок Карабас   Атырау-     47 о 20' 49 о 30'        разведка
Блоки XXIV-7, 8;  ская        48 о 00' 49 о 30'
XXV-7, 8.                     48 о 00' 50 о 30'
5551,3 кв.км.                 47 о 20' 50 о 30'
глубиной до
подошвы
нижнего карбона
15  Газ       Месторождение     Западно-    51 о 14' 51 о 04'        разведка
Ростошинское      Казахстан-  51 о 15' 51 о 05'        и добыча
ская        51 о 16' 51 о 08'
51 о 16' 51 о 10'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 15' 51 о 10'
51 о 13' 51 о 06'
16  Нефть,    участок           Западно-    51 о 16' 50 о 15'        разведка
газ,      Карповский        Казах-      51 о 31' 51 о 15'
конденсат Северный Блоки    станская    51 о 25' 51 о 00'
XII-9                         51 о 20' 50 о 40'
(частично), 10                Примечание:
(частично);                   От точки 1 до
XIII-8                        точки 2 проходит
(частично), 9                 государственная
(частично), 10                граница Республики
(частично);                   Казахстан с Россией
ХIV-8                         Из участка
(частично), 9                 исключается
(частично)                    месторождение
11100 кв.                     Приграничное

51 о 46' 50 о 46'
51 о 42' 50 о 53'
51 о 41' 50 о 50'
51 о 42' 50 о 46'
51 о 42' 50 о 45'
алаңы 52,0 ш. км және
тереңдігі
іргетастың төбесіне дейін
барлау
17
Мұнай, газ,
конденсат
Оңтүстiк
Карповский учаскесi, XIII-10 (iшiнара), 11 (ішiнара); XIV-9
(iшінара), 10 (iшiнара), 1 (ішінара); XV-9 (ішiнара), 10
(ішінара) блоктары
3760 ш. км
Батыс Қазақ-
стан
50 о 58' 50 о 30'
51 о 15' 50 о 30'
51 о 17' 50 о 53'
51 о 18' 50 о 57'
51 о 19' 50 о 58'
51 о 29' 51 о 20'
51 о 27' 51 о 43'
51 о 12' 51 о 43'
51 о 08' 51 о 43'
50 о 57' 51 о 26'
Ескертпе:
Қазақстан
Республика-
сының Ресей-
мен шекарасы
6-нүктеден 7-нүктеге дейін өтеді.
Учаскеден
мынадай кен
орындары
шығарылып
тасталады:
Дарьинское
51 о 27' 51 о 33'
51 о 31' 51 о 38'
51 о 28' 51 о 38'
51 о 26' 51 о 35'
координат-
тарымен алаңы
25,0 ш.км
және терең-
дігі 4400 м.
дейін
Ростошинское
51 о 14' 51 о 04'
51 о 15' 51 о 05'
51 о 16' 51 о 08'
51 о 16' 51 о 10'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 15' 51 о 10'
51 о 13' 51 о 06'
координат-
тарымен алаңы
31 ш. км және
тереңдігі іргетас таба-
нына дейін
барлау
18
Мұнай
Әукетай шағыл құрылымы, 367 ш. км
Батыс Қазақ-
стан
49 о 01' 50 о 16'
49 о 02' 50 о 20'
48 о 56' 50 о 30'
48 о 53' 50 о 30'
48 о 49' 50 о 22'
48 о 49' 50 о 18'
48 о 51' 50 о 12'
48 о 57' 50 о 14'
барлау
және өндiру
19
Мұнай, газ
XXIX-38-С (ішінара), D (iшiнара), E (iшiнара) блоктары, 1 учаске аумағы - 122 ш. км; 2 учаске аумағы - 132 ш. км
Қызыл-
орда
1-учаске
46 о 20' 65 о 20'
46 о 20' 65 о 30'
46 о 16' 65 о 29'
46 о 17' 65 о 24'
46 о 11' 65 о 23'
46 о 12' 65 о 20'
2-учаске
46 о 10' 65 о 00'
46 о 10' 65 о 14'
46 о 03' 65 о 13'
46 о 03' 65 о 20'
46 о 00' 65 о 20'
46 о 00' 65 о 15'
46 о 07' 65 о 10'
барлау
және
өндіру
20
Мұнай
XXXV-9- С (ішiнара), F (iшiнара); XXXVI-9-С (iшiнара) блоктары,
348 ш. км
Маңғыс-
тау
44 о 20' 50 о 50'
44 о 20' 51 о 00'
43 о 55' 51 о 00'
44 о 10' 50 о 52'
Блоктардан координаттары:
44 o 08' 50 o 53'
44 o 08' 51 o 00'
44 o 01' 51 o 00'
44 o 04' 50 o 55'
алаңы 74 ш. км және тереңдiгi 2500 м-ге дейiн Дунга координаттары:

51 о 46' 50 о 46'
51 о 42' 50 о 53'
51 о 41' 50 о 50'
51 о 42' 50 о 46'
51 о 42' 50 о 45'
площадью 52,0
кв. км и
глубиной -
до кровли
фундамента
17  Нефть,    участок           Западно-    50 о 58' 50 о 30'        разведка
газ,      Карповский Южный  Казахстан-  51 о 15' 50 о 30'
конден-   Блоки XIII-10     ская        51 о 17' 50 о 53'
сат       (частично),                   51 о 18' 50 о 57'
11 (частично);                51 о 19' 50 о 58'
XIV-9 (частично),             51 о 29' 51 о 20'
10 (частично),                51 о 27' 51 о 43'
11 (частично);                51 о 12' 51 о 43'
XV-9 (частично),              51 о 08' 51 о 43'
10 (частично)                 50 о 57' 51 о 26'
3760 кв. км                   Примечание:
От точки 6 до
точки 7 проходит
государственная
граница
Республики
Казахстан с
Россией
Из участка
исключаются
месторождения:
Дарьинское
с координатами:
51 о 27' 51 о 33'
51 о 31' 51 о 38'
51 о 28' 51 о 38'
51 о 26' 51 о 35'
площадью 25,0
кв. км и
глубиной -
до 4400 м;
Ростошинское с
координатами:
51 о 14' 51 о 04'
51 о 15' 51 о 05'
51 о 16' 51 о 08'
51 о 16' 51 о 10'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 16' 51 о 12'
51 о 15' 51 о 10'
51 о 13' 51 о 06'
площадью 31
кв. км и
глубиной -
до кровли
фундамента
18  Нефть     Структура         Западно-    49 о 01' 50 о 16'       разведка
Аукетайшагыл      Казахстан-  49 о 02' 50 о 20'       и добыча
357 кв. км.       ская        48 о 56' 50 о 30'
48 о 53' 50 о 30'
48 о 49' 50 о 22'
48 о 49' 50 о 18'
48 о 51' 50 о 12'
48 о 57' 50 о 14'
19  Нефть,    Блоки XXIX-38-C   Кызыл-      1 й участок         разведка
газ       (частично)        ординская   46 о 20' 65 о 20'        и добыча
D (частично),                 46 о 20' 65 о 30'
Е (частично)                  46 о 16' 65 о 29'
площадь                       46 о 17' 65 о 24'
1 участка -                   46 о 11' 65 о 23'
125 кв. км;                   46 о 12' 65 о 20'
площадь                       2 й участок
2 участка -                   46 о 10' 65 о 00'
132 кв. км                    46 о 10' 65 о 14'
46 о 03' 65 о 13'
46 о 03' 65 о 20'
46 о 00' 65 о 20'
46 о 00' 65 о 15'
46 о 07' 65 о 10'
20  Нефть     Блоки XXXV-9      Мангистау-  44 о 20' 50 о 50'        разведка и
С (частично),     ская        44 о 20' 51 о 00'        добыча
F (частично)                  43 о 55' 51 о 00'
ХXXVI-9-C                     44 о 10' 50 о 52'
(частично)                    Из блоков
348 кв.км.                    исключаются
месторождения:
Дунга с
координатами:
44 o 08' 50 o 53'
44 o 08' 51 o 00'
44 o 01' 51 o 00'
44 o 04' 50 o 55'
площадью 74 кв.
км и глубиной
до 2500 м;
Жангурши с
координатами:

44 o 19' 50 o 57'
44 o 20' 50 o 57'
44 o 20' 51 o 00'
44 o 18' 51 o 00'
алаңы 8 ш. км және           тереңдiгi палезойлық iргетасқа дейiн      Жаңғырушы кен орындары алынып тасталады
барлау
және
өндіру
21
Мұнай
XXXIII-15-F (iшiнара), XXXIV-15-В (ішінара), С (iшiнара),
E (ішінара),
F (iшiнара),
16-D (ішінара),
E (iшiнара),
F (iшiнара)
блоктары,
930 ш. км
Маңғыс-
тау
44 о 25' 53 о 42'
44 о 27' 53 о 42'
44 о 48' 54 о 00'
44 о 30' 54 о 00'
44 о 30' 54 о 30'
44 о 25' 54 о 30'
барлау
22
Мұнай
XXXVII-12 (iшiнара) блогы, 137
ш. км
Маңғыс-
тау
43 о 40' 52 о 14'
43 о 40' 52 о 25'
43 о 35' 52 о 25'
43 о 35' 52 о 14'
барлау
23
Мұнай
XXXVI-10 (iшiнара); XXXVII-10 (iшiнара) блоктары, 560 ш. км
Маңғыс-
тау
43 o 50' 51 o 05'
43 o 50' 51 o 24'
43 o 45' 51 o 24'
43 o 40' 51 o 23'
43 o 35' 51 o 23'
43 o 33' 51 o 20'
43 o 40' 51 о 10'
блоктардан координаттары:
43 o 43' 43 o 45'
43 o 46' 43 o 46'
43 o 43' 51 o 20'
51 o 19' 51 o 20'
51 o 22' 51 o 22' алаңы 10 ш. км Қараоба кен орны алынып тасталады.
барлау
24
Мұнай
XXXVII-10 (iшiнара) блогы, 167
ш. км
Маңғыс-
тау
43 о 32' 51 о 18'
43 о 32' 51 о 24'
43 о 25' 51 о 29'
43 о 23' 51 о 22'
барлау
25
Мұнай
ХХХVIII-11-А (iшiнара), В, E (iшiнара) блоктары, 690 ш. км
Маңғыс-
тау
43 о 20' 51 о 30'
43 о 20' 51 о 50'
43 о 04' 51 о 50'
43 о 04' 51 о 45'
43 о 10' 51 о 30'
барлау
26
Газ
Батыс Опақ құрылымы, ХХХ-43-В (iшінара), С
(ішінара),
F (iшiнара) блоктары, 7,8 ш. км
Оңтүстiк Қазақ-
стан
45 о 53' 67 о 48'
45 о 54' 67 о 51'
45 о 46' 68 о 00'
45 о 45' 67 о 57'
барлау
және
өндіру
27
Газ,
мұнай
XXX-42, 43 (iшiнара), 44, 45 (iшiнара); XXXI-42, 43 (iшiнара), 44 (iшiнара), 45
(iшiнара), XXXII-42, 43, 44, 45 (iшiнара); XXXIII-42 (iшiнара), 43 (iшiнара), 44 (iшiнара), 45 (iшiнара) блоктары,
18500 ш. км
Оңтүстiк Қазақ-
стан, Қызыл-
орда
44 о 48' 67 о 00'
46 о 00' 67 о 00'
46 о 00' 68 о 48'
44 о 48' 68 о 48'
Блоктардан
шығарылып
тасталады:
1. Алаңы 77,8
ш. км
Батыс Опақ
құрылымы
45 о 53' 67 о 48'
45 о 54' 67 о 51'
45 о 46' 68 о 00'
45 о 45' 67 о 57'
2. Алаңы 72,3
ш. км
Придорожное кен орны
45 о 30' 68 о 05'
45 о 30' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 05'
3. Алаңы 96,2
ш. км Орталық
кен орны
45 о 37' 67 о 50'
45 о 37' 68 о 00'

44 o 19' 50 o 57'
44 o 20' 50 o 57'
44 o 20' 51 o 00'
44 o 18' 51 o 00'
площадью 8 кв.
км и глубиной до
палеозойского
фундамента
21  Нефть     Блоки XXXIII-     Мангистау-  44 о 25' 53 о 42'        разведка
15-F (частично),  ская        44 о 27' 53 о 42'
XXXIV-15-В                    44 о 48' 54 о 00'
(частично),                   44 о 30' 54 о 00'
С (частично),                 44 о 30' 54 о 30'
Е (частично),                 44 о 25' 54 о 30'
F (частично),
16-D (частично),
Е (частично),
F (частично)
930 кв. км.
22  Нефть     Блок ХХХVII-12    Мангистау-  43 о 40' 52 о 14'        разведка
(частично)        ская        43 о 40' 52 о 25'
137 кв. км.                   43 о 35' 52 о 25'
43 о 35' 52 о 14'
23  Нефть     Блоки XXXVI-10    Мангистау-  43 о 50' 51 о 05'        разведка
(частично);       ская        43 о 50' 51 о 24'
XXXVII-10                     43 о 45' 51 о 24'
(частично)                    43 о 40' 51 о 23'
560 кв. км.                   43 о 35' 51 о 23'
43 о 33' 51 о 20'
43 о 40' 51 о 10'
из блоков
исключается
месторождение
Караоба с
координатами:
43 о 43' 51 о 20'
43 о 45' 51 о 19'
43 о 46' 51 о 20'
43 о 46' 51 о 22'
43 о 43' 51 о 22'
площадью 10кв.км
24  Нефть     Блок ХХХVII-10    Мангистау-  43 о 32' 51 о 18'         разведка
(частично)        ская        43 о 32' 51 о 24'
167 кв. км.                   43 о 25' 51 о 29'
43 о 23' 51 о 22'
25  Нефть     блоки XXXVIII-    Мангистау-  43 о 20' 51 о 30'         разведка
11-А (частично),  ская        43 о 20' 51 о 50'
В, Е (частично)               43 о 04' 51 о 50'
690 кв. км.                   43 о 04' 51 о 45'
43 о 10' 51 о 30'
26  Газ       Структура Опак    Южно-       45 о 53' 67 о 48'        разведка и
Западный          Казахстан-  45 о 54' 67 о 51'        добыча
Блоки ХХХ-43-В    ская        45 о 46' 68 о 00'
(частично),                   45 о 45' 67 о 57'
С (частично),
F (частично)
78 кв. км.
27  Газ,      Блоки ХХХ-42,     Южно-       44 о 48' 67 о 00'        разведка
нефть     43 (частично),    Казахстан-  46 о 00' 67 о 00'
44, 45 (частично) ская,       46 о 00' 68 о 48'
XXXI-42, 43       Кызылор-    44 о 48' 68 о 48'
(частично),       динская     Из блоков
44 (частично),                исключаются:
45 (частично),                1. Структура
ХХХII-42, 43                  Опак Западный
44, 45                        45 о 53' 67 о 48'
(частично)                    45 о 54' 67 о 51'
XXXIII-                       45 о 46' 68 о 00'
42 (частично),                45 о 45' 67 о 57'
43 (частично),                площадью 77,8
44 (частично),                кв. км
45 (частично),                2. месторождение
18500 кв. км.                 Придорожное
45 о 30' 68 о 05'
45 о 30' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 05'
площадью 72,3
кв. км
3. месторождение
Орталык
45 о 37' 67 о 50'
45 о 37' 68 о 00'

45 о 33' 68 о 00'
45 о 33' 67 о 50'
барлау
28
Газ
Придорожное кен орны, 72,3 ш. км
Оңтүстiк Қазақ-
стан
45 о 30' 68 о 05'
45 о 30' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 05'
барлау
28-1
Мұнай
Кеген-Текес
алаңы,
13075 ш. км
Алматы
42 o 53' 78 o 10' 43 o 08' 78 o 10'
43 o 19' 80 o 37'
әрі қарай 3 нүктеден 1 нүктеге дейiн учаске кон- туры  Қазақстан     Республикасы-
ның Қырғызстан
Республикасы-
мен мемле- кеттік шек- арасы бойымен өтедi
Барлау
28-2
Мұнай
Тастөбе учас- кесі, 70,ш.км
Маңғыс-
тау
43 о 37' 52 о 01'
43 о 35' 52 о 14'
43 о 34' 52 о 19'
43 о 33' 52 о 18'
43 о 32' 52 о 18'
43 о 33' 52 о 15'
43 о 34' 52 о 11'
43 о 34' 52 о 09'
43 о 34' 52 о 05'
43 о 35' 52 о 00'
Барлау
28-3
Мұнай
Маңғыстау облы- сындағы N 1 және N 2 учас- келер N 1 учас- ке алаңы
67 ш. км.,
N 2-38, 3ш.км
Маңғыс-
тау
N 1 учаске
43 о 49' 51 о 50'
43 о 47' 51 о 58'
43 о 42' 51 о 55'
43 о 46' 51 о 50'
N 2 учаске
43 о 41' 52 о 01'
43 о 45' 52 о 03'
43 о 43' 52 о 06'
43 о 40' 52 о 04'
Барлау және өндіру
Қатты пайдалы қазбалар
Асыл металдар
29
Алтын
Елтай аумағы,
69,5 ш. км
Ақмола
53 о 26' 69 о 01
53 о 24' 69 о 07'
53 о 31' 69 о 01'
53 о 31' 69 о 06'
барлау
30
Алтын
Березовское кен орны, 0,6 ш. км
Ақмола
53 о 33' 69 о 26'
53 о 32' 69 о 27'
53 о 32' 69 о 27'
53 о 32' 69 о 26'
барлау
31
Алтын
Құсбегi учаскесi,
35,4 ш. км
Ақмола
52 о 46' 67 о 57
52 о 45' 68 о 00'
52 о 43' 68 о 04'
52 о 42' 68 о 04'
52 о 43' 67 о 56'
барлау
32
Шашыранды
алтын
Морская шашырандысы,
95,0 ш. км
Ақмола
52 о 26' 73 о 00
52 о 29' 73 о 13'
52 о 27' 73 о 14'
52 о 22' 73 о 06'
барлау
33
Алтын
Оңтүстiк Қарауыл-Төбе  кен орны, 9,3 ш. км
Ақмола
51 о 47' 71 о 50
51 о 44' 71 о 50'
51 о 44' 71 о 48'
51 о 47' 71 о 48'
барлау
34
Алтын
Қызылсор аумағы, 60
ш. км
Ақмола
52 о 34' 72 о 29'
52 о 40' 72 о 37'
52 о 38' 72 о 41'
52 о 36' 72 о 36'
52 о 32' 72 о 31'
барлау
35
Алтын
Первомайское
кен орны
Ақмола
52 о 12' 71 о 49'
барлау және
өндіру
36
Алтын
Ешкiөлмес
кен орны
Ақмола
Орталық
координаттары
51 о 50' 72 о 21'
өндіру
37
Шашыранды
алтын
Ақмола және Солтүстiк Қазақстан облыстарының шектерiндегі алаңдар, 4043 ш. км.
Ақмола,
Солтүс-
тiк
Қазақ-
стан
Сілетінің
1-учаскесі
52 о 29' 73 о 13'
52 о 42' 73 о 28'
52 о 28' 73 о 49'
52 о 20' 73 о 24'
840 ш. км
Сілетінің
2-учаскесі
51 о 20' 72 о 00'
51 о 56' 72 о 00'
51 о 56' 72 о 43'
51 о 45' 72 о 43'
51 о 20' 72 о 17'
2605 ш. км
Ерейментау
учаскесі
51 о 37' 73 о 19'
51 о 37' 73 о 22'
51 о 33' 73 о 16'
51 о 32' 73 о 15'
24 ш. км
Ұзыншылық
учаскесі
52 о 12' 73 о 39'
52 о 14' 73 о 42'
52 о 04' 73 о 53'
52 о 07' 73 о 58'
147 ш. км.
Константи-
новский
учаскесі
53 о 42' 70 о 06'
53 о 51' 70 о 30'
53 о 47' 70 о 34'
53 о 40' 70 о 13'
240 ш. км.
Алтын кенді
учаске
53 о 34' 70 о 37'
53 о 43' 70 о 49'
53 о 42' 70 о 53'
53 о 32' 70 о 46'
156 ш. км.
Еленовский
учаскесі
53 о 13' 68 о 57'
53 о 13' 69 о 00'
53 о 07' 69 о 00'
53 о 07' 68 о 57'
31 ш. км.
барлау
38
Алтын
Байұлысты кен орны
Ақмола
52 о 47' 72 о 05'
52 о 47' 72 о 06'
52 о 48' 72 о 05'
52 о 48' 72 о 05'
тереңдігі 250м
өндіру
39
Алтын
Солтүстік Ақпан кен орны, 4 ш.км
Ақтөбе
Орталық
координаттары:
49 о 47' 59 о 19'
барлау және
өндіру
40
Алтын
Шанаш кен орны, 1,68 ш. км
Ақтөбе
49 о 19' 59 о 29'
49 о 19' 59 о 30'
49 о 17' 59 о 30'
49 о 17' 59 о 29'
барлау және
өндіру
41
Алтын
Қоскөл-1 кен орны 3,2 ш. км
Ақтөбе
50 о 21' 60 о 37'
50 о 21' 60 о 37'
50 о 21' 60 о 37'
50 о 21' 60 о 37'
50 о 21' 60 о 37'
өндіру
42
Алтын
Оңтүстік- Балқымбай учаскесi, 90,95 ш. км
Ақтөбе
49 о 05' 59 о 24'
49 о 05' 59 о 27'
48 о 55' 59 о 28'
48 о 55' 59 о 23'

45 о 33' 68 о 00'
45 о 33' 67 о 50'
площадью 96,2
кв. км.
28  Газ       Месторождение     Южно-       45 о 30' 68 о 05'       разведка
Придорожное       Казахстан-  45 о 30' 68 о 15'
72,3 кв. км.      ская        45 о 27' 68 о 15'
45 о 27' 68 о 05'
28-1 Нефть   Площадь           Алматин-     42 o 53' 78 o 10'       Разведка
Кегено-           ская         43 o 08' 78 o 10'
Текесская,                     43 o 19' 80 o 37'
13075                          далее от точки
кв. км                         3 до точки 1
контур участка
проходит по
государственной
границе Республики
Казахстан
с Кыргызской
Республикой
28-2  Нефть   Участок           Мангис-      43 o 37' 52 o 01       Разведка
Тастобе,          тауская      43 o 35' 52 o 14'
70,4 кв. км                    43 o 34' 52 o 19'
43 o 33' 52 o 18'
43 o 32' 52 o 18'
43 o 33' 52 o 15'
43 o 34' 52 o 11'
43 o 34' 52 o 09'
43 o 34' 52 o 05'
43 o 35' 52 o 00'
28-3  Нефть   Участки           Мангис-      Участок N 1        Разведка
N 1 и             тауская      43 o 49' 51 o 50'       и добыча
N 2 в                          43 o 47' 51 o 58'
Мангис-                        43 o 42' 51 o 55'
тауской                        43 o 46' 51 o 50'
области                        Участок N 2
Площадь                        43 o 41' 52 o 01'
участка                        43 o 45' 52 o 03'
N 1 -                          43 o 43' 52 o 06'
67 кв.км                       43 o 40' 52 o 04'
N№2 -
38,3 кв.км
Твердые полезные ископаемые
Благородные металлы
29  Золото    Елтайская         Акмолин-    53 о 26' 69 о 01         разведка
площадь,          ская        53 о 24' 69 о 07'
69,5 кв. км.                  53 о 31' 69 о 01'
53 о 31' 69 о 06'
30  Золото    Место-            Акмолин-    53 о 33' 69 о 26         разведка
рождение          ская        53 о 32' 69 о 27'
Березовское                   53 о 32' 69 о 27'
0,6 кв.км                     53 о 32' 69 о 26'
31  Золото    Куспекский        Акмолин-    52 о 46' 67 о 57         разведка
участок,          ская        52 о 45' 68 о 00'
35,4 кв. км.                  52 о 43' 68 о 04'
52 о 42' 68 о 04'
52 о 43' 67 о 56'
32  Золото    Россыпь           Акмолин-    52 о 26' 73 о 00         разведка
россып-   Морская           ская        52 о 29' 73 о 13'
ное       95,0 кв. км.                  52 о 27' 73 о 14'
52 о 22' 73 о 06'
33  Золото    Место-            Акмолин-    51 о 47' 71 о 50         разведка
рождение          ская        51 о 44' 71 о 50'
Южное                         51 о 44' 71 о 48'
Караул-                       51 о 47' 71 о 48'
Тюбе
9,3 кв.км
34  Золото    Площадь           Акмолин-    52 о 34' 72 о 29'        разведка
Кзылсорская       ская        52 о 40' 72 о 37'
60 кв. км.                    52 о 38' 72 о 41'
52 о 36' 72 о 36'
52 о 32' 72 о 31'
35  Золото    Место-            Акмолин-    52 о 12' 71 о 49'        разведка
рождение          ская                             и добыча
Первомайское
36  Золото    Место-            Акмолин-    Координаты           добыча
рождение          ская        центра:
Ешкеульмес                    51 о 50' 72 о 21'
37  Золото    Площади в         Акмолин-    Селетинский          разведка
россы-    пределах          ская,       участок-1
пное      Акмолинской       Северо-     52 о 29' 73 о 13'
и Северо-         Казахстан-  52 о 42' 73 о 28'
Казахстанской     ская        52 о 28' 73 о 49'
областей                      52 о 20' 73 о 24'
4043 кв. км                   840 кв. км.
Селетинский
участок-2
51 о 20' 72 о 00'
51 о 56' 72 о 00'
51 о 56' 72 о 43'
51 о 45' 72 о 43'
51 о 20' 72 о 17'
2605 кв. км.
Ерментауский
участок
51 о 37' 73 о 19'
51 о 37' 73 о 22'
51 о 33' 73 о 16'
51 о 32' 73 о 15'
24 кв. км.
участок Узыншилик
52 о 12' 73 о 39'
52 о 14' 73 о 42'
52 о 04' 73 о 53'
52 о 07' 73 о 58'
147 кв. км.
Константиновский
Участок
53 о 42' 70 о 06'
53 о 51' 70 о 30'
53 о 47' 70 о 34'
53 о 40' 70 о 13'
240 кв. км.
Золоторудный участок
53 о 34' 70 о 37'
53 о 43' 70 о 49'
53 о 42' 70 о 53'
53 о 32' 70 о 46'
156 кв. км.
Еленовский участок
53 о 13' 68 о 57'
53 о 13' 69 о 00'
53 о 07' 69 о 00'
53 о 07' 68 о 57'
31 кв. км.
38  Золото    Место-            Акмолин-    52 о 47' 72 о 05'        добыча
рождение          ская        52 о 47' 72 о 06'
Байлюсты                      52 о 48' 72 о 05'
52 о 48' 72 о 05'
глубина 250 м.
39  Золото    Место-            Актюбин-    Координаты           разведка
рождение          ская        центра:              и добыча
Акпан                         49 о 47' 59 о 19'
Северный
4 кв. км.
40  Золото    Место-            Актюбин-    49 о 19' 59 о 29'        разведка
рождение          ская        49 о 19' 59 о 30'        и добыча
Шанаш                         49 о 17' 59 о 30'
1,68 кв.км.                   49 о 17' 59 о 29'
41  Золото    Место-            Актюбин-    50 о 21' 60 о 37'        добыча
рождение          ская        50 о 21' 60 о 37'
Косколь-1                     50 о 21' 60 о 37'
3,2 кв.км.                    50 о 21' 60 о 37'
50 о 21' 60 о 37'
42  Золото    Южно-             Актюбин-    49 о 05' 59 о 24'        разведка
Балкымбай-        ская        49 о 05' 59 о 27'
ский участок                  48 о 55' 59 о 28'
90,95 кв.км.                  48 о 55' 59 о 23'
Из площади исключен
горный отвод место-
рождения Талдык-
Ащисайского (бокситы),

алаңнан 1,05 ш. км Талдық-
Ащысай кен
орнының тау-
кен бөлінісі
(бокситтер)
шығарылып тасталды
барлау
43
Алтын,
вольфрам,
висмут
Жыланды алаңы, 130 ш. км
Алматы
44 о 44' 78 о 39'
44 о 47' 78 о 39'
44 о 47' 78 о 52'
44 о 42' 78 о 52'
барлау
44
Алтын
Бурақой алаңы, 181 ш. км
Алматы
45 о 10' 78 о 07'
45 о 10' 78 о 22'
45 о 05' 78 о 22'
45 о 05' 78 о 07'
барлау
45
Алтын,
қорғасын, мыс, мырыш
Нарын алаңы,
22 ш. км
Алматы
44 о 30' 80 о 08'
44 о 30' 80 о 14'
44 о 28' 80 о 14'
44 о 28' 80 о 08'
барлау
46
Алтын
Қызыл Ағаш кен байқалуы,
362 ш. км
Алматы
45 о 20' 78 о 45'
45 о 20' 79 о 00'
45 о 10' 79 о 00'
45 о 10' 78 о 45'
барлау
47
Шашыранды
алтын
Биен бассейнi-
нiң төменгі бөлігі, 130 ш. км
Алматы
45 о 20' 79 о 16'
45 о 16' 79 о 27'
45 о 14' 79 о 25'
45 о 13' 79 о 25'
45 о 09' 79 о 23'
45 о 10' 79 о 29'
45 о 09' 79 о 29'
45 о 05' 79 о 19'
45 о 07' 79 о 12'
45 о 09' 79 о 22'
45 о 14' 79 о 24'
45 о 16' 79 о 24'
45 о 19' 79 о 16'
45 о 20' 79 о 15'
барлау
48
Шашыранды
алтын
Солтүстiк Жоңғар аумағы, Алакөл учаскесі - 744 ш. км; Колпаковский учаскесi - 247 ш. км
Алматы
1. Алакөл учаскесі
46 о 03' 81 о 00'
46 о 04' 81 о 00'
45 о 51' 81 о 49'
45 о 47' 81 о 54'
45 о 47' 81 о 57'
45 о 46' 81 о 57'
45 о 46' 81 о 56'
45 о 38' 82 о 01'
45 о 26' 82 о 15'
45 о 23' 82 о 17'
45 о 21' 82 о 17'
45 о 25' 82 о 13'
45 о 26' 82 о 13'
45 о 37' 82 о 00'
45 о 41' 81 о 52'
45 о 44' 81 о 48'
2. Колпаков-
ский учаскесі
45 о 50' 80 о 56'
45 о 50' 81 о 23'
45 о 46' 81 о 15'
45 о 46' 80 о 56'
барлау
49
Алтын
Далабай кен орны, 8,4 ш. км
Алматы
44 о 31' 77 о 53'
44 о 31' 77 о 55'
44 о 29' 77 о 55'
44 о 30' 77 о 53'
барлау және
өндіру
50
Алтын
Жетiсу алаңы
(Биже-2), 246 ш. км
Алматы
44 о 05' 78 о 10'
44 о 15' 78 о 10'
44 о 15' 78 о 20'
44 о 05' 78 о 20'
барлау
51
Алтын,
күмiс
Ақтасты алаңы, 64 ш. км
Алматы
42 о 58' 75 о 55'
42 о 58' 76 о 07'
42 о 55' 75 о 55'
42 о 55' 76 о 07'
барлау
52
Алтын
Батыс кен байқалуы және Жарқұлақ кен орнын қоспағанда, Оңтүстiк Баянкөл алаңы, 312 ш. км
Алматы
42 о 26' 80 о 00'
42 о 26' 80 о 12'
42 о 14' 80 о 18'
42 о 13' 80 о 11'
2 нүктеден 3
нүктеге дейін
Қытай шека-
расы бойынша,
3 нүктесінен
4 нүктесіне
дейін Қырғыз-
станмен шекара
бойынша
барлау
53
Алтын,
полиметал-
дар
Онжас алаңы,
14 ш. км
Алматы
44 о 30' 79 о 01
44 о 31' 79 о 23'
44 о 31' 79 о 03'
44 о 32' 79 о 06'
44 о 30' 79 о 06'
барлау және
өндіру
54
Алтын,
күмiс,
мыс,
қорғасын,
мырыш
Игілiк кен
байқалуы
Алматы
44 о 02' 78 о 09'
44 о 02' 78 о 09'
44 о 02' 78 о 10'
44 о 02' 78 о 10'
барлау және
өндіру
55
Шашыранды
алтын
Малороссийский учаскесi, 268
ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 00' 82 о 45'
49 о 02' 82 о 42'
49 о 10' 82 о 42'
49 о 10' 82 о 54'
49 о 00' 82 о 54'
барлау
56
Алтын
Маймыр учаскесi,
58 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 01' 84 о 58'
49 о 05' 84 о 57'
49 о 05' 85 о 03'
49 о 01' 85 о 05'
барлау
57
Алтын
Кедей кен орны, 17,5 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
50 о 07' 80 о 32'
50 о 07' 80 о 38'
50 о 06' 80 о 38'
50 о 06' 80 о 32'
барлау және
өндіру
58
Шашыранды
алтын
Күршім-Қалжыр өз. аралығы,
N 1 учаске - 2874 ш. км
N 2 учаске -
316 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
N 1 учаске
48 о 59' 84 о 11
49 о 04' 84 о 45'
48 о 57' 85 о 12'
48 о 40' 85 о 30'
48 о 45' 85 о 10'
48 о 45' 84 о 50'
48 о 38' 84 о 50'
48 о 34' 84 о 41'
48 о 40' 84 о 13'
N 2 учаске
48 о 20' 85 о 07'
48 о 22' 85 о 12'
48 о 23' 85 о 13'
48 о 20' 85 о 15'
48 о 02' 85 о 15'
48 о 02' 85 о 09'
N 1 учаскеден мынадай объ- ектiлер алы- нып тасталады:
координаттары:
48 o 43'  84 o 16'
48 o 42'  84 o 18'
48 o 45'  84 o 30'
48 o 46'  84 o 32'
48 o 46'  84 o 34'
48 o 45'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 24'

площадь 1,05 кв. км.
43  Золото,   Жиландинская      Алматин-    44 о 44' 78 о 39'        разведка
серебро,  площадь,          ская        44 о 47' 78 о 39'
платина,  130 кв. км.                   44 о 47' 78 о 52'
свинец,                                 44 о 42' 78 о 52'
цинк,
висмут
44  Золото    Буракойская       Алматин-    45 о 10' 78 о 07'        разведка
площадь,          ская        45 о 10' 78 о 22'
181 кв. км.                   45 о 05' 78 о 22'
45 о 05' 78 о 07'
45  Золото,   Нарынская         Алматин-    44 о 30' 80 о 08'        разведка
свинец,   площадь,          ская        44 о 30' 80 о 14'
медь,     22 кв. км                     44 о 28' 80 о 14'
цинк                                    44 о 28' 80 о 08'
46  Золото    Рудопроявление    Алматин-    45 о 20' 78 о 45'        разведка
Кызыл-Агаш,       ская        45 о 20' 79 о 00'
362 кв. км                    45 о 10' 79 о 00'
45 о 10' 78 о 45'
47  Золото    Нижняя часть      Алматин-    45 о 20' 79 о 16'        разведка
россыпное бассейна р.Биен,  ская        45 о 16' 79 о 27'
130 кв. км                    45 о 14' 79 о 25'
45 о 13' 79 о 25'
45 о 09' 79 о 23'
45 о 10' 79 о 29'
45 о 09' 79 о 29'
45 о 05' 79 о 19'
45 о 07' 79 о 12'
45 о 09' 79 о 22'
45 о 14' 79 о 24'
45 о 16' 79 о 24'
45 о 19' 79 о 16'
45 о 20' 79 о 15'
48  Золото    Северо-           Алматин-    1. Участок           разведка
россыпное Джунгарская       ская        Алакольский
площадь,                      46 о 03' 81 о 00'
участок                       46 о 04' 81 о 00'
Алакольский                   45 о 51' 81 о 49'
- 744 кв.км;                  45 о 47' 81 о 54'
участок                       45 о 47' 81 о 57'
Колпаковский                  45 о 46' 81 о 57'
- 247 кв.км                   45 о 46' 81 о 56'
45 о 38' 82 о 01'
45 о 26' 82 о 15'
45 о 23' 82 о 17'
45 о 21' 82 о 17'
45 о 25' 82 о 13'
45 о 26' 82 о 13'
45 о 37' 82 о 00'
45 о 41' 81 о 52'
45 о 44' 81 о 48'
2. Участок
Колпаковский
45 о 50' 80 о 56'
45 о 50' 81 о 23'
45 о 46' 81 о 15'
45 о 46' 80 о 56'
49  Золото    Месторождение     Алматин-    44 о 31' 77 о 53'        разведка
Далабай,          ская        44 о 31' 77 о 55'        и добыча
8,4 кв. км.                   44 о 29' 77 о 55'
44 о 30' 77 о 53'
50  Золото    Жетысуйская       Алматин-    44 о 05' 78 о 10'        разведка
площадь           ская        44 о 15' 78 о 10'
(Биже-2),                     44 о 15' 78 о 20'
246 кв. км.                   44 о 05' 78 о 20'
51  Золото,   Актасты площадь,  Алматин-    42 о 58' 75 о 55'        разведка
серебро   64 кв. км         ская        42 о 58' 76 о 07'
42 о 55' 75 о 55'
42 о 55' 76 о 07'
52  Золото    Площадь Южный     Алматин-    42 о 26' 80 о 00'        разведка
Баянкол за        ская        42 о 26' 80 о 12'
исключением                   42 о 14' 80 о 18'
рудопроявления                42 о 13' 80 о 11'
Западное и                    от точки 2
месторождения                 до точки 3 по
Жаркулак.                     границе с Китаем,
312 кв.км.                    от точки 3 до
точки 4 по
границе с
Кыргызстаном
53  Золото,   Площадь Онжас,    Алматин-    44 о 30' 79 о 01         разведка
полиме-   14 кв. км         ская        44 о 31' 79 о 23'        и добыча
таллы                                   44 о 31' 79 о 03'
44 о 32' 79 о 06'
44 о 30' 79 о 06'
54  Золото,   Рудопроявление    Алматин-    44 о 02' 78 о 09'        разведка и
серебро,  Иглик             ская        44 о 02' 78 о 09'        добыча
медь,                                   44 о 02' 78 о 10'
свинец,                                 44 о 02' 78 о 10'
цинк
55  Золото    Малороссийский    Восточно-   49 о 00' 82 о 45'        разведка
рос-      участок,          Казахстан-  49 о 02' 82 о 42'
сыпное    268 кв.км.        ская        49 о 10' 82 о 42'
49 о 10' 82 о 54'
49 о 00' 82 о 54'
56  Золото    Маймырский        Восточно-   49 о 01' 84 о 58'        разведка
участок,          Казахстан-  49 о 05' 84 о 57'
58 кв. км.        ская        49 о 05' 85 о 03'
49 о 01' 85 о 05'
57  Золото    Месторождение     Восточно-   50 о 07' 80 о 32'        разведка и
Кедей,            Казахстан-  50 о 07' 80 о 38'        добыча
17,5 кв. км       ская        50 о 06' 80 о 38'
50 о 06' 80 о 32'
58  Золото    Междуречье        Восточно-   Участок N 1          разведка
рос-      р. Курчум-        Казахстан-  48 о 59' 84 о 11
сыпное    Кальджир          ская        49 о 04' 84 о 45'
Участок N 1 -                 48 о 57' 85 о 12'
2874 кв. км.                  48 о 40' 85 о 30'
48 о 45' 85 о 10'
Участок N 2 -                 48 о 45' 84 о 50'
316 кв. км.                   48 о 38' 84 о 50'
48 о 34' 84 о 41'
48 о 40' 84 о 13'
Участок N 2 -
48 о 20' 85 о 07'
48 о 22' 85 о 12'
48 о 23' 85 о 13'
48 о 20' 85 о 15'
48 о 02' 85 о 15'
48 о 02' 85 о 09'
Из участка N 1
исключаются
следующие объекты:
участок Среднее
течение р. Курчум,
Восточный фланг
Среднего течения
р. Курчум, Тасшан,
Чулак-Булак, Курчум
с координатами:
48 o 43'  84 o 16'
48 o 42'  84 o 18'
48 o 45'  84 o 30'
48 o 46'  84 o 32'
48 o 46'  84 o 34'
48 o 45'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 24'

48 o 43'  84 o 26'
48 o 42'  84 o 27'
48 o 41'  84 o 27'
48 o 43'  84 o 26'
48 o 43'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 24'
48 o 43'  84 o 18'
48 o 42'  84 o 16'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 36'  84 o 38'
48 o 35'  84 o 37' алаңы 52 ш. км Күршім
өзенi Орта ағынының учаскесi, Күршім өзенi
Орта ағынының Шығыс қанаты, Тасшан,  Шолақ бұлақ, Күршім;
координаттары:
48 o 51'  84 o 42'
48 o 51'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42' алаңы 22,4 ш. км Траншейное және Маралиха кен орындары; ұсақ тау жы- нысы орталық- тарының коор- динаттары:
Покровская:
48 o 50'  84 o 35'
Бетегелдi бұ- лағы:
48 o 51'  84 o 33'
алаңы 6,46 ш. км Плато-Пок- ровский учас- кесi; координаттары:
1-учаске
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 43'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 41'
2-учаске
48 o 46'  84 o 44'
48 o 47'  84 o 44'
48 o 46'  84 o 45'
48 o 46'  84 o 45'
алаңы 3,38 ш. км Маралиха кен орны;
координаттары:
1-ұсақ тау жынысы
48 o 46'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 45'  84 o 46'
2-ұсақ тау жы-
нысы
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 53'
48 o 45'  84 o 52'
алаңы 3,8 ш. км Жедеусу кен орны;
координаттары:
48 o 45'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 49'
48 o 48'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 10'
48 o 45'  85 o 06'
алаңы 240 ш. км Пугачев- ский учаскесi
барлау
59
Шашыранды
алтын
Даубай және Қарасай бұлағы өзендерiнiң бассейндерi, 2,29 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 00' 82 о 00'
49 о 00' 82 о 01'
49 о 00' 82 о 01'
48 о 59' 82 о 02'
48 о 59' 82 о 00'
49 о 00' 82 о 01'
барлау және
өндіру
60
Шашыранды
алтын
Пугачев учаскесi, 240 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
48 о 45' 84 о 46'
48 о 46' 84 о 49'
48 о 48' 85 о 00'
48 о 50' 85 о 00'
48 о 50' 85 о 10'
48 о 45' 85 о 06'
барлау және
өндіру
61
Алтын,
полиметал-
дар
Мыржық учаскесi, 530 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан және Қа- рағанды
49 о 55' 77 о 10'
50 о 07' 77 о 10'
50 о 07' 77 о 30'
49 о 55' 77 о 30'
барлау
62
Алтын
Придорожный учаскесi, 390 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 20' 78 о 25'
49 о 27' 78 о 31'
49 о 16' 78 о 46'
49 о 09' 78 о 39'
барлау
63
Алтын
Қасқабұлақ учаскесi, 491 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
48 о 13' 80 о 42'
48 о 20' 80 о 50'
48 о 10' 81 о 09'
48 о 03' 81 о 00'
барлау
64
Алтын
Игрек қайнары
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары

48 o 43'  84 o 26'
48 o 42'  84 o 27'
48 o 41'  84 o 27'
48 o 43'  84 o 26'
48 o 43'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 24'
48 o 43'  84 o 18'
48 o 42'  84 o 16'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 36'  84 o 38'
48 o 35'  84 o 37'
площадью 52 кв. км;
месторождения
Траншейное и
Маралиха с
координатами:
48 o 51'  84 o 42'
48 o 51'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
площадью 22,4 кв. км;
участок Плато-
Покровский с
координатами
центров россыпей:
Покровская:
48 o 50'  84 o 35'
ключ Бетекельды:
48 o 51'  84 o 33'
площадью 6,46 кв. км;
месторождение
Маралиха с
координатами:
Участок 1
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 43'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 41'
Участок 2
48 o 46'  84 o 44'
48 o 47'  84 o 44'
48 o 46'  84 o 45'
48 o 46'  84 o 45'
площадью 3,38 кв. км;
месторождение
Жедеусу с
координатами:
россыпь 1
48 o 46'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 45'  84 o 46'
россыпь 2
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 53'
48 o 45'  84 o 52'
площадью 3,8 кв. км:
участок Пугачевский
с координатами:
48 o 45'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 49'
48 o 48'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 10'
48 o 45'  85 o 06'
площадью 240 кв. км
59  Золото    Бассейн рек       Восточно-   49 о 00' 82 о 00         разведка
рос-      Даубай и          Казахстан-  49 о 00' 82 о 01'        и добыча
сыпное    Ключ              ская        49 о 00' 82 о 01'
Карасай,                      48 о 59' 82 о 02'
2,29 кв.км.                   48 о 59' 82 о 00'
49 о 00' 82 о 01'
60  Золото    Пугачевский       Восточно-   48 о 45' 84 о 46'        разведка
рос-      участок,          Казахстан-  48 о 46' 84 о 49'        и добыча
сыпное    240 кв.км.        ская        48 о 48' 85 о 00'
48 о 50' 85 о 00'
48 о 50' 85 о 10'
48 о 45' 85 о 06'
61  Золото,   Муржикский        Восточно-   49 о 55' 77 о 10'        разведка
поли-     участок,          Казахстан-  50 о 07' 77 о 10'
металлы   530 кв.км.        ская и Ка-  50 о 07' 77 о 30'
рагандинская49 о 55' 77 о 30'
62  Золото    Придорожный       Восточно-   49 о 20' 78 о 25'        разведка
участок,          Казахстан-  49 о 27' 78 о 31'
390 кв.км.        ская        49 о 16' 78 о 46'
49 о 09' 78 о 39'
63  Золото    Каскабулакский    Восточно-   48 о 13' 80 о 42'        разведка
участок,          Казахстан-  48 о 20' 80 о 50'
491 кв.км.        ская        48 о 10' 81 о 09'
48 о 03' 81 о 00'
64  Золото    Жила Игрек        Восточно-   Координаты           разведка
Казахстан-  центра               и добыча

49 о 02' 81 о 40'
барлау және
өндіру
65
Шашыранды
алтын
Жедеусу кен орны, 3,8 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
1 шашыранды
48 о 46' 84 о 46'
48 о 46' 84 о 47'
48 о 46' 84 о 47'
48 о 45' 84 о 46'
2 шашыранды
48 о 46' 84 о 51'
48 о 46' 84 о 51'
48 о 46' 84 о 53'
48 о 45' 84 о 52'
барлау және
өндіру
66
Алтын,
платиноид-
тар
Аршалы учаске- сі, 200 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 03' 81 о 43'
49 о 03' 81 о 52'
48 о 58' 82 о 07'
48 о 58' 82 о 07'
48 о 57' 81 о 59'
48 о 57' 81 о 56'
49 о 01' 81 о 43'
барлау
67
Түбiрлi
алтын
Сенташ учаскесi, 75 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 17' 82 о 31'
49 о 17' 82 о 24'
49 о 22' 82 о 24'
49 о 22' 82 о 31'
барлау
68
Түбiрлi
алтын
Құлжүн кен
орнының алаңы, 227 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 04' 83 о 10'
49 о 04' 83 о 01'
49 о 15' 83 о 01'
49 о 15' 83 о 10'
барлау және
өндіру
69
Алтын
Қостөбе кен
орнының
техногендік
үйiндiлерi
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары:
49 о 47' 81 о 22'
барлау және
өндіру
70
Алтын
Еспе кен орнының техногендік үйiндiлерi
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары:
49 о 47' 81 о 77'
барлау және
өндіру
71
Алтын
Километрлiк
Қайнар кен
орнының
техногендiк
үйiндiлерi
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары:
49 о 43' 81 о 32'
барлау және
өндіру
72
Алтын
Большевик
кен орнының
техногендiк
үйiнділерi
Шығыс
Қазақ-
стан
1-үйінді
координаттары:
49 о 43' 81 о 29'
2-үйінді
координаттары:
49 о 43' 81 о 32'
барлау және
өндіру
73
Алтын
Фабрикалық
Қайнар кен
орнының
техногендiк
үйiндiлерi
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары:
49 о 43' 81 о 32'
барлау және
өндіру
74
Алтын,
никель,
кобальт
Мыржық алаңы, 76,6 ш.км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 19' 77 о 19'
49 о 16' 77 о 19'
49 о 13' 77 о 23'
49 о 13' 77 о 37'
49 о 19' 77 о 37'
барлау
75
Алтын,
күмiс,
мыс
Қопалы кен орны,
9,9 ш. км
Жамбыл
44 о 03' 75 о 03'
44 о 02' 75 о 06'
44 о 01' 75 о 05'
44 о 03' 75 о 02'
барлау
76
Алтын,
күмiс,
мыс
Ақжар кен
байқалуы,
21,7 ш. км
Жамбыл
42 о 53' 71 о 32'
42 о 53' 71 о 35'
42 о 51' 71 о 35'
42 о 51' 71 о 32'
барлау
77
Алтын
Мыңарал
кен алаңы,
107 ш. км
Жамбыл
45 о 32' 73 о 18'
45 о 32' 73 о 27'
45 о 27' 73 о 32'
45 о 27' 73 о 22'
барлау
78
Алтын
Солтүстiк Көптас кен орны, 2,3 ш. км
Қараған-
ды
48 о 38' 69 о 11'
48 о 39' 69 о 11'
48 о 39' 69 о 12'
48 о 38' 61 о 12'
барлау
79
Алтын
Бұрынғы Ақшатау
КБК ауданындағы
N 1 және N 2 учаскелер,
56,6 ш. км
Қараған-
ды
1 учаске
48 о 06' 73 о 13'
48 о 11' 73 о 13'
48 о 11' 73 о 15'
48 о 06' 73 о 15'
2 учаске
47 о 35' 74 о 14'
47 о 34' 74 о 17'
47 о 32' 74 о 14'
47 о 34' 74 о 10'
47 о 36' 74 о 11'
47 о 36' 74 о 12'
барлау
80
Алтын
Жалтырбұлақ кен алаңы, 29 ш. км
Қараған-
ды
48 о 27' 68 о 32'
48 о 30' 68 о 32'
48 о 30' 68 о 35'
48 о 27' 68 о 35'
барлау
81
Асыл
металдар,
полиметал-
дар
Сарепта-Самар
алаңы, 240 ш. км
Қараған-
ды
49 о 41' 72 о 09'
49 о 49' 72 о 09'
49 о 49' 72 о 22'
49 о 41' 72 о 22'
барлау
82
Алтын,
мыс, поли-
металдар
Сарысу учаскесi,
4200 ш. км
Қараған-
ды
47 о 43' 67 о 51'
47 о 56' 68 о 43'
47 о 25' 69 о 14'
47 о 14' 68 о 17'
барлау
83
Алтын
Солтүстік-Қамыс-
ты алаңы,
140 ш. км
Қостанай
52 о 35' 60 о 51'
52 о 42' 60 о 51'
52 о 42' 61 о 02'
52 о 35' 61 о 02'
барлау
84
Алтын
Батыс Қазiрет алаңы, Батыс шекара Ресеймен мемлекеттiк шекара бойынша
өтеді 320 ш. км
Қостанай
52 о 04' 60 о 21'
51 о 49' 60 о 21'
барлау
85
Алтын
Бәймен алаңы, 350 ш. км
Қостанай
52 о 20' 61 о 00'
52 о 20' 61 о 15'
52 о 10' 61 о 15'
52 о 10' 61 о 00'
барлау
86
Алтын
Сәбит алаңы
Қостанай
52 о 55' 61 о 05'
52 о 55' 61 о 15'
52 о 40' 61 о 15'
52 о 10' 61 о 05'
барлау
87
Алтын,
қорғасын,
мырыш
Сувенир кен орны
Павлодар
Орталық
коррдинаттары

ская        49 о 02' 81 о 40'
65  Золото    Месторождение     Восточно-   Россыпь 1            разведка
рос-      Жедеусу           Казахстан-  48 о 46' 84 о 46'        и добыча
сыпное    3,8 кв. км.       ская        48 о 46' 84 о 47'
48 о 46' 84 о 47'
48 о 45' 84 о 46'
россыпь 2
48 о 46' 84 о 51'
48 о 46' 84 о 51'
48 о 46' 84 о 53'
48 о 45' 84 о 52'
66  Золото,   Участок           Восточно-   49 о 03' 81 о 43'        разведка
плати-    Ашалинский,       Казахстан-  49 о 03' 81 о 52'
ноиды     200 кв.км.        ская        48 о 58' 82 о 07'
48 о 58' 82 о 07'
48 о 57' 81 о 59'
48 о 57' 81 о 56'
49 о 01' 81 о 43'
67  Золото    Участок           Восточно-   49 о 17' 82 о 31'        разведка
корен-    Сенташ            Казахстан-  49 о 17' 82 о 24'
ное       75 кв.км.         ская        49 о 22' 82 о 24'
49 о 22' 82 о 31'
68  Золото    Площадь           Восточно-   49 о 04' 83 о 10'        разведка
корен-    месторождения     Казахстан-  49 о 04' 83 о 01'        и добыча
ное       Кулуджун          ская        49 о 15' 83 о 01'
227 кв.км.                    49 о 15' 83 о 10'
69  Золото    Техногенные       Восточно-   Координаты           разведка
отвалы            Казахстан-  центра:              и добыча
месторождения     ская        49 о 47' 81 о 22'
Костобе
70  Золото    Техногенные       Восточно-   Координаты           разведка
отвалы            Казахстан-  центра:              и добыча
месторождения     ская        49 о 47' 81 о 17'
Эспе
71  Золото    Техногенные       Восточно-   Координаты           разведка
отвалы            Казахстан-  центра:              и добыча
месторождения     ская        49 о 43' 81 о 32'
Жила
Километровая
72  Золото    Техногенные       Восточно-   Координаты           разведка
отвалы            Казахстан-  1-го отвала:         и добыча
месторождения     ская        49 о 43' 81 о 29'
Большевик                     Координаты
2-го отвала:
49 о 43' 81 о 32'
73  Золото    Техногенные       Восточно-   Координаты           разведка
отвалы            Казахстан-  центра:              и добыча
месторождения     ская        49 о 43' 81 о 32'
Жила Фабричная
74  Золото,   Мыржыкская        Восточно-   49 о 19' 77 о 19'        разведка
никель,   площадь           Казахстан-  49 о 16' 77 о 19'
кобальт   76,6 кв.км.       ская        49 о 13' 77 о 23'
49 о 13' 77 о 37'
49 о 19' 77 о 37'
75  Золото,   Месторождение     Жамбылская  44 о 03' 75 о 03'        разведка
серебро,  Копалинское                   44 о 02' 75 о 06'
медь      9,9 кв. км                    44 о 01' 75 о 05'
44 о 03' 75 о 02'
76  Золото,   Рудопроявление    Жамбылская  42 о 53' 71 о 32'        разведка
серебро,  Акжар                         42 о 53' 71 о 35'
медь      21,7 кв. км                   42 о 51' 71 о 35'
42 о 51' 71 о 32'
77  Золото    Мынаральское      Жамбылская  45 о 32' 73 о 18'        разведка
рудное поле                   45 о 32' 73 о 27'
107 кв. км                    45 о 27' 73 о 32'
45 о 27' 73 о 22'
78  Золото    Месторождение     Караган-    48 о 38' 69 о 11'        разведка
Коптас-Северный   динская     48 о 39' 69 о 11'
2,3 кв. км                    48 о 39' 69 о 12'
48 о 38' 61 о 12'
79  Золото    Участки N 1        Караган-   Участок 1            разведка
и N 2 в районе     динская    48 о 06' 73 о 13'
бывшего                       48 о 11' 73 о 13'
Акшатауского                  48 о 11' 73 о 15'
ГОКа 56,6                     48 о 06' 73 о 15'
кв. км.                       Участок 2
47 о 35' 74 о 14'
47 о 34' 74 о 17'
47 о 32' 74 о 14'
47 о 34' 74 о 10'
47 о 36' 74 о 11'
47 о 36' 74 о 12'
80  Золото    Жалтырбулакское   Караган-    48 о 27' 68 о 32'        разведка
рудное поле       динская     48 о 30' 68 о 32'
29 кв. км                     48 о 30' 68 о 35'
48 о 27' 68 о 35'
81  Благо-    Площадь Сарепта-  Караган-    49 о 41' 72 о 09'        разведка
родные    Самарская         динская     49 о 49' 72 о 09'
металлы,  240 кв. км.                   49 о 49' 72 о 22'
поли-                                   49 о 41' 72 о 22'
металлы
82  Золото,   Участок           Караган-    47 о 43' 67 о 51'        разведка
медь,     Сарысуйский       динская     47 о 56' 68 о 43'
поли-     4200 кв. км                   47 о 25' 69 о 14'
металлы                                 47 о 14' 68 о 17'
83  Золото    Северо-           Костанай-   52 о 35' 60 о 51'        разведка
Камыстинская      ская        52 о 42' 60 о 51'
площадь,                      52 о 42' 61 о 02'
140 кв. км                    52 о 35' 61 о 02'
84  Золото    Западно-          Костанай-   52 о 04' 60 о 21'        разведка
Хазретская        cкая        51 о 49' 60 о 21'
площадь,
Западная
граница
проходит по
государственной
границе с
Россией,
320 кв. км.
85  Золото    Площадь           Костанай-   52 о 20' 61 о 00'        разведка
Байменовкая       ская        52 о 20' 61 о 15'
350 кв. км.                   52 о 10' 61 о 15'
52 о 10' 61 о 00'
86  Золото    Площадь           Костанай-   52 о 55' 61 о 05'        разведка
Сабитовская       ская        52 о 55' 61 о 15'
52 о 40' 61 о 15'
52 о 40' 61 о 05'
87  Золото,   Месторождение     Павлодар-   Координаты           добыча
свинец,   Сувенир           ская        центра

50 о 53' 75 о 21'
өндіру
88
Алтын
"С" Майқайың кен
маңының теңгерiмнен тысқары
кеніштерінің
үйінділері
Павлодар
барлау
және
өндіру
89
Алтын
Находка кен орны, 0,23 ш. км
Павлодар
51 о 45' 74 о 09'
51 о 45' 74 о 10'
51 о 44' 74 о 10'
51 о 44' 74 о 11'
барлау
және
өндіру
90
Алтын
Жаңғабыл кен орны, 0,212 ш.км
Павлодар
51 о 44' 74 о 23'
51 о 44' 74 о 24'
51 о 44' 74 о 24'
51 о 44' 74 о 23'
барлау
91
Алтын
Красноармейск
алаңы, 8,1 ш. км
Солтүс-
тiк
Қазақ-
стан
53 о 51' 69 о 50'
53 о 53' 69 о 50'
53 о 53' 69 о 52'
53 о 51' 69 о 52'
барлау
92
Шашыранды
алтын
Ермаксу өз.
аңғары, 4,5 ш. км
Оңтүстік
Қазақ-
стан
43 о 37' 68 о 23'
43 о 40' 68 о 24'
43 о 41' 68 о 25'
43 о 41' 68 о 25'
43 о 42' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 67 о 37'
43 о 43' 68 о 27'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 42' 68 о 26'
43 о 42' 68 о 26'
43 о 40' 68 о 24'
43 о 37' 68 о 23'
барлау
92-1
Алтын
Боко-Васильевс-
кий кен дала- сының солтүс- тік-батыс қана- ты, 45ш.км
Шығыс Қазақстан
49 о 08' 81 о 30'
49 о 08' 81 о 34'
49 о 05' 81 о 34'
49 о 04' 81 о 36'
49 о 03' 81 о 36'
49 о 03' 81 о 33'
49 о 04' 81 о 30'
Барлау және өндіру
92-2
Алтын,поли-
металдар
Риддер-Соколь-
ный кен орнының солтүстік-шығыс қанаты (Чашин кен байқалуы)
Шығыс Қазақстан
Орталығы
50 о 23' 83 о 35'
Барлау және өндіру
92-3
Алтын
Қордай алаңы, 227ш.км
Жамбыл
43 о 20' 74 о 25'
43 о 24' 74 о 25'
43 о 24' 74 о 39'
43 о 15' 74 о 39'
Барлау
92-4
Алтын
Көкқия, 2,5ш.км.
Жамбыл
42 о 34' 72 о 54'
42 о 35' 72 о 54'
42 о 35' 72 о 55'
42 о 34' 72 о 55'
Барлау және өндіру
92-5
Алтын
Шабдар-Ергенет алаңы, 2380ш.км
Қарағанды
47 о 37' 69 о 40'
47 о 48' 70 о 05'
47 о 20' 70 о 45'
47 о 22' 70 о 26'
47 о 10' 70 о 23'
47 о 11' 70 о 17'
Барлау және өндіру
92-6
Алтын
Кеңжарық кен орны, 68 шаршы км
Қарағанды
49 о 57' 70 о 36'
49 о 57' 70 о 42'
49 о 52' 70 о 42'
49 о 52' 70 о 36'
Барлау және өндiру
Мыс, полиметалдар
93
Мыс-никель-
дi кендену
және iлеспе
элементтер
Златогорск
алаңы,
2164 ш. км
Ақмола
облысы
53 о 37' 68 о 35'
53 о 26' 68 о 53'
52 о 57' 68 о 03'
53 о 09' 67 о 47'
барлау
94
Мыс, қор-
ғасын,
мырыш,
алтын,
күмiс
Қызылшоқы
учаскесi,
184 ш. км
Алматы
44 о 15' 79 о 07'
44 о 15' 79 о 15'
44 о 05' 79 о 15'
44 о 05' 79 о 07'
барлау
95
Мыс, қор-
ғасын,
мырыш,
алтын,
күмiс
Көктерек
учаскесi
Алматы
44 о 15' 79 о 15'
44 о 15' 79 о 30'
44 о 05' 79 о 30'
44 о 05' 79 о 15'
барлау
96
Мыс,
мырыш
Приорское
кен орны,
0,115 ш. км
Ақтөбе
Координаттары
50 о 33' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
өндіру
97
Мыс,
мырыш
Көктемгі-Аралшы кен орны
Ақтөбе
50 о 37' 59 о 27'
50 о 38' 59 о 27'
50 о 38' 59 о 28'
50 о 38' 59 о 27'
50 о 37' 59 о 28'
50 о 37' 59 о 28'
1,1 ш. км.
өндіру
98
Мыс
Aй-Қарауыл
мысты кен
ауданы,
265 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
47 о 37' 80 о 17'
47 о 37' 80 о 26'
47 о 26' 80 о 28'
47 о 26' 80 о 17'
барлау
99
Мыс
Қаршыға кен орны
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары
48 о 29' 85 о 12'
барлау және өндіру
100
Техноген-
дiк және
минералдық қалдықтар
Лениногорск КБК-ның құрамында
клинкер бар қалдықтары,
0,142 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
Орталық
координаттары
50 о 21' 83 о 28'
өндіру
101
Мыс
Шығыс Балқаш-2
алаңы,
6096 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
47 о 36' 79 о 22'
47 о 16' 79 о 55'
46 о 55' 79 о 50'
47 о 06' 78 о 53'
47 о 50' 78 о 17'
барлау
102
Полиметал-
дар
Iздестiру-барлау
жұмыстарын жүргiзу үшiн
алаңдар
Шығыс
Қазақ-
стан
N 1 учаске
49 о 26' 80 о 03'

цинк                                    50 о 53' 75 о 21'
88  Золото    Отвалы            Павлодар-                        разведка
забалансовых      ская                             и добыча
руд место-
рождения
Майкаин "С"
89  Золото    Месторождение     Павлодар-   51 о 45' 74 о 09'        разведка
Находка           ская        51 о 45' 74 о 10'        и добыча
0,23 кв. км.                  51 о 44' 74 о 10'
51 о 44' 74 о 11'
90  Золото    Месторождение     Павлодар-   51 о 44' 74 о 23'        разведка
Джангабул         ская        51 о 44' 74 о 24'
0,212 кв. км.                 51 о 44' 74 о 24'
51 о 44' 74 о 23'
91  Золото    Красноармейская   Северо-     53 о 51' 69 о 50'        разведка
площадь,          Казахстан-  53 о 53' 69 о 50'
8,1 кв. км        ская        53 о 53' 69 о 52'
53 о 51' 69 о 52'
92  Золото    Долина            Южно-       43 о 37' 68 о 23'        разведка
рос-      р. Ермаксу,       Казахстан-  43 о 40' 68 о 24'
сыпное    4,5 кв.км.        ская        43 о 41' 68 о 25'
43 о 41' 68 о 25'
43 о 42' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 44' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 68 о 27'
43 о 44' 67 о 37'
43 о 43' 68 о 27'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 43' 68 о 26'
43 о 42' 68 о 26'
43 о 42' 68 о 26'
43 о 40' 68 о 24'
43 о 37' 68 о 23'
92-1 Золото  Северо-           Восточно-   49 o 08'  81 o 30"   Разведка
западный          Казахстан-  49 o 08'  81 o 34"   и
фланг             ская        49 o 05'  81 o 34'   добыча
Боко-                         49 o 04'  81 o 36'
Васильев-                     49 o 03'  81 o 36'
ского                         49 o 03'  81 o 33'
рудного                       49 o 04'  81 o 30'
поля,
45 кв.км
92-2 Золото, Северо-           Восточно-       Центр        Разведка
полими- восточ-           Казах-      50 o 23'  83 o 35'    и
таллы   ный               станская                     добыча
фланг
Риддер-
Соколь-
ного
место-
рожде-
ния
(Чашин-
ское
рудо-
прояв-
ление)
92-3 Золото  Курдай-           Жамбыл-     43 o 20'  74 o 25'
ская              ская        43 o 24'  74 o 25'
площадь,                      43 o 24'  74 o 39'
227 кв.км                     43 o 15'  74 o 39'
92-4 Золото  Коккия,           Жамбыл-     42 o 34'  72 o 54'   Разведка
2,5 кв.км         ская        42 o 35'  72 o 54'   и
42 o 35'  72 o 55'   добыча
42 o 34'  72 o 55'
92-5 Золото  Шабдар-           Караган-    47 o 37'  69 o 40'   Разведка
Ергене-           динская     47 o 48'  70 o 05'   и
тинская                       47 o 20'  70 o 45'   добыча
площадь,                      47 o 22'  70 o 26'
2380 кв.км.                   47 o 10'  70 o 23'
47 o 11'  70 o 17'
92-6 Золото  Месторождение     Караган-    49 о 57'  70 о 36'   Разведка
Кенжарык,         динская     49 о 57'  70 о 42'   и добыча
68 кв.км.                     49 о 52'  70 о 42'
49 о 52'  70 о 36'
Медь, полиметаллы
93  Медно-    Златогорская      Акмолин-    53 о 37' 68 о 35'        разведка
нике-     площадь           ская        53 о 26' 68 о 53'
левое     2164 кв. км                   52 о 57' 68 о 03'
оруде-                                  53 о 09' 67 о 47'
нение и
cопут-
ствующие
элемен-
ты
94  Медь,     Участок           Алматин-    44 о 15' 79 о 07'        разведка
свинец,   Кызылшокы         ская        44 о 15' 79 о 15'
цинк,     184 кв.км.                    44 о 05' 79 о 15'
золото,                                 44 о 05' 79 о 07'
серебро
95  Медь,     Участок Коктерек  Алматин-    44 о 15' 79 о 15'        разведка
свинец,                     ская        44 о 15' 79 о 30'
цинк,                                   44 о 05' 79 о 30'
золото,                                 44 о 05' 79 о 15'
серебро
96  Медь,     Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
цинк      Приорское         ская        50 о 33' 59 о 00'
0,115 кв. км.                 50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
50 о 32' 59 о 00'
97  Медь,     Месторождение     Актюбин-    50 о 37' 59 о 27'        добыча
цинк      Весенне-          ская        50 о 38' 59 о 27'
Аралчинское                   50 о 38' 59 о 28'
50 о 38' 59 о 27'
50 о 37' 59 о 28'
50 о 37' 59 о 28'
1,1 кв.км.
98  Медь      Айско-Карааулский Восточно-   47 о 37' 80 о 17'        разведка
меднорудный       Казахстан-  47 о 37' 80 о 26'
район,            ская        47 о 26' 80 о 28'
265 кв. км.                   47 о 26' 80 о 17'
99  Медь      Месторождение     Восточно-   Координаты центра    разведка
Карчигинское      Казахстан-  48 о 29' 85 о 12'        и добыча
ская
100 Техно-    Клинкерсо-        Восточно-   Координаты центра    добыча
генные    держащие хвосты   Казахстан-  50 о 21' 83 о 28'
и мине-   Лениногорского    ская
ральные   ГОКа 0,142
отходы    кв. км.
101 Медь      Площадь Восточный Восточно-   47 о 36' 79 о 22'        разведка
Балхаш-2          Казахстан-  47 о 16' 79 о 55'
6096 кв.км.       ская        46 о 55' 79 о 50'
47 о 06' 78 о 53'
47 о 50' 78 о 17'
102 Поли-     Площади для       Восточно-   Участок N 1          разведка
металлы   проведения        Казахстан-  49 о 26' 80 о 03'

49 о 26' 80 о 02'
49 о 26' 80 о 07'
49 о 23' 80 о 07'
49 о 23' 80 о 05'
49 о 24' 80 о 05'
49 о 24' 80 о 04'
49 о 25' 80 о 03'
23,7 ш. км.
N 2 учаске
50 о 19' 79 о 31'
50 о 19' 79 о 34'
50 о 18' 79 о 34'
50 о 18' 79 о 31'
50 о 16' 79 о 32'
50 о 16' 79 о 39'
50 о 15' 79 о 39'
50 о 15' 79 о 32'
24 ш. км.
барлау
103
Полиме-
талдар
Iздестiру-баға-
лау жұмыстарын
жүргiзу үшін алаң, 105 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 39' 79 о 49'
49 о 50' 79 о 49'
49 о 50' 79 о 45'
49 о 38' 79 о 45'
барлау
104
Мыс
Жайсан кен орны,
13,7 ш. км
Жамбыл
43 о 32' 74 о 21'
43 о 33' 74 о 25'
43 о 31' 74 о 26'
43 о 31' 74 о 24'
өндіру
105
Мыс
Үңгiрлi кен орны, 0,7 ш. км
Жамбыл
43 о 35' 74 о 21'
43 о 35' 74 о 22'
43 о 35' 74 о 23'
43 о 35' 74 о 22'
барлау
106
Мыс,
алтын,
платина
Темiртау алаңы,
18000 ш. км
Қараған-
ды
N 1 учаске
50 o 40'  72 o 30'
50 o 40'  73 o 30'
50 o 20'  73 o 30'
50 o 20'  73 o 00'
50 o 00'  73 o 00'
50 o 00'  74 o 00'
49 o 50'  74 o 00'
49 o 50'  72 o 30'
5936 ш. км
N 2 учаске
50 o 40'  73 o 30'
50 o 40'  75 o 00'
50 o 00'  75 o 00'
50 o 00'  74 o 45'
50 o 20'  73 o 45'
50 o 20'  74 o 15'
50 o 30'  74 o 15'
50 o 30'  73 o 30'
4923 ш. км
N 3 учаске
50 o 40'  75 o 00'
50 o 40'  76 o 30'
50 o 30'  76 o 30'
50 o 30'  75 o 30'
50 o 10'  75 o 30'
50 o 10'  76 o 30'
50 o 00'  76 o 30'
50 o 00'  75 o 00'
5264 ш. км
барлау
107
Мыс
Саяқ кенішінің
(Саяқ-1, 3, Тастау, Молдыбай, батыс
Саяқ-2, шығыс
Саяқ-2) мыс кенiн өндiру
қалдықтары
Қараған-
ды
барлау
және
өндіру
108
Мыс
Тесіктас кен алаңы, алаңы 25
ш. км
Қараған-
ды
47 о 00' 76 о 23'
47 о 02' 76 о 23'
47 о 02' 76 о 27'
47 о 00' 76 о 27'
барлау
және
өндіру
109
Мыс
Борлы кен орны
Қараған-
ды
Орталық
координаттары
47 o 12' 74 o 43'
барлау
және
өндіру
110
Мыс
Қарағанды
алаңы,
4825 ш. км
Қараған-
ды
50 о 25' 71 о 55'
50 о 24' 72 о 29'
49 о 50' 72 о 30'
49 о 50' 72 о 00'
49 о 40' 72 о 00'
49 о 40' 71 о 07'
49 о 54' 71 о 07'
49 о 54' 71 о 30'
50 о 03' 71 о 30'
50 о 03' 71 о 55'
барлау
111
Мыс
Солтүстiк
Балқаш-1 алаңы,
4040 ш. км
Қараған-ды
48 о 44' 73 о 47'
48 о 44' 74 о 10'
48 о 20' 74 о 29'
47 о 54' 73 о 59'
47 о 54' 73 о 38'
48 о 25' 73 о 38'
48 о 25' 73 о 46'
барлау
112
Мыс
Солтүстiк
Балқаш-2 алаңы,
5060 ш. км
Қараған-ды
48 о 20' 74 о 29'
48 о 20' 75 о 00'
47 о 40' 75 о 00'
47 о 40' 74 о 30'
47 о 31' 74 о 30'
47 о 31' 74 о 07'
47 о 43' 74 о 07'
47 о 43' 74 о 00'
47 о 54' 73 о 59'
барлау
113
Мыс
Шығыс Балқаш-1
алаңы, 3570 ш. км
Қараған-
ды, Шығыс
Қазақ-
стан
48 о 29' 77 о 09'
48 о 09' 77 о 34'
48 о 09' 77 о 18'
47 о 50' 78 о 17'
47 о 50' 77 о 10'
барлау
114
Мыс
Бенқалы
кен орны,
1,194 ш.км
Қостанай
51 о 13' 61 о 46'
барлау
және
өндіру
115
Мыс
құмтасы
Iрiқұдық
алаңы, 658 ш. км
Қызыл-
орда
45 о 44' 67 о 00'
45 о 44' 67 о 10'
45 о 16' 67 о 10'
45 о 16' 67 о 00'
барлау
115-1
Мыс
Союзное кен орны
Ақтөбе
Орталығы
50 о 65' 60 о 05'
Барлау
115-2
Мыс
Оңтүстік-Бенқалакен орны
Ақтөбе
Орталық
51 о 08' 61 о 48'
115-3
Мыс
Құндызды кен орны
Ақтөбе
Ортасы
49 о 06' 58 о 48'
Өндіру
115-4
Мыс
Лиманное кен орны
Ақтөбе
Ортасы
49 о 48' 58 о 42'
Өндіру
Қорғасын, мырыш
116
Қорғасын,
мырыш
Текелi кен
байыту фабрика-
сының ескi және
жаңа қалдық
қоймасы
Алматы
44 о 50' 78 о 52'
өндіру
117
Қорғасын,
мырыш,
мыс
Соловьевск
блогы,
5900 ш.км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 10' 84 о 00'
49 о 40' 84 о 00'
49 о 40' 85 о 12'
49 о 35' 85 о 30'
49 о 10' 85 о 30'
3 нүктесінен
4 нүктеге
дейін алаң
контуры Ресей
шекарасымен
өтеді.
Алаңнан Катон-Қарағай
мемлекеттік
ұлттық парк
аумағы алынып
тасталады
барлау
118
Қорғасын,
мырыш
Жаңа Ақсоран
кен орны,
2,32 ш. км
Қараған-ды
47 о 48' 73 о 31'
47 о 48' 73 о 32'
47 о 48' 73 о 32'
47 о 48' 73 о 33'
47 о 47' 73 о 33'
47 о 47' 73 о 32'
47 о 47' 73 о 32'
47 о 47' 73 о 31'
барлау
119
Қорғасын,
мырыш,
мыс
Құрайлы алаңы,
230 ш. км
Қараған-ды
47 о 40' 66 о 12'
47 о 40' 66 о 22'
47 о 30' 66 о 22'

поисково-разве-   ская        49 о 26' 80 о 02'
дочных работ                  49 о 26' 80 о 07'
49 о 23' 80 о 07'
49 о 23' 80 о 05'
49 о 24' 80 о 05'
49 о 24' 80 о 04'
49 о 25' 80 о 03'
23,7 кв. км.
Участок N 2
50 о 19' 79 о 31'
50 о 19' 79 о 34'
50 о 18' 79 о 34'
50 о 18' 79 о 31'
50 о 16' 79 о 32'
50 о 16' 79 о 39'
50 о 15' 79 о 39'
50 о 15' 79 о 32'
24 кв. км.
103 Поли-     Площадь для       Восточно-   49 о 39' 79 о 49'        разведка
металлы   проведения        Казахстан-  49 о 50' 79 о 49'
поисково-оце-     ская        49 о 50' 79 о 45'
ночных работ                  49 о 38' 79 о 45'
105 кв. км.
104 Медь      Месторождение     Жамбылская  43 о 32' 74 о 21'        добыча
Жайсан,                       43 о 33' 74 о 25'
13,7 кв. км                   43 о 31' 74 о 26'
43 о 31' 74 о 24'
105 Медь      Месторождение     Жамбылская  43 о 35' 74 о 21'        разведка
Унгурлю,                      43 о 35' 74 о 22'
0,7 кв. км                    43 о 35' 74 о 23'
43 о 35' 74 о 22'
106 Медь,     Площадь           Караган-    Участок N 1        разведка
золото,   Темиртаусская     динская     50 о 40' 72 о 30'
платина   18000в. км.                   50 о 40' 73 о 30'
50 о 20' 73 о 30'
50 о 20' 73 о 00'
50 о 00' 73 о 00'
50 0 00' 74 0 00'
49 o 50'  74 o 00'
49 o 50'  72 o 30'
5936 кв. км
Участок N 2
50 o 40'  73 o 30'
50 o 40'  75 o 00'
50 o 00'  75 o 00'
50 o 00'  74 o 45'
50 o 20'  73 o 45'
50 o 20'  74 o 15'
50 o 30'  74 o 15'
50 o 30'  73 o 30'
4923 кв. км
Участок N 3
50 o 40'  75 o 00'
50 o 40'  76 o 30'
50 o 30'  76 o 30'
50 o 30'  75 o 30'
50 o 10'  75 o 30'
50 o 10'  76 o 30'
50 o 00'  76 o 30'
50 o 00'  75 o 00'
5264 кв. км
107 Медь      Отходы добычи     Караган-                         разведка
медной руды       динская                          и добыча
Саякского
рудника (Саяк-
1,3, Тастау,
Молдыбай,
Саяк-2 западный,
Саяк-2 восточный)
108 Медь      Тесиктасское      Карагандин- 47 о 00' 76 о 23'        разведка
рудное поле       ская        47 о 02' 76 о 23'        и добыча
площадь                       47 о 02' 76 о 27'
25 кв. км                     47 о 00' 76 о 27'
109 Медь      Месторождение     Караган-    Координаты центра    разведка
Борлы             динская     47 o 12' 74 o 43'        и добыча
110 Медь      Площадь           Караган-    50 о 25' 71 о 55'        разведка
Караганда         динская     50 о 24' 72 о 29'
4825 кв. км.                  49 о 50' 72 о 30'
49 о 50' 72 о 00'
49 о 40' 72 о 00'
49 о 40' 71 о 07'
49 о 54' 71 о 07'
49 о 54' 71 о 30'
50 о 03' 71 о 30'
50 о 03' 71 о 55'
111 Медь      Площадь           Караган-    48 о 44' 73 о 47'        разведка
Северный          динская     48 о 44' 74 о 10'
Балхаш-1                      48 о 20' 74 о 29'
4040 кв. км.                  47 о 54' 73 о 59'
47 о 54' 73 о 38'
48 о 25' 73 о 38'
48 о 25' 73 о 46'
112 Медь      Площадь           Караган-    48 о 20' 74 о 29'        разведка
Северный          динская     48 о 20' 75 о 00'
Балхаш-2                      47 о 40' 75 о 00'
5060 кв. км.                  47 о 40' 74 о 30'
47 о 31' 74 о 30'
47 о 31' 74 о 07'
47 о 43' 74 о 07'
47 о 43' 74 о 00'
47 о 54' 73 о 59'
113 Медь      Площадь           Караган-    48 о 29' 77 о 09'        разведка
Восточный         динская,    48 о 09' 77 о 34'
Балхаш-1          Восточно-   48 о 09' 78 о 18'
3570 кв. км.      Казах-      47 о 50' 78 о 17'
станская    47 о 50' 77 о 10'
114 Медь      Бенкалинское      Костанай-   51 о 13' 61 о 46'       разведка
месторождение     ская                            и добыча
1,194 кв. км.
115 Медистые  Иркудукская       Кызыл-      45 о 44' 67 о 00'       разведка
песча-    площадь           ординская   45 о 44' 67 о 10'
ники      658 кв. км.                   45 о 16' 67 о 10'
45 о 16' 67 о 00'
115-1 Медь    Место-            Актюбин-        Центр           Разведка
рождение          cкая        50 o 45' 60 o 05'
Союзное
115-2  Медь   Место-            Актю-           Центр           Разведка
рождение          бинская     51 o 08' 61 o 48"
Южно-
Бенкалин-
ское
115-3 Медь   Месторождение     Актюбин-        Центр
Кундызды          ская         49 о 06'  58 о 48'      Добыча
115-4 Медь   Месторождение     Актюбин-        Центр
Лиманное          ская         49 о 48'  58 о 42'      Добыча
Свинец, цинк
116 Свинец,   Старое и новое    Алматин-    44 о 50' 78 о 52'        добыча
цинк      хвостохранилища   ская
Текелийской
обогатительной
фабрики
117 Свинец,   Соловьевский      Восточно-   49 о 10' 84 о 00'        разведка
цинк,     блок              Казахстан-  49 о 40' 84 о 00'
медь      5900 кв. км.      ская        49 о 40' 85 о 12'
49 о 35' 85 о 30'
49 о 10' 85 о 30'
от точки 3 до
точки 4 контур
площади проходит
по границе
с Россией.
Из площади
исключается
территория
Катон-Карагайского
государственного
национального
парка.
118 Свинец,   Месторождение     Караган-    47 о 48' 73 о 31'        разведка
цинк      Новый Аксоран     динская     47 о 48' 73 о 32'
2,32 кв.км.                   47 о 48' 73 о 32'
47 о 48' 73 о 33'
47 о 47' 73 о 33'
47 о 47' 73 о 32'
47 о 47' 73 о 32'
47 о 47' 73 о 31'
119 Свинец,   Курайлинская      Караган-    47 о 40' 66 о 12'        разведка
цинк,     площадь           динская     47 о 40' 66 о 22'
медь      230 кв.км.                    47 о 30' 66 о 22'

47 о 30' 66 о 12'
барлау
Никель, кобальт
120
Никель,
кобальт
Солтүстік
Рождественское
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 46' 58 о 10'
өндіру
121
Никель,
кобальт
Жусалы
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 40' 58 о 13'
өндіру
122
Никель,
кобальт
Айтбай
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 49' 58 о 08'
өндіру
123
Никель,
кобальт
Шандашы
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 22' 58 о 13'
өндіру
124
Никель,
кобальт
Жаңа-Қарағашты кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 29' 58 о 21'
өндіру
125
Никель,
кобальт
Жарлыбұтақ
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 18' 58 о 24'
өндіру
126
Никель,
кобальт
Шырпы-қайың кен
орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 22' 58 о 27'
өндіру
127
Никель,
кобальт
Шырпы-қайың кен
орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 21' 58 о 26'
өндіру
128
Никель,
кобальт
Оңтүстiк
Шуылқұдық
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 19' 58 о 25'
өндіру
129
Никель,
кобальт
Оңтүстік
Жарлыбұтақ
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 18' 58 о 22'
өндіру
130
Никель,
кобальт
Жаңа-Боран
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 42' 58 о 11'
өндіру
131
Никель,
кобальт
Бөгеткөл
кен орны
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 о 37' 60 о 54'
барлау
және
өндіру
132
Никель,
кобальт
Берсуат-1
учаскесi,
12 ш. км
Қостанай
51 о 57' 60 о 08'
51 о 57' 60 о 11'
51 о 56' 60 о 11'
51 о 56' 60 о 08'
барлау
133
Никель,
кобальт
Подольский
учаскесi,
43 ш. км
Қостанай
51 о 47' 60 о 24'
51 о 51' 60 о 24'
51 о 51' 60 о 29'
51 о 47' 60 о 29'
барлау
134
Никель,
кобальт
Аққарға
учаскесi,
5 ш. км
Қостанай
51 о 50' 61 о 05'
51 о 52' 61 о 06'
51 о 52' 61 о 07'
51 о 50' 61 о 06'
барлау
135
Никель,
кобальт
Зиғанша алаңы
Қостанай
52 о 15' 61 о 14'
52 о 15' 61 о 15'
52 о 12' 61 о 15'
52 о 12' 61 о 14'
барлау
және
өндіру
Темiр, марганец, бокситтер
136
Темiр,
титан
және
iлеспе
компо-
ненттер
Тымлай кенi
алқабы, 46 ш. км
Жамбыл
43 о 57' 75 о 03'
43 о 57' 75 о 11'
43 о 55' 75 о 11'
43 о 55' 75 о 03'
барлау
137
Титан-
магнетитті кендер
Тымлай кен орны,
2 ш. км
Жамбыл
43 о 56' 75 о 06'
43 о 56' 75 о 06'
43 о 56' 75 о 06'
43 о 56' 75 о 06'
барлау
138
Титан-
магнетитті кендер
Қаракемер
алаңы, 56 ш. км
Қараған-ды
47 о 00' 77 о 00'
47 о 04' 77 о 00'
47 о 04' 77 о 06'
47 о 00' 77 о 06'
барлау
139
Титан-
магнетитті кендер
Батыс Саяқ
алаңы, 350 ш.км
Қараған-ды
47 о 11' 76 о 57'
47 о 10' 76 о 59'
47 о 06' 76 о 54'
46 о 53' 77 о 05'
46 о 53' 77 о 20'
46 о 50' 77 о 20'
46 о 50' 77 о 02'
47 о 06' 76 о 49'
барлау
140
Темiр
Балбырауын
кен орны,
17,3 ш. км
Қараған-ды
47 о 44' 66 о 43'
47 о 47' 66 о 43'
47 о 47' 66 о 45'
47 о 44' 66 о 45'
барлау
және
өндіру
141
Марганец
Бақай байқалуы
(Арал төбе),
6,5 ш. км
Ақтөбе
50 о 00' 58 о 15'
50 о 02' 58 о 15'
50 о 02' 58 о 17'
50 о 00' 58 о 17'
барлау
142
Марганец
Шуылдақ кен орны, 60 ш. км
Ақтөбе
48 о 39' 58 о 34'
48 о 39' 58 о 42'
48 о 34' 58 о 42'
48 о 34' 58 о 34'
барлау
және
өндіру
143
Марганец
Маңғыстау
кен орны
(Айткөкше)
Маңғыс-
тау
44 о 02' 51 о 56'
44 о 06' 51 о 51'
44 о 08' 51 о 54'
44 о 04' 51 о 58'
44 о 06' 52 о 01'
44 о 02' 52 о 01'
барлау
144
Бокситтер
Ақмола алаңы,
N 1 учаске -
44 ш. км,
N 2 учаске -
201 ш. км
Ақмола
N 1 учаске
51 о 30' 71 о 42'
51 о 30' 71 о 47'
51 о 26' 71 о 47'
51 о 26' 71 о 42'
N 2 учаске
51 о 01' 71 о 31'
51 о 01' 71 о 44'
50 о 54' 71 о 44'
50 о 54' 71 о 31'
барлау
145
Бокситтер
Қарашолақ кен
байқалуы
Ақтөбе
Орталық
координаттары:

47 о 30' 66 о 12'
Никель, кобальт
120 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Северо-           ская        центра
Рождественское                50 о 46' 58 о 10'
121 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Джусалинское      ская        центра
50 о 40' 58 о 13'
122 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Айтпайское        ская        центра
50 о 49' 58 о 08'
123 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Шандашинское      ская        центра
50 о 22' 58 о 13'
124 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Ново-Карагач-     ская        центра
тинское                       50 о 29' 58 о 21'
125 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Жарлыбу-такское   ская        центра
50 о 18' 58 о 24'
126 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Ширпакаинское     ская        центра
50 о 22' 58 о 27'
127 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Южно-             ская        центра
Ширпакаинское                 50 о 21' 58 о 26'
128 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Южно-             ская        центра
Шуулкудукское                 50 о 19' 58 о 25'
129 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Южно-             ская        центра
Жарлыбутакское                50 о 18' 58 о 22'
130 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           добыча
кобальт   Ново-Бурановское  ская        центра
50 о 42' 58 о 11'
131 Никель,   Месторождение     Актюбин-    Координаты           разведка
кобальт   Бугеткольское     ская        центра               и добыча
50 о 37' 60 о 54'
132 Никель,   Участок           Костанай-   51 о 57' 60 о 08'        разведка
кобальт   Берсуат-1         ская        51 о 57' 60 о 11'
12 кв.км.                     51 о 56' 60 о 11'
51 о 56' 60 о 08'
133 Никель,   Участок           Костанай-   51 о 47' 60 о 24'        разведка
кобальт   Подольский        ская        51 о 51' 60 о 24'
43 кв.км.                     51 о 51' 60 о 29'
51 о 47' 60 о 29'
134 Никель,   Участок           Костанай-   51 о 50' 61 о 05'        разведка
кобальт   Аккаргинский      ская        51 о 52' 61 о 06'
5 кв.км.                      51 о 52' 61 о 07'
51 о 50' 61 о 06'
135 Никель,   Площадь           Костанай-   52 о 15' 61 о 14'        разведка
кобальт   Зиганша           ская        52 о 15' 61 о 15'        и добыча
52 о 12' 61 о 15'
52 о 12' 61 о 14'
Железо, марганец, бокситы
136 Железо,   Тымлай рудное     Жамбылская  43 о 57' 75 о 03'        разведка
титан и   поле 46 кв. км                43 о 57' 75 о 11'
сопутст-                                43 о 55' 75 о 11'
вующие                                  43 о 55' 75 о 03'
компо-
ненты
137 Титано-   Месторождение     Жамбылская  43 о 56' 75 о 06'        разведка
магнети-  Тымлай 2 кв. км               43 о 56' 75 о 06'
товые                                   43 о 56' 75 о 06'
руды                                    43 о 56' 75 о 06'
138 Титано-   Каракемерская     Караган-    47 о 00' 77 о 00'        разведка
магнети-  площадь           динская     47 о 04' 77 о 00'
товые     пл.56 кв.км.                  47 о 04' 77 о 06'
руды                                    47 о 00' 77 о 06'
139 Титано-   Западно-          Караган-    47 о 11' 76 о 57'        разведка
магнети-  Саякская          динская     47 о 10' 76 о 59'
товые     площадь                       47 о 06' 76 о 54'
руды      350 кв.км.                    46 о 53' 77 о 05'
46 о 53' 77 о 20'
46 о 50' 77 о 20'
46 о 50' 77 о 02'
47 о 06' 76 о 49'
140 Железо    Месторождение     Караган-    47 о 44' 66 о 43'        разведка
Балбраун,         динская     47 о 47' 66 о 43'        и добыча
17,3 кв. км                   47 о 47' 66 о 45'
47 о 44' 66 о 45'
141 Марга-    Проявление        Актюбин-    50 о 00' 58 о 15'        разведка
нец       Бакайское         ская        50 о 02' 58 о 15'
(Арал-Тобе),                  50 о 02' 58 о 17'
6,5 кв. км                    50 о 00' 58 о 17'
142 Марга-    Месторождение     Актюбин-    48 о 39' 58 о 34'        разведка
нец       Чуулдак,          ская        48 о 39' 58 о 42'        и добыча
60 кв.км.                     48 о 34' 58 о 42'
48 о 34' 58 о 34'
143 Марга-    Месторождение     Мангистау-  44 о 02' 51 о 56'        разведка
нец       Мангыстауское     ская        44 о 06' 51 о 51'
(Айткокше)                    44 о 08' 51 о 54'
44 о 04' 51 о 58'
44 о 06' 52 о 01'
44 о 02' 52 о 01'
144 Бокситы   Площадь           Акмолин-    Участок N 1          разведка
Акмолинская       ская        51 о 30' 71 о 42'
Участок N 1 -                 51 о 30' 71 о 47'
44 кв. км.                    51 о 26' 71 о 47'
Участок N 2 -                 51 о 26' 71 о 42'
201 кв. км.                   Участок N 2
51 о 01' 71 о 31'
51 о 01' 71 о 44'
50 о 54' 71 о 44'
50 о 54' 71 о 31'
145 Бокситы   Рудопроявление    Актюбин-    Координаты           разведка
Карашолакское     ская        центра:

48 о 42' 59 о 58'
барлау
146
Бокситтер
Көктал кен орны
Қостанай
Орталық
координаттары:
52 о 10' 64 о 45'
барлау
және
өндіру
146-1
Полиметал-
дар
Ертіс мыс бал- қыту зауытының қоқыс жинағы, N 4 террикон
Шығыс Қазақстан
Орталығы
50 о 08' 82 о 18'
Барлау және өндіру
146-2
Темiр
Керетас кен орны, 13,8ш.км
Қарағанды
47 o 41' 66 o 44'
47 o 44' 66 o 43'
47 o 44' 66 o 45'
47 o 41' 66 o 46'
Барлау және өндіру
146-3
Темiр
Елтай (Елтай І,II, ІІІ) кен орны
Қостанай
Орталығы:
Елтай I-52 o 44'62 o 48'
Елтай ІІ-52 o 43'62 o 46'
Елтай ІІІ-52 o 48' 62 o 50'
Барлау және өндіру
146-4
Темiр
Копоткин кен орны, 5,23ш.км
Қостанай
52 o 28' 62 o 36'
52 o 28' 62 o 38'
52 o 27' 62 o 39'
52 o 27' 62 o 36'
Барлау және өндіру
146-5
Марганец, темір
Жақсы-Арба соққан кен орындар тобы,955 ш.км
Ақмола
52 o 00' 67 o 00'
52 o 00' 67 o 15'
51 o 50' 67 o 30'
51 o 40' 67 o 30'
51 o 40' 67 o 15'
51 o 45' 67 o 15'
51 o 45' 67 o 00'
Барлау және өндіру
146-6
Марганец, темір
Тасоба-Жүнжең кен орындар тобы, 478 ш.км
Ақмола
51 o 55' 66 o 45'
51 o 55' 67 o 00'
51 o 40' 67 o 00'
51 o 40' 66 o 45'
Барлау және өндіру
146-7
Марганец, темір
Арқалық кен орны
Шығыс Қазақстан
Орталығы
49 o 55' 79 o 50'
Барлау және өндіру
146-8
Марганец
Батыс Айғыржал кен байқалуы, 108 ш.км
Қарағанды
48 o 54' 71 o 02'
48 o 59' 71 o 02'
48 o 59' 71 o 11'
48 o 54' 71 o 11'
Барлау және өндіру
146-9
Марганец, темір
Түйебай-Сырттысу алаңы, 250 ш.км
Қарағанды
48 o 08' 70 o 00'
48 o 30' 69 o 57'
48 o 30' 70 o 02'
48 o 08' 70 o 07'
Барлау
146-10
Марганец
Ақжар-Сарытұм алаңы, 207 ш.км
Қарағанды
46 o 00' 72 o 49'
46 o 00' 73 o 02'
45 o 52' 73 o 08'
45 o 52' 73 o 00'
Барлау
146-11
Бокситтер
Кубасадыр кен орны, Тасқұдық учаскесі
Ақмола
Орталығы
51 o 16' 66 o 30'
Барлау
146-12
Бокситтер
Кубасадыр кен орны, Ащылысай учаскесі
Ақмола
Орталығы
51 o 16' 66 o 30'
Барлау және өндіру
Вольфрам, қалайы
147
Вольфрам
Ақмай кен орны
0,3 ш. км
Қарағанды
Орталық
координаттары:
48 о 45' 73 о 15'
барлау
және
өндіру
148
Қалайы
Поисковый
учаскесi,
147 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 41' 79 о 07'
49 о 41' 79 о 17'
49 о 34' 79 о 17'
49 о 34' 79 о 07'
барлау
148-1
Молибден
Шалғия кен орны
81 шаршы км
Қарағанды
47 о 29' 70 о 36'
47 о 35' 70 о 36'
47 о 32' 70 о 43'
47 о 29' 70 о 43'
барлау
және
өндіру
Сирек және сирек жерді элементтер
149
Тантал,
ниобий,
литий,
қалайы,
бериллий
Шұрық-1 учаскесi,
20 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
49 о 26' 83 о 14'
49 о 26' 83 о 17'
49 о 23' 83 о 17'
49 о 23' 83 о 13'
барлау
Титан, цирконий
150
Титан
Атамекен-21 учаскесi,
30,61 ш.км
Алматы
43 о 50' 80 о 11'
43 о 49' 80 о 16'
43 о 46' 80 о 14'
43 о 46' 80 о 12'
барлау
151
Титан,
цирконий
Қараөткел кен орны, 174 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
48 о 48' 83 о 00'
48 о 48' 83 о 11'
48 о 41' 83 о 11'
48 о 41' 83 о 00'
өндіру
151-1
Титан, цирконий
Ащысай кен орны,
33 ш.км
Ақтөбе
49 o 38' 56 o 25'
49 o 38' 56 o 27'
49 o 36' 56 o 28'
49 o 35' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 27'
49 o 35' 56 o 26'
49 o 36' 56 o 25'
Барлау және өндіру
151-2
Титан, цирконий
Обуховское кен орны, 16,22 ш.км
Солтүстiк
Қазақстан
Ортасы
53 о 37' 69 о 19'
өндіру
Көмiр
152
Көмiр
Зайсан (Карьер)
учаскесi,
10,5 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
47 о 17' 85 о 25'
47 о 18' 85 о 26'
47 о 17' 86 о 31'
47 о 16' 85 о 31'
барлау
және
өндіру
153
Лигниттер
Горностаевское кен орны,
5,6 ш. км
Шығыс
Қазақ-
стан
50 о 36' 78 о 51'

48 о 42' 59 о 58'
146 Бокситы   Месторождение     Костанай-   Координаты           разведка
Коктальское       ская        центра:              и добыча
52 о 10' 64 о 45'
146-1 Поли    Шлако-            Восточно-       Центр        Разведка
метал-  отвал             Казахстан-  50 o 08' 82 o 18'     и добыча
лы,     Иртыш-            ская
железо  ского
медепла-
вильного
завода,
террикон
N 4
146-2 Железо  Место-            Караган-    47 o 41' 66 o 44'    Разведка
рождение          динская     47 o 44' 66 o 43'    и добыча
Керегетас,                    47 o 44' 66 o 45'
13,8 кв. км                   47 o 41' 66 o 46'
146-3 Железо  Место-            Костанай-     Центры:         Разведка
рождение          ская        Елтай I -         и добыча
Елтайское                     52 o 44' 62 o 48'
(Елтайское                    Елтай II -
I, II, III)                   52 o 43' 62 o 46'
Елтай III -
52 o 48' 62 o 50'
146-4 Железо  Место-            Костанай-   52 o 28' 62 o 36'    Разведка
рождение          ская        52 o 28' 62 o 38'    и добыча
Копоткин-                     52 o 27' 62 o 39'
ское,                         52 o 27' 62 o 36'
5,23 кв. км
146-5 Марга-  Жаксы-            Акмолин-    52 o 00' 67 o 00'    Разведка
нец,    Арбассо-          ская        52 o 00' 67 o 15'    и добыча
железо  канская                       51 o 50' 67 o 30'
группа                        51 o 40' 67 o 30'
место-                        51 o 40' 67 o 15'
рождений,                     51 o 45' 67 o 15'
955 кв. км                    51 o 45' 67 o 00'
146-6 Марга-  Тасоба-           Акмолин-    51 o 55' 66 o 45'    Разведка
нец,    Жюнжен-           ская        51 o 55' 67 o 00'    и добыча
железо  ская                          51 o 40' 67 o 00'
группа                        51 o 40' 66 o 45'
место-
рождений,
478 кв. км
146-7 Марга-  Место-            Восточно-    Центр           Разведка
нец,     рождение          Казахстан-  49 o 55' 79 o 50'    и добыча
железо   Аркалык-          ская
ское
146-8 Марга-  Рудопро-          Караган-    48 o 54' 71 o 02'    Разведка
нец      явление           динская     48 o 59' 71 o 02'
Западный                      48 o 59' 71 o 11'
Айгыржал,                     48 o 54' 71 o 11'
108 кв. км
146-9 Марга-  Туебай-           Караган-    48 o 08' 70 o 00'    Разведка
нец,     Сюрты-            динская     48 o 30' 69 o 57'
железо   суйская                       48 o 30' 70 o 02'
площадь,                      48 o 08' 70 o 07'
250 кв. км
146-10 Марга- Акжар-            Караган-    46 o 00' 72 o 49'    Разведка
нец     Сарытум-          динская     46 o 00' 73 o 02'
ская                          45 o 52' 73 o 08'
площадь,                      45 o 52' 73 o 00'
207 кв. км
146-11 Бок-   Место-            Акмолин-       Центр         Разведка
ситы    рождение          ская        51 o 16' 66 o 30'    и добыча
Кубаса-
дырское,
участок
Таскудук
146-12 Бок-   Место-            Акмолин-       Центр         Разведка
ситы    рождение          ская        51 o 16' 66 o 30'    и добыча
Кубаса-
дырское,
участок
Ащилысай
Вольфрам, олово
147 Вольфрам  Месторождение     Караган-    Координаты           разведка
Акмая,            динская     центра:              и добыча
0,3 кв. км                    48 о 45' 73 о 15'
148 Олово     Участок           Восточно-   49 о 41' 79 о 07'        разведка
Поисковый         Казахстан-  49 о 41' 79 о 17'
147 кв. км.       ская        49 о 34' 79 о 17'
49 о 34' 79 о 07'
148-1 Молиб-  Месторождение     Караган-    47 о 29'  70 о 36'       Разведка
ден     Шалгия,           динская     47 о 35'  70 о 36'       и добыча
81 кв.км.                     47 о 32'  70 о 43'
47 о 29'  70 о 43'
Редкие и редкоземельные элементы
149 Тантал,   Участок           Восточно-   49 о 26' 83 о 14'        разведка
ниобий,   Шурук-1           Казахстан-  49 о 26' 83 о 17'
литий,    20 кв. км.        ская        49 о 23' 83 о 17'
олово,                                  49 о 23' 83 о 13'
бериллий
Титан, цирконий
150 Титан     Участок           Алматинская 43 о 50' 80 о 11'       разведка
Атамекен-21                   43 о 49' 80 о 16'
30,61 кв.км.                  43 о 46' 80 о 14'
43 о 46' 80 о 12'
151 Титан,    Месторождение     Восточно-   48 о 48' 83 о 00'       добыча
цирконий  Караоткельское,   Казахстан-  48 о 48' 83 о 11'
174 кв. км.       ская        48 о 41' 83 о 11'
48 о 41' 83 о 00'
151-1 Титан,  Место-            Актю-       49 o 38' 56 o 25'       Разведка
цирко-  рождение          бинская     49 o 38' 56 o 27'       и
ний     Ащисай,                       49 o 36' 56 o 28'       добыча
33 кв.км                      49 o 35' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 27'
49 o 35' 56 o 26'
49 o 36' 56 o 25'
151-2 Титан, Месторождение     Северо-       Центр
цир-   Обуховское        Казах-      53 о 37'  69 о 19'       Добыча
коний  16,22 кв.км.      станская
Уголь
152 Уголь     Участок Зайсан    Восточно-   47 о 17' 85 о 25'        разведка
(Карьер)          Казахстан-  47 о 18' 85 о 26'        и добыча
10,5 кв. км.      ская        47 о 17' 86 о 31'
47 о 16' 85 о 31'
153 Лигниты   Месторождение     Восточно-   50 о 36' 78 о 51'        разведка

50 о 36' 78 о 53'
50 о 35' 78 о 53'
50 о 35' 78 о 51'
барлау
және
өндіру
154
Көмiр
"Дубовская" таратылған
шахтасының
алқабы (N 1
учаске),
0,07 ш. км
Қараған-ды
49 о 47' 72 о 53'
49 о 48' 72 о 53'
49 о 47' 72 о 53'
49 о 47' 72 о 53'
өндіру
155
Көмір
"Дубовская" таратылған шахтасының алқабы (N 2
учаске),
0,1 ш. км
Қараған-ды
49 о 47' 72 о 52'
49 о 47' 72 о 51'
49 о 47' 72 о 52'
49 о 47' 72 о 52'
өндіру
156
Көмiр
Бұрынғы
Кировская
шахтасының
учаскесi,
0,04 ш. км
Қараған-ды
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 05'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
өндіру
157
Көмiр
Тентек
шахтасының
7/9 учаскесi,
22,5 ш. км
Қараған-ды
49 о 48' 72 о 31'
49 о 49' 72 о 31'
49 о 49' 72 о 31'
49 о 49' 72 о 31'
49 о 51' 72 о 31'
49 о 52' 72 о 34'
49 о 52' 72 о 35'
49 о 51' 72 о 36'
49 о 51' 72 о 36'
өндіру
158
Көмiр
1-ші Дубовская шахтасы
алқабының
учаскесi,
28,5 ш. км
Қараған-ды
49 о 43' 72 о 54'
49 о 44' 72 о 59'
49 о 41' 73 о 01'
49 о 41' 72 о 56'
өндіру
159
Көмiр
Жалын
кен орны,
4,04 ш. км
Қараған-ды
Орталық
координаттары:
48 о 44' 70 о 05'
өндіру
160
Көмiр
Саран учаскесi
(төменгі қабаттар
- 200 м бастап),
104 ш. км
Қараған-ды
49 о 44' 72 о 50'
49 о 44' 72 о 50'
49 о 45' 72 о 50'
49 о 48' 72 о 58'
49 о 47' 72 о 59'
49 о 48' 73 о 03'
49 о 46' 73 о 05'
49 о 42' 72 о 53'
өндіру
161
Метан
Саран учаскесi
(төменгі
қабаттар),
91 ш. км
Қараған-ды
49 о 44' 72 о 49'
49 о 48' 72 о 58'
49 о 47' 72 о 59'
49 о 48' 73 о 03'
49 о 46' 73 о 05'
49 о 42' 73 о 53'
барлау
және
өндіру
162
Метан
Майқұдық
таратылған
шахтасының
шахталық
алқабы,
3,5 ш. км
Қараған-ды
49 о 52' 73 о 08'
49 о 52' 73 о 09'
49 о 53' 73 о 09'
49 о 53' 73 о 09'
49 о 52' 73 о 10'
49 о 52' 73 о 10'
49 о 51' 73 о 10'
49 о 51' 72 о 10'
49 о 52' 73 о 10'
49 о 51' 73 о 09'
49 о 52' 72 о 09'
49 о 51' 73 о 09'
49 о 52' 73 о 08'
барлау
және
өндіру
163
Метан
Октябрь
революциясының
50 жылдығы
атындағы
таратылған
шахтаның
шахталық
алқабы,
1913 ш. км
Қараған-ды
49 о 47' 73 о 02'
49 о 48' 73 о 01'
49 о 48' 73 о 01'
49 о 49' 73 о 02'
49 о 50' 73 о 03'
49 о 51' 73 о 05'
49 о 49' 73 о 06'
49 о 49' 73 о 04'
49 о 48' 73 о 04'
49 о 47' 73 о 03'
барлау
және
өндіру
164
Көмiр
N 1 алаңның VIII
учаскесi,
0,14 ш. км
Қараған-ды
49 о 50' 72 о 59'
49 о 50' 72 о 59'
49 о 50' 72 о 59'
49 о 50' 72 о 59'
өндіру
165
Көмiр
N 2 алаңның VIII
учаскесi,
0,42 ш. км
Қараған-ды
49 о 52' 73 о 01'
49 о 52' 73 о 01'
49 о 52' 73 о 00'
49 о 52' 73 о 00'
49 о 52' 73 о 01'
49 о 52' 73 о 01'
49 о 52' 73 о 01'
өндіру
166
Көмiр
Кировская
шахтасының
N 1 учаскесi,
0,18 ш. км
Қараған-ды
49 о 52' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
өндіру
167
Көмiр
Кировская
шахтасының
N 2 учаскесi,
0,093 ш.км
Қараған-ды
49 о 52' 73 о 03'
49 о 52' 73 о 03'
49 о 52' 73 о 03'
49 о 52' 73 о 03'
49 о 52' 73 о 03'
өндіру
168
Көмiр
N 3 учаскенiң К 2
қойнауқаты
Қараған-ды
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
барлау
және
өндіру
169
Көмiр
Кузнецский
учаскесi
(1 және 2 карь-
ерлiк алаң),
N 1 - 8,8 ш. км
N 2 - 17 ш. км
Қараған-ды
N 1 алқап
49 о 44' 73 о 37'
49 о 45' 73 о 36'
49 о 46' 73 о 38'
49 о 46' 73 о 41'
49 о 46' 73 о 41'
49 о 46' 73 о 40'
49 о 46' 73 о 40'
49 о 45' 73 о 39'
49 о 45' 73 о 39'
49 о 45' 73 о 38'
N 2 алқап
49 о 47' 73 о 41'
49 о 47' 73 о 38'
49 о 48' 73 о 38'
49 о 48' 73 о 35'
49 о 48' 73 о 32'
49 о 49' 73 о 33'
49 о 49' 73 о 36'
49 о 49' 73 о 36'
49 о 48' 73 о 37'
49 о 48' 73 о 38'
49 о 48' 73 о 39'
49 о 48' 73 о 40'
49 о 48' 73 о 41'
барлау
және
өндіру
170
Көмiр
Орталық
учаскесi,
5,4 ш. км
Қараған-ды
49 о 44' 73 о 28'
49 о 44' 73 о 28'
49 о 45' 73 о 33'
49 о 44' 73 о 37'
49 о 44' 73 о 37'
49 о 44' 73 о 33'
барлау
және
өндіру
171
Көмiр
Бұрынғы
"Шерубай-
Нұра" шахтасының
шахталық алаңы
8 ш. км.
Қараған-ды
49 о 38' 72 о 45'

Горностаевское    Казахстан-  50 о 36' 78 о 53'        и добыча
5,6 кв. км.       ская        50 о 35' 78 о 53'
50 о 35' 78 о 51'
154 Уголь     Поле ликвидиро-   Караган-    49 о 47' 72 о 53'        добыча
ванной шахты      динская     49 о 48' 72 о 53'
"Дубовская"                   49 о 47' 72 о 53'
(участок N 1),                49 о 47' 72 о 53'
0,07 кв.км.
155 Уголь     Поле ликвидиро-   Караган-    49 о 47' 72 о 52'        добыча
ванной шахты      динская     49 о 47' 72 о 51'
"Дубовская"                   49 о 47' 72 о 52'
(участок N 2),                49 о 47' 72 о 52'
0,1 кв.км.
156 Уголь     Участок бывшей    Караган-    49 о 53' 73 о 04'        добыча
шахты Кировская,  динская     49 о 53' 73 о 04'
0,04 кв.км.                   49 о 53' 73 о 05'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
49 о 53' 73 о 04'
157 Уголь     Участок шахты     Караган-    49 о 48' 72 о 31'        добыча
7/9 Тентекская,   динская     49 о 49' 72 о 31'
22,5 кв.км.                   49 о 49' 72 о 31'
49 о 49' 72 о 31'
49 о 51' 72 о 31'
49 о 52' 72 о 34'
49 о 52' 72 о 35'
49 о 51' 72 о 36'
49 о 51' 72 о 36'
158 Уголь     Участок поля      Караган-    49 о 43' 72 о 54'        добыча
шахты 1-ая        динская     49 о 44' 72 о 59'
Дубовская,                    49 о 41' 73 о 01'
28,5 кв.км.                   49 о 41' 72 о 56'
159 Уголь     Месторождение     Караган-    Координаты           добыча
Жалын             динская     центра
4,04 кв. км                   48 о 44' 70 о 05'
160 Уголь     Участок           Караган-    49 о 44' 72 о 50'        добыча
Саранский         динская     49 о 44' 72 о 50'
(нижние                       49 о 45' 72 о 50'
горизонты,                    49 о 48' 72 о 58'
от - 200м.)                   49 о 47' 72 о 59'
104 кв. км.                   49 о 48' 73 о 03'
49 о 46' 73 о 05'
49 о 42' 72 о 53'
161 Метан     Участок           Караган-    49 о 44' 72 о 49'        разведка
Саранский         динская     49 о 48' 72 о 58'        и добыча
(нижние                       49 о 47' 72 о 59'
горизонты)                    49 о 48' 73 о 03'
91 кв. км.                    49 о 46' 73 о 05'
49 о 42' 73 о 53'
162 Метан     Шахтное поле      Караган-    49 о 52' 73 о 08'        разведка
ликвидиро-        динская     49 о 52' 73 о 09'        и добыча
ванной                        49 о 53' 73 о 09'
шахты                         49 о 53' 73 о 09'
Майкудукская                  49 о 52' 73 о 10'
3,5 кв.км.                    49 о 52' 73 о 10'
49 о 51' 73 о 10'
49 о 51' 72 о 10'
49 о 52' 73 о 10'
49 о 51' 73 о 09'
49 о 52' 73 о 09'
49 о 51' 73 о 09'
49 о 52' 73 о 08'
163 Метан     Шахтное поле      Караган-    49 о 47' 73 о 02'        разведка
ликвидиро-        динская     49 о 48' 73 о 01'        и добыча
ванной                        49 о 48' 73 о 01'
шахты им.                     49 о 49' 73 о 02'
50-летия                      49 о 50' 73 о 03'
Октябрьской                   49 о 51' 73 о 05'
революции                     49 о 49' 73 о 06'
19,13 кв.км.                  49 о 49' 73 о 04'
49 о 48' 73 о 04'
49 о 47' 73 о 03'
164 Уголь     Участок VIII      Караган-    49 о 50' 72 о 59'        добыча
площадь N 1       динская     49 о 50' 72 о 59'
0,14 кв.км.                   49 о 50' 72 о 59'
49 о 50' 72 о 59'
165 Уголь     Участок VIII      Караган-    49 о 52' 73 о 01'        добыча
площадь N 2       динская     49 о 52' 73 о 01'
0,42 кв.км.                   49 о 52' 73 о 00'
49 о 52' 73 о 00'
49 о 52' 73 о 01'
49 о 52' 73 о 01'
49 о 52' 73 о 01'
166 Уголь     Участок N 1       Караган-    49 о 52' 73 о 02'        добыча
шахты             динская     49 о 52' 73 о 02'
Кировская                     49 о 52' 73 о 02'
0,18 кв.км.                   49 о 52' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
167 Уголь     Участок N 2       Караган-    49 о 52' 73 о 03'        добыча
Шахты             динская     49 о 52' 73 о 03'
Кировская                     49 о 52' 73 о 03'
0,093 кв.км.                  49 о 52' 73 о 03'
49 о 52' 73 о 03'
168 Уголь     Участок N 3       Караган-    49 о 51' 73 о 02'        разведка
пласт К 2         динская     49 о 51' 73 о 02'        и добыча
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 51' 73 о 02'
49 о 52' 73 о 02'
169 Уголь     Участок           Караган-    Поле N 1             разведка
Кузнецкий         динская     49 о 44' 73 о 37'        и добыча
(карьерное                    49 о 45' 73 о 36'
поле 1 и 2)                   49 о 46' 73 о 38'
N 1 - 8,8 кв. км.             49 о 46' 73 о 41'
N 2 - 17 кв. км.              49 о 46' 73 о 41'
49 о 46' 73 о 40'
49 о 46' 73 о 40'
49 о 45' 73 о 39'
49 о 45' 73 о 39'
49 о 45' 73 о 38'
Поле N 2
49 о 47' 73 о 41'
49 о 47' 73 о 38'
49 о 48' 73 о 38'
49 о 48' 73 о 35'
49 о 48' 73 о 32'
49 о 49' 73 о 33'
49 о 49' 73 о 36'
49 о 49' 73 о 36'
49 о 48' 73 о 37'
49 о 48' 73 о 38'
49 о 48' 73 о 39'
49 о 48' 73 о 40'
49 о 48' 73 о 41'
170 Уголь     Участок           Караган-    49 о 44' 73 о 28'        разведка
Центральный       динская     49 о 44' 73 о 28'        и добыча
5,4 кв. км.                   49 о 45' 73 о 33'
49 о 44' 73 о 37'
49 о 44' 73 о 37'
49 о 44' 73 о 33'
171 Уголь     Шахтное поле      Караган-    49 о 38' 72 о 45'        разведка