Қарағанды облысының "Ұлытау ауданының Мәдениет бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне аккредитив ашу және оның қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1420 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының Қарағанды облысының "Ұлытау ауданының Мәдениет бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне 030 "Мәдениет объектiлерiн дамыту. Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру" бюджеттiк бағдарламасы бойынша Ұлытау тауында "Қазақстанның мемлекеттік тұтастығы мен халықтарының бiрлiгi монументi - рәмiзiн" салу жөнiндегi "Бекетаев К.А." жеке кәсiпкермен жасалған 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 26 және "СтройЭкс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiмен жасалған 2004 жылғы 13 наурыздағы N 25/31 шарттар бойынша аккредитив (бұдан әрi - аккредитив) ашу және оның қолданылу мерзiмiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен аккредитив ашсын және оны ұзартсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Об открытии и продлении срока действия аккредитива Государственному учреждению "Отдел культуры Улытауского района" Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1420
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Республиканской бюджетной комиссии об открытии и продлении срока действия аккредитива Государственному учреждению "Отдел культуры Улытауского района" Карагандинской области по договорам от 29 сентября 2004 года N 26, заключенному с частным предпринимателем "Бекетаев К.А.", и от 13 марта 2004 года N 25/31, заключенному с товариществом с ограниченной ответственностью "СтройЭкс" по строительству "Монумента - символа государственной целостности и единства народов Казахстана" на горе Улытау по бюджетной программе 030 "Развитие объектов культуры. Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета" (далее - аккредитив) до 15 марта 2005 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан открыть и продлить в установленном законодательством порядке срок действия аккредитива.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан