Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1449 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 530 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды – ҚР Үкіметінің 21.08.2020 № 530 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Әлеуметтiк аударымдарды есептеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 25, 323-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесiнде:
10-тармақтағы "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың (бұдан әрі - Орталық) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Алматы Бас филиалында ашылған N 413609816 банктiк шоты, МФО 190501109" деген сөздер "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталық (бұдан әрi - Орталық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақ "үш банктiк күнi iшiнде" деген сөздерден кейiн "MT-100 форматындағы төлем тапсырмасымен" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1449. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2020 года № 530
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.08.2020 № 530.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года
N 683 "Об утверждении Правил исчисления социальных отчислений" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 25, ст. 323) следующие изменение и дополнение:
в Правилах исчисления социальных отчислений, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 10 слова "банковский счет Государственного центра по выплате пенсий (далее - Центр), открытый в Главном Алматинском Филиале Национального Банка Республики Казахстан N 413609816, МФО 190501109," заменить словами "Государственный центр по выплате пенсий (далее - Центр)";
пункт 16 дополнить словами "платежным поручением формата МТ-100".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан