Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 197аг Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  386-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінiң 5-бағанында:
"иммундыфлуоресценттi талдауыш - 1 дана" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"газды хроматографқа керек-жарақтармен бiрге масс-селективтi детектор - 1 дана;";
"жеке компьютер - 7 дана" деген жолдағы "7" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"жеке компьютер - 7 дана" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Мыналарды сатып алу:
свич - 1 дана;
радиомодем - 1 дана;
центрифугаға арналған ротор - 1 дана;
кондиционерлер - 3 дана.";
2) көрсетілген қаулыға 389-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесi 5-бағанының реттiк нөмiрi 2-жолы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Мыналарды сатып алу:
"КАВЗ" автобусы;
"Волга" қызметтiк автомашинасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 197аг
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 386 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку "иммунофлуоресцентный анализатор - 1 штука" изложить в следующей редакции:
"масс-селективный детектор с принадлежностями к газовому хроматографу - 1 штука;";
в строке "персональный компьютер - 7 штук" цифру "7" заменить цифрой "3";
после строки "персональный компьютер - 7 штук" дополнить строками следующего содержания:
"Приобретение:
свич - 1 штука;
радиомодем - 1 штука;
ротор для центрифуги - 1 штука;
кондиционеры - 3 штуки.";
2) в приложении 389 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2, графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строками следующего содержания:
"Приобретение:
автобус "КАВЗ";
служебная автомашина "Волга".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан