Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 197аи Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 56-қосымшасына:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жол ", астық және астық өнiмдерi зақымдануының талдауышы - 7 бiрлiк, тозаң аулағыш - 48 бiрлiк, зертханалық ыдысты кептiру құрылғысы - 26 бiрлiк, цифрлы фотоаппарат - 15 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 197аи
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующее дополнение:
в приложении 56 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строки, порядковый номер 3, дополнить словами ", анализатор зараженности зерна и зернопродуктов - 7 единиц, спороловушка - 48 единиц, устройство для сушки лабораторной посуды - 26 единиц, фотоаппарат цифровой - 15 единиц".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан