Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 197ас Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының  141-қосымшасында :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында, реттiк нөмiрi 7-жолда:
бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының Алматы ауданы бойынша Салық комитетiнiң және АТС-21 ғимараттарының арасында байланыс ұйымдастыру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 197ас
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующее изменение:
в приложении 141 к указанному постановлению:
в строке порядковый номер 7, в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"Организация связи между зданиями Налогового комитета по Алматинскому району г. Астаны и АТС-21".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан