Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 197ау Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  225-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
екiншi абзацтағы реттiк нөмiрi 3-жолда:
"29" деген сандар "31" деген сандармен ауыстырылсын;
"10" деген сандар "15" деген сандармен ауыстырылсын;
"Турайа" спутниктiк байланысын" деген сөздерден кейiн "және 28 бiрлiк медициналық емес жабдықтар" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацта реттiк нөмiрi 4-жолдағы "17" және "7" деген сандар тиiсiнше "28" және "68" деген сандармен ауыстырылсын;
төртiншi абзацта реттiк нөмiрi 5-жолдағы "8" және "3" деген сандар тиiсiнше "11" және "2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға  227-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"активтердi." деген сөзден кейін "жиынтығы 1 бiрлiк газбен дәнекерлегiш және 1 бiрлiк электрокарға арналған түзеткiш" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 197ау
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 225 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в абзаце втором строки, порядковый номер 3:
цифры "29" заменить цифрами "31";
цифры "10" заменить цифрами "15";
после слова "Турайя" дополнить словами "и немедицинского оборудования 28 единиц";
в абзаце втором строки, порядковый номер 4, цифры "17" и "7" заменить соответственно цифрами "28" и "68";
в абзаце четвертом строки, порядковый номер 5, цифры "8" и "3" заменить соответственно цифрами "11" и "2";
2) в приложении 227 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "(компьютер в комплекте)" дополнить словами ", газосварка в комплекте 1 единица и выпрямитель для электрокара 1 единица".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан