Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 197аэ Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  138-қосымшада :
7-тармақта:
"N 54, N 55, N 56 және N 57 көшелердi" деген сөздер алынып тасталсын;
", "Шұбар-3" Қазақстан Республикасы Президентiнiң резиденциясына кiреберiстiң N 2 учаскесiн" деген сөздер алынып тасталсын;
", N 1, 2 көшелердi салу және жобалау (асфальттеу)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 197аэ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнение:
в приложении 138 к указанному постановлению:
в пункте 7:
слова "улиц N 54, 55, 56, 57," исключить;
слова "участка N 2 подъезда к резиденции Президента Республики Казахстан "Чубары 3;" исключить;
дополнить словами ", строительство и проектирование улиц N 1, 2 "(асфальтирование)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан