Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 197л қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 200-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"16" деген сандар "9" деген санмен ауыстырылсын;
"электроплита - 16 дана," деген сөздерден кейiн "электрлiк таба - 1 дана, қуырғыш шкаф - 2 дана, ет турағыш - 1 дана, өндiрiстiк бұзу столы - 4 дана," деген сөздермен толықтырылсын;
"Компьютерлер - 26 дана," деген сөздерден кейiн "компьютерлiк столдар - 22 дана," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 197л
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменение и дополнения:
в приложении 200 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "16" заменить цифрой "9";
после слов "электроплита - 16 штук," дополнить словами "сковорода электрическая - 1 штука, шкаф жарочный - 2 штуки, мясорубка - 1 штука, стол разделочный производственный - 4 штуки,";
после слов "Компьютеры - 26 штук," дополнить словами "компьютерные столы - 22 штуки,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан