Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 197т Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  123-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 5-бағаны 2-тармағының 2.2.1-тармақшасы "; тұрақты электр жарығын орнату және Қарағанды - Астана жолын жайғастыру (Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетінiң 2004 жылғы 7 шілдедегi N 85 және 86 бұйрықтары)" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 4-жолдың 5-бағаны 2-тармағының 2.2.1-тармақшасы ", тұрақты электр жарығын орнатуға және Қарағанды - Астана жолын жайғастыруға байланысты салықтарды төлеу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 197т
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения:
в приложении 123 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункт 2.2.1 пункта 2 графы 5 строки, порядковый номер 2, дополнить словами "; устройство стационарного электрического освещения и обустройство дороги Караганда - Астана. (Приказы Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан N 85 и 86 от 7 июля 2004 г.).";
подпункт 2.2.1 пункта 2 графы 5 строки, порядковый номер 4, дополнить словами ", выплата налогов, связанных с устройством стационарного электрического освещения, и обустройство дороги Караганда - Астана.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан