Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 197з қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 178-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірі 6-жолдың 5-бағанында "ксерокс - 90 дана" деген сөздер "ксерокс - 106 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 185-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мынадай активтерді: саны 200 дана дербес компьютерлер, 200 дана үздіксіз қоректендіру көздерін, 200 дана принтерлер, 200 дана модемдер сатып алу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 197з
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения:
в приложении 178 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 6, слова "ксероксов - 90 штук" заменить словами "ксероксов - 106 штук";
в приложении 185 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Приобретение активов: персональных компьютеров в количестве 200 штук, источников бесперебойного питания - 200 штук, принтеров - 200 штук, модемов - 200 штук.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан