Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 281а қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында "Марченко Григорий Александрович" деген сөздер "Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында "Павлов Александр Сергеевич" деген сөздер "Марченко Григорий Александрович" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасында "Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі төрағасының орынбасары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында "Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі төрағасының орынбасары Жәмішев Болат Бидахметұлы (келісім бойынша)" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 281а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1 слова "Марченко Григория Александровича" заменить словами "Сайденова Анвара Галимуллаевича";
в подпункте 2) пункта 1 слова "Павлова Александра Сергеевича" заменить словами "Марченко Григория Александровича";
в подпункте 3) пункта 1 слово "Заместителя" исключить;
в подпункте 5) пункта 1 слова "Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича (по согласованию)" заменить словами "вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан