А.Қ.Әбдiмомынов, Р.Е.Берсiмбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 11 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Азамат Құрманбекұлы Әбдiмомынов Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым вице-министрi болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Рахметқажы Ескендiрұлы Берсiмбаев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Абдымомунове А.К., Берсимбаеве Р.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2005 года N 11
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Абдымомунова Азамата Курманбековича вице-министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от этой должности Берсимбаева Рахметкажи Искендировича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан