У.И.Ахметов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 33 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Уәлихан Исаұлы Ахметов Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Медициналық қызметтiң сапасын бақылау комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об Ахметове В.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 33
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Ахметова Валихана Исаевича председателем Комитета по контролю за качеством медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан