Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қаңтардағы N 38 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1345 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1345 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шiлдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлiк құралдарының жүрiп өтуiн реттейтiн кейбiр мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 18-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзілсiн:
мынадай мазмұндағы 12-2-тармақпен толықтырылсын:
"12-2. Халықаралық автомобиль тасымалдары кезiнде рұқсат жүйесiн орындаудың тәртiбi мен шарттарын автомобиль көлiгi саласындағы уәкiлетті орган белгiлейдi";
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлiк құралдарының жүрiп өтуi үшiн алынатын алым ставкаларында:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"халықаралық қатынаста жолаушылар мен жүктердi тасымалдауды жүзеге асыратын шетелдiк автокөлiк құралдарының Қазақстан Республикасының аумағына (аумағынан) кiруi (шығуы), Қазақстан Республикасының аумағы бойынша транзиті үшiн - 10 айлық есептiк көрсеткiшке;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 62
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2005 года N 39. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1345.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1345 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 62 "Некоторые вопросы, регламентирующие проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст.18) следующие дополнение и изменение:
дополнить пунктом 12-2 следующего содержания:
"12-2. Порядок и условия выполнения разрешительной системы при международных автомобильных перевозках определяются уполномоченным органом в области автомобильного транспорта";
В ставках сбора за проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"за въезд (выезд) на территорию (с территории) Республики Казахстан, транзит по территории Республики Казахстан иностранных автотранспортных средств, осуществляющих перевозку пассажиров и грузов в международном сообщении, - 10 месячным расчетным показателям;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан