Қ.Б.Сүлейменов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 43 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қанат Бостанұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Сулейменове К.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 43
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Сулейменова Каната Бостановича председателем Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан