Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 қыркүйектегi N 1006 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 70 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 687 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 16 шілдедегі  N 687  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының қару-жарағын, әскери техникасын, қорғаныс объектілерi мен басқа да әскери мүлкiн беру, мүлiктiк жалдауға беру (жалға беру), сату және пайдаға асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 қыркүйектегі N 1006  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының қару-жарағын, әскери техникасын, қорғаныс объектiлерi мен басқа да әскери мүлкiн беру, мүлiктiк жалдауға беру (жалға беру), сату және пайдаға асыру ережесiнде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) пайдаға асыру өнiмдерi - әскери мүлiктi пайдаға асыру нәтижесiнде алынған мүлiк.";
60-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"60. Қару-жарақ, әскери техника мен пайдаға асыру өнiмдерi заңды және жеке тұлғаларға тек оларда тиiстi қызмет түрлерiне лицензиялары болған кезде сатылуы мүмкiн.";
68-тармақ мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Бұл ретте оқ-дәрiлердi пайдаға асыру өндiрiсi үшiн олардың оқ-дәрiлердi пайдаға асыру өнiмдерiн сату жөнiнде қызметтер көрсетуi мiндеттi шартымен заңды тұлғалар тартылуы мүмкін.";
71-тармақтағы "пайдалану" деген сөз "сату" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1006
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2005 года N 70. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2008 года N 687
Сноска. Утратило силу   постановлением   Правительства РК от 16 июля 2008 года N 687.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1006 "Об утверждении Правил передачи, предоставления в имущественный наем (аренду), реализации и утилизации оружия, военной техники, оборонных объектов и другого военного имущества Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Правилах передачи, предоставления в имущественный наем (аренду), реализации и утилизации оружия, военной техники, оборонных объектов и другого военного имущества Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) продукты утилизации - имущество, полученное в результате утилизации военного имущества.";
пункт 60 изложить в следующей редакции:
"60. Вооружение, военная техника и продукты утилизации могут быть реализованы юридическим и физическим лицам только при наличии у них лицензии на соответствующие виды деятельности.";
пункт 68 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"При этом для производства утилизации боеприпасов могут быть привлечены юридические лица с обязательным условием оказания ими услуг по реализации продуктов утилизации боеприпасов.";
в пункте 71 слово "использования" заменить словом "реализации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан