Ә.А.Бектасов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 96 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Әбен Ағыбайұлы Бектасов Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Бектасове А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 96
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бектасова Абена Агыбаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи.
Премьер-Министр
Республики Казахстан